Menu Forum

Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

18. lis 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
Registrovala se 2. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1333 příspěvků. Má 18 přátel. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
Registrovala se 2. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1333 příspěvků. Má 18 přátel. Region Uherské Hradiště.
 ene: já už tam volala min. týden a pán slíbil, že to hned zařídí...ale skutek utek.. emoticon doprošovat se zas teda nebudu! emoticon
23. zář 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
Registrovala se 20. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 343 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
Registrovala se 20. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 343 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Praha.
 dedul: no na palici s těma oknařema i s elektrikářem - člověk se snaží jako blbec aby to bylo rychle a pak tohle! nám se takhle táhne střecha - už od začátku července a ještě tam nemáme tašky! emoticon chápu, že se doprošovat nebudeš - nemáte malou zakázku aby si Vás nevážili!
23. zář 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 tak jsem psala do té druhé firmy e-mail a paní mi snad do půl hoďky odpověděla, že si pánovi na zaměření můžu zavolat sama a domluvit se na termínu, který bude vyhovovat mě! emoticon
a že pokud si okna objednáme ještě tento týden, tak montáž proběhne hned ten první týden v listopadu!!! emoticon - hned lepší jednání, že!! emoticon
23. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 tak hlásím ženy, že spol. sulko se ozvala a v pátek přijdou zaměřit okna! emoticon
ufff, jsem si oddychla! emoticon
23. zář 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
Registrovala se 28. května 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 509 příspěvků a 4 alba. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
Registrovala se 28. května 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 509 příspěvků a 4 alba. Má 3 přátele.
 jé, holky,děkuju za tu chválu na sprcháč, jsem to asi fakt dobře vybrala emoticon , sulko nám taky dělalo nabídku na okna, byli rychlý, ale drazí..na druhou stranu, byli nejlevnější ze všech plastových..
jinak jsem dneska chtěla na domek pouklízet, ale nechce se mi, máme to přes celý Brno a je takový ospalý počasí, nic se mi nechce..
jinak o té plovoučce, jak psala ene do koupelny vím, ale ty spáry jsou černě pogumovaný a na živo to vypadá příšerně, do té naší světlozelenoblé koupelky by to fakt nešlo, dlažba je drahá, ale jak jsem psala, těch 5 metrů přežijem emoticon
23. zář 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
 jo a nevíte některá, jestli svojap už má album na brms?
23. zář 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 559 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 559 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky stavitelky, jsem tu jen na skok, v práci sice před dovčou vůbec nestíhám, ale mezi vás musím nakoukonut, svatba byla dokonalá, sarus - album na brms ještě nemám, ale večer tam snad něco hodím
23. zář 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
 tak šup, aspoň pár fotek, ať můžem gratulovat paní emoticon emoticon
23. zář 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
 dedul: to jsme si oddechly s tebou emoticon oni se ozvali sami nebo ses připomněla?
sarus: u nás je taky hnusně...manža je stavbě a já mu asi budu muset za odměnu upéct bábovku - vůbec se mi do toho nechce emoticon
fsvojap: gratuju mladá paní a na albíčko se těšíme emoticon
23. zář 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
 jo, dneska to vypadalo že sluníčko vykouklo, ale zase nic emoticon já zase manžovi peču kuře na cibuli a jabkách emoticon emoticon
Jinak jsem objednala světla nad jídel.stůl a trochu retro světlo do obýváku emoticon , takže alespoň něco do domku emoticon
23. zář 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
 sarus: koukala jsem ti do alba, ty světla - zvlášť to do obýváku je hustý emoticon
jinak jsem se nakonec rozhodla pro palačinky emoticon
23. zář 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
 já se hustých věcí nebojím emoticon emoticon
hele nevíte kde se dá sehnat takovej ten vánoční zvonící stromeček?
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1885641&vReferer=
23. zář 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
 tak holky na část fotek se můžete kouknout na honzaapavla.rajce.net emoticon na brms album zatím není, fotky jsou moc velký a teď nemám čas to zmenšovat, balím na dovču, zítra letíme emoticon
23. zář 2008 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 fsvojap: hezké fotky, moc vám to slušelo!!! emoticon
delfi: ne, nepřipomínala jsem se, zavolali sami od sebe! emoticon
24. zář 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
 fsvojap, krááááásný emoticon emoticon jako princezna emoticon emoticon Užij si dovču..je, tu Vám trochu závidím, ale víc přeju emoticon emoticon
24. zář 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elfii
6
Registrovala se 6. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 1107 příspěvků. Má 11 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
elfii
6
Registrovala se 6. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 1107 příspěvků. Má 11 přátel.
  • Již bydlím v domě
 dedulka, tak to je fajn, že se ozvali, dopadlo to dobře emoticon
fsvojap, gratuluji, užijte si líbánky emoticon
saruska, prozraď, od jaké firmy budete mít světla, to do kuchyně se mi líbí emoticon
manžel je dnes na domě, u nás prší, ještě že už máme alespoň strop a neprší na něj emoticon, ale už aby byla střecha emoticon
24. zář 2008 ve 14:19  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
 fsvojap: princezničkaaaaa emoticon moc vám to slušelo a gratuluju ještě jednou emoticon
24. zář 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
 elfii, mám to světlo ( teda jestli myslíš to bílý hranatý) z e-light, ale jinak je z massive.cz, ale tam je o něco dražší..
25. zář 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elfii
6
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
elfii
6
  • Již bydlím v domě
 saruska, díky, mrknu na stránky emoticon
25. zář 2008 ve 12:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabou
14
Registrovala se 16. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 23 příspěvků a 1 album. Má 36 přátel. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
gabou
14
Registrovala se 16. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 23 příspěvků a 1 album. Má 36 přátel. Region Uherské Hradiště.
 Saruska - to hranaté světlo je suprové emoticon přesně takové se mi líbí..podobné má kamarádka nad jídel. stolem, pak i pár menších takových hranatých a vypadá to fakt skvěle emoticon
25. zář 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabou
14
fotoportrét
fotoportrét
gabou
14
 Dedulka - jsem ráda, že se firma Sulka ozvala a pak dej vědět co a jak, aby jsi nám je pak mohla doporučit emoticon emoticon
25. zář 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
 tak holky o víkendu snad dodám nové fotečky domečku, budeme totiž KONEČNĚ!!!! dávat tašky na střechu (po skoro 3 měsících emoticon )
jinak začínám mít vůči řemeslníkům slušnou averzi - nejdřív ty proklatý střechaři a teď zedníci - mají nám v sobotu jít nahodit stropy, ale měli se v pondělí ozvat zda ano či ne. no manžel se jich dodneška nemůže dovolat, takže nevíme na čem jsme emoticon
26. zář 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
Registrovala se 3. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 269 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Pelhřimov.
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
Registrovala se 3. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 269 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Pelhřimov.
 fsvojap- gratuluju novomanželům.měli jste nádhernou svatbičku a ty jsi byla kouzelná nevěsta.Ať vám všechno vychází a jste šťastní.

dedulko-tak to je dobře že se ozvali.Určitě budete spokojeni. Nám už montují dnes okna,ale manža tam jel na zahájenímontáže.Já pojedu až na předání,tak jsem zvědavá.Dveře jsou prej krásný,ale ty ještě dávat nebudeme až bude po omítkách tak potom.A to je za dva týdny emoticon

delfi-nevěš hlavu ono to dobře dopadne.Držím palce aby se dostavili a zahájili omítání.je to krása,když se to všechno omítne a už je to čistý
26. zář 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 vladi: nám by dnes měli ta okna zaměřovat...tak snad se to už konečně pohne! emoticon
dveře taky zatím dávát nechceme, už tam bude J. teď někdy dávat nějaké provizorní! emoticon
26. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
 vladka: no snad to dobře dopadne, protože jinak nevim emoticon vy už máte komplet omítnuto?
dedul: držím palečky
26. zář 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
 delfi-ještě nemáme omítnuto.Zítra by nám měli omítnout špalety a zbytek přízemí a za týden zbytek podkroví.
26. zář 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
 vladka : vy máte v podkroví už i sádroše? to už asi máte omítnuto fajnovou že? omítáte klasickejma omítkama? my totiž půjdem asi do sádrovejch
26. zář 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
 tak nám namontovali okna,jsou nádherný,ale hned jsme jim tři a vstupní dveře vyreklamovali,protože mají nedotřený rámy a vstupní dveře za 45 000,- se odchlíply.Dala jsem do alba fotky.pro okna si přijedou v pondělí emoticon

delfi-sádroše nemáme ty budeme dělat až po vrchních betonech,ale fajnový omítky už máme a děláme klasický se štukem
26. zář 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
Registrovala se 30. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 668 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
Registrovala se 30. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 668 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel.
 Ahoj holky, nejak nestiham psat. Uz jsem zacala chodit do prace, do toho mame babicku v nemocnici a manzel stale pryc. V nedeli se maji zastavit zednici, co budou delat omitky a zitra se jedeme podivat na For Arch nacerpat nejakou inspiraci.
Jinak se u nas nic noveho nedeje, trosku stojime emoticon

Ale koukam, ze ostatni s tim hybou, tak at to jde stale tak dobre
26. zář 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
 vladka: máte ty okna krááásný a ty dveře taky - jen ty řemeslníci že? emoticon snad to v pohodě vyreklamujete.
jinak na for archu jsem už byla a musím říct, že nic moc - pro nás, co už materiál na stavbu, střechu, okna dveře atd. máme. jedině koupelny jsou tam pěkný. a taky jsem viděla náš vybraný krb naživo emoticon v sekci kuchyní byla všeho všudy jedna značka - gorenje...neee pardon ještě tam byla kuchyně JN interiér a toť vše emoticon no nic aspoň jsme si to prošli a nabrali inspiraci pro koupelnu. Joooo a ještě se manžílek rozhodl, že budeme mít centrální vysavač, bo to není tak drahá záležitost. Máte ho někdo? a od jaký firmy?
26. zář 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš