Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ta kuchyň je moc pěkná!!! x-) Hlavně, ať se v ní dobře vaří! x-)
Odpovědět
Ahoj kočky ;-) do tohoto nového roku vám všem přeji pevné zdraví, štěstí, lásky a pevné nervi při stavbách domečků :-)) a ať co nejdříve bydlíme ve svém ;-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jake byly Vanoce? Co ted chystate na baracku? Nam mel dneska prijit topenar, ale v tehle zime neprijde, tka musime pockat, az bude lepsi pocasi :-( Uz mam opravdu strach, ze to do kvetna nestihneme
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj my jsme přes vánoce pokročili - máme zatím provizorně napojenou krb. vložku - je fakt krásnááááá, takže tam topíme což je super. to se tam člověku hned chce radši než do té zimy když tam ještě nebyla. malíři nám tento týden dělaj dole všude komplet sádrový omítky - konečně se to hýbe co u vás jak jste pokročili vy? jo a taky mám pro vás novinku - stejně jako martuli čekáme v červenci miminko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
delfi - ahojky, u nas je jen vlozka na nozkach, jvenku je zima, tak se nikomu nechce pracovat k miminku gratuluji, tak snmd bude vse OK, moc moc drzim pesticky ja jdu zitra na kontrolu, tka doufam, ze vse bude OK
Odpovědět
Profilova fotka
delfi-gratuluju mooooc mocinky a ať je vše už v pořádku. Držím pěsti. my se zatím ještě nějak bojíme po tom co jsme si prožily.I když ve mě se mateřské pudy znovu probouzejí. Držím moc pěsti. ;-) jinak zateplujeme podkrovíuž máme koupelnu a ložnici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to asi budeme posledni, kdo se bude stehovat :-( koukam, ze muj predchazejici prispevek jsem psala jako prase, omlouvam se
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, delfi gratuluju x-) my měli krásné vánoce, moc si to v domečku užíváme, je to úplně jiná kvalita života, než v garsonce a dvouletém dření na domku.. Jinak na vánoce jsem dostala skůtr, takže se těším na jaro x-) x-) Fotky dodám jak najdu nabíječku na foťák, páč jsme ještě pořád nevybalili ty krabice a pytle..se nám furt nechce, lenošení je o moooc lepší x-) Tak pěkně pokračujte, já Vás aspoň můžu z iphonu číst, ale bohužel nemůžu psát :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nazááár ženský x-) Takže jsem přestěhovaná jak doma, tak v práci, takže doufám, že už dlouho nic stěhovat nebudu ]-( Máme namontovaný úplně úžasný dveře, každej nám je závidí, snad nezapomenu je o víkendu nafotit, teď jezdím z práce za tmy a do práce za tmy a to tím mobilem není ono :-( Nahoře už jsou sádrože zbroušený(konečně, páč ten prach se vůbec nedal vytřít ]-( ) takže na víkend mám program jasnej. Objednala jsem si průmyslovej vysavač,takže budu vysávat všechen ten prach do alelůja :-N Jinak jsem zase slaměnná vdova, páč manža v pondělí opět odcestoval na Sardinii a vrátí se až 5.2. :-( delfi, gratuluju k obojímu ;-) vladi,kuchyň je čupr saruse nemám co říct, páč má hotovo, snad jenom - pukám závistí nad tím skůtrem :-x martuli, dobře to dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my zatím čekáme na lepší počasí, aby se mohlo jít na podlahové topení a následně podlahy delfi - gratuluju k miminku :-) martuli - neboj, že by jsi se stěhovala poslední, my tě od toho zachráníme ;-) holkám, co už bydlí tiše závidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky cekame na lepsi pocasi kvuli podlaham, ale nejak to nevypada, co? Dnesni kontorla s mimi dopadla dobre, mame uz 20cm
Odpovědět
Profilova fotka
ty bláho holky vám zavidím, že bydlíte! a teda taky hlavně že máte po stěhování :-N my pořád děláme omítky :-| ještě že máme už podlahy s podlahovkou, v těhle mrazech se to fakt pokládat nedá :-| martuli: teda mimís je už pěknej macek - už víte co to bude? můj má jen 7 cm - zatím
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zatim nevime, nechce roztahnout nozky, mamka rika, ze nas prekvapi az pri porodu.Ale pristi tyden jedeme do Gennetu, tka doufam, ze nam to tam uz reknou. Neboj, taky porostete, aspon te nikde nemacka ;-) Dneska odpoledne prijede topenar okouknout situaci
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: no jo stydlín jeden. snad se ve středu dočkáte ;-) to jsem zvědavá co vám topenář řekne. koli máte v baráčku stupňu když tam netopíte? =-) jinak mám nové foto naší krbové vložky
Odpovědět
Profilova fotka
Teplotu jsem nemerili, ale mraz tam urcite neni, manzel tam chodi pracovat Pry nastoupi utery nebo streda, tak jsem zvedava
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky - jdu vás pozdravit ;-) všem, co už bydlí - gratuluji a tiše závidím!!! x-) martuli: jsem ráda, že je s mimi vše ok delfi: gratuluji k mimísovi!!! x-) no páni, nějak to tady všude "těhotní" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím nemáte některá z Vás krbovou vložku nebo kamna s výměníkem? Tuto otázku teď řešíme a pořád tak nějak nevíme..pro co se máme rozhodnout? Jestli kamna s výměníkem nebo krbová vložka s výměníkem????? Pokud tento typ máte, můžete mi prosím napsat cenu, na kolik Vás to komplet i s obestavbou vyšlo? ;-) Moc díky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mame krbovou vlozku s vymenikem, ale bohuzel zatim neni krb hotovy, proto nereknu cenu ;-) Vlozku mame z www.befhome.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Martuli díky, prosím a jaký přesný typ té krbové vložky máte? A ta Vás vyšla na kolik? ;-) Ta firma Vám to i zapojovala, nebo to jste si dělali sami?
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, máme krbovou vl. Lechma 15 kW, cena vč. stavby krbu byla cca 62 tis. Měli jsme nabídku i na 19 kW a ta by stála 69 tis. Sama bych se do zapojování nepouštěla, pokud nemáš známeho revizáka ;-) Jinak mám jobovku, zamrzla mi voda, takže teď bydlím přechodně zatím u našich :-S Nějak jsme nepřišli na to, kde to je. Nejspíš někde v základech, páč ještě nemáme přihrnutou zem k baráku. Za víkend se nám to nepovedlo nahřát :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem zapomněla dodat, že krb je bez obložení, jenom nataženej, páč obkládat si ho budeme sami. S obkladem jsme se teda rozšoupli, páč ten stál 25 tis. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Spaagetko díky, a vy tu vložku máte s výměníkem? Takže celková cena krbu Vás vyšla na 62tisíc + 25 tisíc za obložení..tedy cca 87tisíc? To je ještě si myslím dobrá cena, určitě si to necháme zapojit, to bychom si asi neriskli ;-) Spaaget prosím a jaký typ vložky a od jakého výrobce máte? Ježiši tak to hlavně, ať je ta voda v pohodě, to je teda pech... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jmenuje se Lechma, je to ňákej francouzskej výrobce. Nevím, jestli teď po stěhování ty papíry k ní najdu :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky spaag,tak tomu říkám smůla.Ať to brzy najdete a je to všechno ok. petrusnp - my máme krb. vložku do befu. Je to Blanzek 700 aqua. Ta vychází na 23 700,- a můžeš si k ní ještě dokoupit podstavec za cca 1800,- Jinak obestavba nás vyjde cca na 12 000,-. manža jí bude vyzdávat sám,takže počítáme jenom materiál. Jsou na to speciální žáruvzdorné cihly a jedna vyjde na 250,-. nabudeme mít tady nic složitého jenom rovně nahoru bez římsiček. Takže celkem nás to vyjde kolem 40 000,-. cena vložky je také závisla ná tvaru skla.Pokud chcete rovné,tak to je nejlevnější, když by jste chtěli panoramatické tak to je nejdražší. Napsala jsem cenu rovného skla. dedul- jak pak se vám daří? Co malej?
Odpovědět
Profilova fotka
vladka: ahojky - daří se docela dobře, někdy je malý zlatý, někdy zlobí...ale stejně je to náš miláček! x-) i když mám někdy chuť ho prodat! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrusnp - mame stejnou vlozku jako vladkaxx, i s podstavcem a delat nam to bude jeden kamarad, ktery krby dela
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,po dlouhý době jsem k vám zavítala :-) spaagetka:i nám taky zamrzla voda a taky nevíme kde :-| Tak doufáme,že nikde nic nepopraská
Odpovědět
Profilova fotka
Dedul, koupím ho.. :-D :-D :-D Moc všechny zdravím..no, zjistila jsem. že se na baráku děsně bojím, jsem úplně vyděšená, když je tma a jsem tam sama..teda se psem, ale ten je vyděšenější než já a ten štěkot mě neuklidní ;-( , ale snad to časem přejde.. Jinak máme mravence, dělaj si různě cestičky, takže šplícháme spreje, upadlo nám v kuchyni jedno šufle, asi to, co jsem montovala já :-N , zastříkala jsem od oleje celou stěnu pod digestoří a tak přišla na to ,že mi prodali špatnej nátěr( nechtěla jsem kachličky), takže budu znovu malovat a lakovat, manža mi udělal provizorní venkovní schody na kterejch jsem se už 2 krát málem zabila ]-( , zničila jsem parapet od takovýho toho vonítka do elektřiny( vyžralo to dřevo i lak) , pokapala jsem podlahu u krbu při čištění skla a jsou tam super velký a černý stříkance( normálně tam je koberec, ale pes sežral umělý sladidlo a poblil ho, takže se zrovna pral) a ty stříkance jsem v panice začala čistit super čističem, kterej vyžral bílý fleky okolo těch tmavých, takže budem brousit a olejovat :-N , no a to je zatím za 3 týdny vše :-p , jinak pohoda..
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, ze jsi trosku jako demolicni ceta ;-) Ja bych ho taky hned koupila, je krasnej :-) My se zitra jedeme podivat na svetla do kuchyne a jidelny a na ten ultrazvuk, prosim, drzte nam pesticky, pokud vse bude OK, vecer dam na konika fotky
Odpovědět
Profilova fotka
sarus: tak to je nářez :-D se tomu směju, ale chápu že to je spíš k pláči. takový práce! každopádně držim palce ať to všechno dáš do pořádku ;-) martuli: držím palečky ;-) a těším se na fota i na oznámení pohlaví
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?