Menu Forum

Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

18. lis 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
Registrovala se 20. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 343 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
Registrovala se 20. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 343 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Praha.
 martuli tak ty jsou fakt božíííííí emoticon
6. lis 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
Registrovala se 3. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 269 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Pelhřimov.
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
Registrovala se 3. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 269 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Pelhřimov.
 ahoj, martuli ty bateri jsou fakt super.

jinak dneska betonujeme čistý betony.už to skoro chlapíci budou mít a já musím hnít v práci emoticon a ani jsem to neviděla emoticon ,ale manža mi má udělat pár fotek,tak pokud budou co k čemu tak sem nějakou vložím.Snad brzy skončí a přiveze mi foťák.
6. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
Registrovala se 27. června 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 744 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Region Domažlice.
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
Registrovala se 27. června 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 744 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Region Domažlice.
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 Čauves,
vladi, čistý betony? Já myslela, že chcete už obkládat emoticon Nám obkladač říkal, že to musí aspoň 2 týdny tvrdnout a vysychat, že není dobrý hned to uzavřít dlažbou emoticon Já byla dneska koupit tu hydroizolační hmotu do sprcháče pod obklady a dlažbu a vážilo to 24 kg a chlapík u pokladny si ze mě dělal prču, že se hned pozná stavitelka - ty jsou vycvičený od cementu a nepotřebujou pomoct. emoticon Bídák jeden. Upozorňovali mě na to, že je to gumový, tak se k tomu nemám moc přibližovat. takže když se po víkendu neukážu, jsem přilepená ve sprcháči emoticon
martuli, jsou krásný emoticon
6. lis 2008 ve 12:24  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
 spag-budeme obkládat.Dlažbu zatím ne.Tu až nakonec a to bude tak za týden až 14.dní,tak to akorát vyjde. Taď musíme hodn+ topit a dát tam vysoušeče,tak to tu vodu aspoň vytáhne
6. lis 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
Registrovala se 28. května 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 509 příspěvků a 4 alba. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
Registrovala se 28. května 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 509 příspěvků a 4 alba. Má 3 přátele.
 martuli, který dveře myslíš? to zebrano?
já nevím, jestli do toho zebrana mám jít, máme 7 dveří v té hale s těma výklenkama nad schodištěm, ale nechci to mít přeplácaný a zajímavý "za každou cenu", asi nakonec zvítězí ta bříza..rozdíl v kč bříza a zebrano je 11,000.-/ 8 dveří..furt nevím.. emoticon
6. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
Registrovala se 30. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 668 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
Registrovala se 30. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 668 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel.
 saruska - ty prostredni co mas v albu, co je to za vyrobce prosim?

Vsem - z baterii je nadseny manzel, ja je jeste v realu nevidela, uvidim v sobotu a hlavne jsou hodne zajimave cenove. Pry mame hotove omitky v patre i prizemi, zitra se budou zazdivat pouzdra na dvere a pak se dodelaji omitky. Uz mne z toho trosku zacina hrabat. Pripojku kanalizace budeme delat asi az na jare, je to vsechno beh na dlouhou trat emoticon
6. lis 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
 martuli, tě asi zklamu, ale to nevím, zadala jsem do vyhledávače dveře-zebrano a jen jsem šla po fotkách..ale ty ceny jsou naprosto příšerný..asi je to hit emoticon
Přemýšlela jsem a rozhodla se, že půjdu do břízové dýhy..Mám strach, že kdyby bylo 7 dveří v jedné hale, mezi dveřma mám 3 výklenky na vázy, tak to už bude moc výrazný to zebráno a ty úžasný hliněný vázy by mi v těch výklenkách zbytečně zanikly a bylo by to přeplácaný..budu se držet jednoduchosti, doposud jsem se toho držela, tak nebudu měnit..Ona i ta bříza (8 dveří) nás vyjde na necelých 80.tis.. emoticon
9. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smaj.lik
2
Registrovala se 30. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 592 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
smaj.lik
2
Registrovala se 30. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 592 příspěvků. Má 6 přátel.
 Ahoj holky, můžu se prosím zeptat v jaké fázi - (před příčkama po příčkách,nebo až zcela ke konci stavby)jste zateplovali podkroví vatou? emoticon
9. lis 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
 smajlík,my až po příčkách, ale nemáme vatu, máme foukanou izolaci a sádošový podhledy, který musíš přichytit k příčkám, a pak jsme to nafoukali tou izolací, je to lepší jak vata a vyšlo nás to o něco levněji než vata a hlavně se to dostane všude..
9. lis 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smaj.lik
2
fotoportrét
fotoportrét
smaj.lik
2
 Saruško děkuji za odpověď. Tenhle způsob se mi taky líbí, hlavně to že přijedou a prostě to tam nafokaj a nemusí se dělat s tou kousavou vatou. Manžel je ale bohužel pro ten druhý způsob.A já právě nevím jestli tam není postup jiný, jestli se nemá dávat už před příčkama emoticon . Jinak musím se přiznat že Tě dávám známým co hledají inspiraci za vzor co se týká vkusu a odvahy zařizování interiéru emoticon
9. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 Čauves, tak hlásím, že jsem o víkendu uhnala dveřaře a byl to zaměřit, akorát si oproti nabídce připlatíme, páč máme všechny dveře výškově atypy(210 cm) emoticon Co se dá dělat, ale dvoumetrovky fakt mému dvoumetrovému muži nestačí emoticon
smaj.lo - izolaci děláme až teď a dalo se to, jen pánové byly navlečení v těch kombinézách, co maj lakýrníci a měli brejle pro brusiče. Že jseš to ty, hodím ti jednu jejich fotku do alba emoticon Izolujeme Isoverem 16cm a těsně pod rošt 8cm Rockwool - ten teda kouše víc.
10. lis 2008 v 07:50  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
 ahoj holky, tak nám o víkendu strejda obložil koupelnu.Jak na potvoru mi došli baterky ve foťáku,tak to nafotím dneska a pak sem hodím fotky. Já si mezi tím co strejda obkládat napenetrovala obývák a dnes se pustím do prvního nátěru emoticon .Také dovezeme krb a tento týden by nám ho měli zapojit emoticon

smaj.lik-zateplovat budeme až te´d po čistých betonech.
10. lis 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smaj.lik
2
fotoportrét
fotoportrét
smaj.lik
2
 Ahoj holky,díky moc za info, spaag za foto. Můžu se ještě zeptat jak se u vás zakončovala ta parazábrana emoticon .Si výmýšlim co,ale nejsme si jistý, všude píšou jak má zůstat co nejvís neporušená. Závidim Vám ty vaše dodělávačky, ale taky moc přeju,vím že to máte odmakaný emoticon
10. lis 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 Folii si lepi na čtverečky z oboustranné lepenky, jednotlivý pásy dávají cca 10 cm přes sebe a ty spoje přelepujou takovou stříbrnou lepenkou k tomu určenou. Ta nám přišla s tím Isoverem emoticon Můžu potvrdit, že drží fakt parádně, páč se mi přilepila do vlasů emoticon
10. lis 2008 v 08:44  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smaj.lik
2
fotoportrét
fotoportrét
smaj.lik
2
 Spag a Vladko jen pro jistotu, zateplovali jste už když jste měli příčky že jo? emoticon To zakončování u těch příček nám není jasné. To je děs, těšim se až na tyhle šílený detaily ( co bych před rokem ani nikomu nevěřila že budu muset znát) budu moct zapomenout,vypustit a dát si prostě v kuchyni kafíčko
10. lis 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 Jo, až po příčkách a podlahách, není moc dobrý, aby se do té izolace teprve opařovala podlaha a omítky. Přece nebudeš nahazovat na tu zafoliovanou izolaci. to by se vám to tam pěkně zaházelo a nevím, co by ta folie udělala při škrábání toho štuku. emoticon
10. lis 2008 v 08:58  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smaj.lik
2
fotoportrét
fotoportrét
smaj.lik
2
 Spaag díky moc emoticon
10. lis 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
 smaj.lik, díky za tu pochvalu emoticon
Holky my jsme se včera poprvé koupali ve vaně emoticon emoticon Bylo to úžasný, se svíčkama atd..romantika.. emoticon emoticon
Sice byla vana je obezděná a koupelka je nedodělaná, ale bylo to bájo a ta srdíčková vana nemá chybu, ležíte naprosto pohodlně vedle sebe..no super emoticon Užili jsme si to..
Jináč kuchyň je hotová, jen ještě chybí montáž úchytek a zapojit vodu, odpad a je to..až na ty bílý skříňky jsem spokojenáemoticon foto v albu emoticon
10. lis 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
 spaagetko ta "parta hic" je fakt dobrá emoticon emoticon
10. lis 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 Ahoj holky, jdu se s vami rozloucit, odletame zitra na par dni do Parize, drzte nam pesti, at nam aspon trosku preje pocasi. Budu na vas vzpominat a az se vratim, tak doufam, ze budu mit co cist emoticon
At nejsou zadne problemy a vse jde, jak si prejete
12. lis 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
 martuli-přeji příjemný let a počasí a´t přeje. emoticon A taky trochu závidím,také by jsem někam vyrazila,začínám toho už mít plný brejle emoticon
12. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 vladkaxx - tak vyrazte emoticon U nas Pariz a jeste na konci mesice Londyn bude asi na dlouhou dobu posledni letani emoticon
12. lis 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 Užijte si to emoticon
K nám zítra dorazí obkladač, tak už se těším, co do víkendu vytvoří emoticon Víkend je u nás pouťovej, tak snad taky něco uděláme emoticon
12. lis 2008 v 09:40  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 spaagetka - na obkladace si budeme muset jeste pockat ... bohuzel emoticon ale snad se budeme stehovat nejpozdeji v kvetnu, mam to slibene

Koukam, ze jste nas vsichni nejak pekne predbehli emoticon snad se polepsime
12. lis 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
 martuli, šťastnou cestu emoticon Ti to trochu závidím emoticon , nám už z toho hrabe..čím se člověk blíží ke konci, tím je to horší s nervama, únavou a taky penězma..Všechno pomale ale jistě dochází emoticon Snad si na ty vánoce odpočnem..
Spaag, pak dodej foto emoticon
12. lis 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 saruska - vy uz jste skoro u cile, jinak podlaha v koupelne je skvela. To zase zavidim ja vam, radsi bych byla doma, ale kdyby uz byl baracek skoro hotovy emoticon
12. lis 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
 martuli: my jsme vás ještě nepředběhli emoticon
holky musím zase zaktualizovat fotky....v pondělí nám zalívali spodek anhydritem...tak jsem zvědavá jak to vypadá ještě jsem tam nebyla
12. lis 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
 hmm.. to taky chápu emoticon
Jinak tam včera byla kámoška s 2 letým klukem a my se po jejich odchodu rozhodli, že si min.rok chceme užít krásnej dům a pak teprv mimino, páč po půl hodině mám počmáranej růžovou křídou krb, takže budu muset malovat znova emoticon , nasypaný piliny v šuplíkách od kuchyně a od tenisáku, kterej našel(asi) na zahradě od bláta zašpiněnej obávák..Nechápu, jak to stihl, páč byl skoro furt pod dohledem.. emoticon
12. lis 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 delfi- predbehli emoticon podlahy jeste nemame a ted musime cekat na topenare, nejak toho ma az nad hlavu

Ja uz chci bydlet v novem emoticon
12. lis 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
 sarus- jsme na tom podobně.Síly i nervy docházejí a prachy také.I když jsme si byli opět pomoct v bance,ale to už bylo naposledy.Víc už si ¨nechceme půjčovat.

včera jsme si přivezlo krb a do konce týdne by nám ho měli zapojit.

martuli-rádi by jsme si odpočinuli je jedno kde,ale času není nazbyt a jestli to chceme do Vánoc stihnout,tak musíme zatnout zuby, překonat únavu a makat.Ještě toho zbývá dost a to už je půlka listopadu. Ale snad se nám to nějak podaří.

o víkendu budeme pokračovat v obkladech. Měla by být hotová kuchyně a WC. Dnes se pokusím dodat foto koupelny, krbu a dveří.

delfi-tý jo vy jste taky popojeli.Už máte čistý podlahy,tak to jste nás krásně dohnali emoticon
12. lis 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš