Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Vladko ty dveře jsou božíí,kort když jsou už na svém místě tak fakt teprv vynikly, tiše závidím,tuhle bitvu o dveře u nás vyhrál manža 8-( . Koupelna je taky supr, zelená uklidňuje ;-) ,škoda že u nás o mozajce nemůže být ani řeč :-( . No jak se tak čtu tak jsem asi málo průbojná či co.Jinak maminkám (všem ;-) ) také samozřejmě gratuluju, hlavně žádné nervy maminy !
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tý jo - ta koupelka je boožííí! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim vas z postele, je to silena nuda a to lezim mene nez 24 hodin :-( Vladi, koupelna je krasna
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj stavitelky, jak se máte při pátku? martuli - jak ten klid nal ůžku zvládáš? já už se tak těším, až budeme mít taky hotovou koupelnu :-) ale teprve zítra jdu pracovat na návrhu, necháme si ho udělat ve studiu, včera jsme objevila úžasný koupel.nábytek Monga (mám ho v albu) ale k obkladům Sidney nebo Shikoku by se nám asi moc nechodil :-| co myslíte, koukněte do alba a poraďte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, pátek je paráda, zvlášť když je ten víkend delší x-) Nábytek je pěknej a k shikoku by i šel, sami mají na stránkách tmavej. Akorát ten odstín by to chtělo vidět naživo, aby nebyl do třešně nebo do červena. Ten světlej si myslím je bez problémů, kontrasty doženeš doplňkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, fsvojap - postel je silena nuda, manzela jsem poslala k tatkovi pracovat,tak koukam na bednu, ctu, delam fotoalbum domecku. Jestli budu muset lezet do konce tehotenstvi, tak se asi zblaznim :-( A za chvili si dam asi spanek, jsem nejaka unavena a vubec nevim z ceho ;-) Nabytek je krasnej. Jo, taky jsem se rozhodla, ze projedu katalog IKEY a zacnu vybirat vybaveni. At udelate o vikendu co nejvice prace
Odpovědět
Profilova fotka
martuli - tak ať se to co nejdřív zlepší a ať jste i s miminkem v pořádku ;-) holky koukněte na tuhle mikrovlnku - já chci vestavnou, našla jsme tuhle za super cenu: http://www.megaobchod.cz/bila-technik... když je to mikrovlnka+rámeček pro vestavbu, tak to znamená, že je to klasická "nevestavná" mikrovlnka a tím rámečkem se jen zakryje okolní prostor ve skříňce? Baumatic sice na jiné diskuzi kritizují, ale zatím jsme na žádnou značku nenašla vyloženě jen pozitivní ohlasy
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap, řekla bych, že rámeček je jen na zakrytí zepředu ;-) Aspoň tak jsem to viděla u kamarádky, že šoupli mikrovlnku do skříňky a pak tam nasadili ten rámeček. Prostor ve skříňce se nijak nezakrýval, kolem jí zbylo hodně místa. martuli, klíďo píďo bych si to s tebou na pár dní vyměnila 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
spaag - no tak jsme to myslela 8-) že ten rámeček to zakryje zepředu a tváří se to jako vestavba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spaagetka - jsi hodna, ja bych zase klidne chodila do prace, ale zatim mam smulu, musim neco vydrzet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: jen hezky odpočívej. zrovna dneska bych si to s tebou taky klííído vyměnila fsvojap: já myslím, že ta tmavá by se k shikoku hodila ;-) vladka: ta koupelna je úúúúžasná, já chci taky kombinaci zeleno bílá + mozaika. co máte za obklady?
Odpovědět
Profilova fotka
delfi- obklady jsou ze Sika mají to tam pod jsménem Lena a mozaika je skleněná také ze Sika. Také jsem spokojená.Sama jsem si koupelnu navrhovala.Až bude dlažba tak to bude vypadat zase úplně jinak,ale to si ještě chviličku počkáme
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martuli, mrkla jsem ti do alba a ta plovoučka, co je tak výrazná vypadá ve skutečnosti hrozně výrazně,..Já ji taky chtěla, ale pak jsem ji našla v Brně v jednom obchodě a točila se mi z ní hlava, dýl jak 5 minut to nešlo, ve velké ploše je to fakt mazec, tak opatrně!! Vladi, koupelka je klááásná, fandím zelené..Dneska jsem si koupila v Kika krásnej kobereček do koupelny, tu kiwi barvu a jen za 190:-)), Taky jsem koupila všelijaký svícny a ozdoby na stůl, běhounek, bílej se stříbr.hvězdama, takže spokojenej nákup, manža zase koupil podlahu do ložnice(světlý zebráno, tak snad do pondělí bude hotová..
Odpovědět
Profilova fotka
vladka: a jakou dlažbu tam budete mít - bílou nebo zelenou?
Odpovědět
Profilova fotka
saruska - ja ji videla jen v dlouhem pruhu a to se mi docela libilo Kde jste koupili podlahu? Zebrano vypada taky pekne Ja si na nakupy musim pockat, ale snad brzy vse bude dobre ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem dala skoro aktuální foto do alba - už dodělaná střecha a položená podlahovka... sarus: ten kobereček bude super k tý podlaze a obkladům ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
delfi-dlažba bude světle zelená. V sobotu nám strejda obložil WC a kuchyni.V neděli pak ještě dlažbu na \wc,ale to zatím nemám nafocené.Foto vložím později.všechny fotky ukládám v práci,tak to zítra napravím.
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, tak koukam jsi muj clovek, my budeme mit v kuchyni zeleny lacobel, a ty tam mas taky krasnou barvu. U nas ted zednici par dni nebyli, meli jinou praci, ale snad dodelaji ta pouzdra a o vikendu dodelaji kluci vodu, chybi odpad na pracku a na WC mame kohoutek na zdi a je potreba na umyvatku. A snad uz konecne dorazi topenar. U nas je to ted vsechno o mozna, nekdy, uz mne to zacina stvat. :-( A ja jdu zitra na kontrolu, tak mi prosim drzte vsechny pesticky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jsem krapet ujetá na zelenou :-N zítra ti budu držet pěsti ať ti vše dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: držím palečky na zítřek ;-) vladka: jukla jsem do alba a ta koupelna a obzvlášť ta kuchyn je fakt moc pěkná, zelená je taky moje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja byla drive ujeta na cervenou, ale ted mne tedy zelena opravdu bere ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauves, vůbec nevím, kam dřív skočit :-( Na krbařovi asi spáchám trestný čin, páč se s tím piplá už druhej tejden, čemuž se ani nedivím, páč usadí vždycky 2 tvárnice a odjíždí na jinou stavbu ]-( No nic, termín má dneska, tak jsem zvědavá :-N Obkladače jsme měli jenom na pondělí, protože je to chlápek od nás z práce a v Praze musí dodělat Pitkovice, takže chudák utekl kvůli mně, aby položil aspoň dlažbu(potřebujem ji mít kvůli stěrce pod Thermofix) a zvládnul i stěnu za vanou, abychom ji mohli obezdít. Fota dodám,až dorazím za světla, páč z toho mobilu to není vůbec vidět :-| marti myslím na tebe kudy chodím a vzhledem k tomu,žes nenapsala, tak se úplně bojím zeptat,jak jste dopadli |-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
spaagetka- dekuji, jsi hodna, ja vcera dorazila domu az nekdy kolem 3., protoze jsem od doktorky dojeli jeste do Ikey pro jidelni servis U pani doktorky to dopadlo dobre, hematomy zmizely, miminko je OK, celou dobu se na ULZ mrskalo a kopalo nozickama, pani doktorka rikala, ze je to asi exhibicionista, ze ma radost, ze se na nej divame :-) Manzel byl se mnou, tak byl taky rad, ze e vse OK. Jsme vice nez 7cm velci a sijove projasneni dopadlo dobre. Jen mam nejaky zanet, tak jsem doma, kontrola za 3 tydny. :-( A to jsme meli pristi sobotu odletat do Londyna :-| Tak zase zsutanu doma ;-) Ale kvuli mimi to dokazu. Holky at vam jde stavba, my budeme mit do konce tydne zazdena pouzdra, hura, topenar se zatim neozval :-(
Odpovědět
Profilova fotka
spaag: no jo řemeslníci, my tak dlouho (cca 2 měsíce) sháněli někoho na stropy až se manža rozhodl že to uděláme sádrošem a že to udělá sám, šikula můj ;-) jinak u nás stavba nepokračuje bo manža je nemocnej a navíc nám tvrdne podlaha. martuli: moooooc gratuluji ve kterým tt jsi že už jste tam velký? tak se hodně šetři ať se brzo uzdravíš. zazděný pouzdra jako jaký? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
martuli-tak to je skvělý a´t se dál daří dobře tobě i miminku a těch cest nelituj,koukneš se tam jindy. jinak nám včera byli zapojovat krb a chyběli jim dvě věci,takže přijdou ještě dneska.No člověk by je za tohle zabil.Už včera jsme měli roztopit a musíme čekat na dnešek.Už je tam nechci vidět,ale dnes se snad konečně dočkáme
Odpovědět
Profilova fotka
delfi - zitra koncim 13. tyden, az se vzbudi braska, poprosim ho o naskenovani ULZ fotky a na chvili ji dam do alba, ju? Pouzdra na dvere do zdi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martuli, Londýn je za humny, tam se podíváš kdykoliv ;-) Hlavně že je vše v pořádku :-) Jsem dneska zjistila, že se mi za týden vrátí chlap a úplně jsem se zhrozila, jak to teď uteklo :-o vladi, já už bych taky topila,jenže my kvůli krbu musíme mít i nádrž a tu můžou zapojit, až bude doobloženo. Mám celkem strach,páč mají dávat příští týden stěrku a má mrznout :-N Holt jim budou muset stačit naše plynový kamínka s přímotopem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vim, jezdime tam az kamaradkou, ale chtela jsem tam nakoupit vanocni darky a uzit si atmosferu.
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: juj já jsem se sem dostala až teď tak jsem asi prošvihla tu tvojí fotečku mrňouska :-( jinak 13tt to už jste za vodou ;-) aha a vy budete mít nějaký spec. dveře? promiň asi jsem blbá ale já myslela, že na normální dveře stačej zárubně a ty se nezazdívaj... jinak holky je to sice mimo mísu a snad se za to na mě nebude dedulka zlobit, ale tento týden je v nemocnici (resp. porodnici) s vysokým tlakem a buď jí do konce týdne pustěj nebo jí udělaj císaře...tak na ní musíme myslet ať to vše vyjde a nemusí na císaře...
Odpovědět
Profilova fotka
delfi - jeste tu nebyla, bracha neni doma a ja to nejak neumim naskenovat. Budeme mit dvere, ktere budou zajizdet do zdi, o Dedulce vim, jsme v kontatku, taky na ni na holku stale myslim, doufam, ze brzy budou 3 a vse probehne hladce
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?