Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delfi - dekuji, mam z toho docela nervy, tak se uvidi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jse mdoma ud doktorky, vse je nastesti OK a bude to ... pry na 80% kluk ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, sarus, ty jsi jak konan ničitel :-D :-N Čím čistíš ten krb? Já že bych to taky prubla, když je to tak dobrý :-N dedulo, já ho beru, jaká je vyvolávací cena? :-N Martuli škrtáme ze seznamu zájemců, páč bude mít svýho borca ;-) Tímto jí moc gratuluji k dobrým výsledkům x-) U nás stále zamrzlo, ale na dnešek jsem tam spala, abych to pořádně vytopila, ovšem běhat v županu do kadiboudy(jako na potvoru se mi v noci chtělo 2x na záchod, páč jsem vypila litr čaje před spaním), byla fakt prča :-D Jo a sarus, taky se tam sama bojím :-N Mám jenom kocoura, což byl fakt vtipnej dárek od bratra a ten teda neštěká :-N Jsme poslední barák a kolem samý pole a já dole zatím nemám ani žaluzky ani závěsy, takže furt čumím z okna, jestli tam někdo nechodí. Magor no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak bysme meli dva chlapecky ;-) Dekuji za gratulaci, tak ted uz snad nas zadne problemy nebo nemila prekvapeni necekaji. Trosku jsem nakupovali oblecky a doma mi je babicka s mamkou hned zaplatily, vyborne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele jí, ta se cítí, hned 2 mimina by chtěla :-D ;-) Kuš babo, jste už daleko, žádný problémy nenastanou ;-) Maximálně tak pálení žáhy, nenažranost, opuchlý končetiny, nespavost, zácpa, náladovost... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak krome opuchlych koncetin a zacpy mam snad vsechno ;-) Manzel mi rika svitiplyne
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, saruska-tak to je tedy smůly pro začátek,ale co pokřtít se to musí.mě se zatím podařilo poškrábat plovoučku.Nějak se mi do vytírání dostal kamínek :-( ,pak se mi dostal kamínek na spodek hrnce a poškrábala jsem si varnou desku. Dávala jsem hrnce ještě na neobložené beonové schody a nějakej kamínek jsem si tam takhle donesla. No a pak jsem si rozbyla novej kalíšek na kartáčky,ale ten se lehce koupí novej. ¨ Jinak už máme první vrstvu izolace v podkroví,tak už nám tam konečně nemrzně,ale jak se varovnávají teploty dole a nahoře,tak to není možný vytopit. Ted máme dole max. 19 a nahoře 12. Je to naprd,ale musíme to vydržet a až budou dveře,tak to bude zase něco jinýho. martuli- gratuluji k dobrým výsledkům a držím pěsti,aby se dařilo dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: super zprávy mooooc gratuluji k chlapečkovi - máš v albu fotku? mě taky všichni tipujou na kluka tak bysme tu měli klučičí klan 8-) svítiplyn jo??? hele to se teďka celkem hodí ne? co by za to dali lidi na slovensku :-D spaag: teda běhat v noci sama v županu do kadiboudy to je výkon - to bych asi strachem a zimou nezvládla a pustila to někde jinde :-p vladka: ty si teda taky ničící komando :-D máte doma nějak moc kamínků, ale to je v poho, "zajet" se to stejně jednou musí. jinak s tou teplotou ti nezávidím - já bych umrzla při 19 st. ale to bude jen chvilka a pak už budete topit pořádně ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Fotku jsme tentokrat nedostali, ale o vikendu tam dam fotku lebky naseho mrnouse ;-) Mne vsichni krome jedne slecny rikali taky kluk a ja si to tak nejak myslela, tak se jim to vyplnilo. A co tvoje mimi? Vse OK?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, tady to vubec nezije :-( Hlasim, ze mame rozvody "klasickeho " topeni a podlahove se bude delat, at bude tepleji. Ale aspon nejaky pokrok. A pristi tyden jedeme na plynare, aby nam dali plynomer a zapojili nas do site.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauves, marti, já žiju(teda jestli se tomu tak dá po sobotních tanečních pro velké říkat :-D ) Hlásím, že už zase bydlím doma, páč jsem konečně rozmrla x-) Pánové o víkendu usadili parapety v podkroví a začistili to. Takže příští víkend dotřou ty sádroše podruhý štukem, zamáznou různý díry a už nebudou mít co dělat :-o páč koupelka a podlahy jsou na řemeslnících a na fasádu chceme počkat do léta :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to zavidim, my ted stale resime podlahy, dejte mi prosim nejaky typ na podlahy pres podlahove topeni. S kterou firmou mate zkusenosti
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Máme tohle: http://www.fatra.cz/index.php?typ=FAA... , mrkni na distribuční síť někde u vás a oni vám pak v tý prodejně dají seznam podlahářů, co to pokládají. Mají ISO, tak předpokládám, že s žádnýma packalama nespolupracujou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Diky a to je jako lita podlaha?
Odpovědět
Profilova fotka
ne,řekla bych, že je to tvrzený lino. Každej na to kouká, jako blázen, páč vůbec nepoznají,že to není dřevo, páč to má i strukturu dřeva, dokonce i červotoče :-D Ale dají se z toho slepovat i různý tvary, ornamenty. V Kika restauraci v Plzni to maj takový barevný. U nás jsem to viděla po 2 letech používání ve školní jídelně a to byla pro mě jasná volba, páč to vypadalo báječně i po takovým provozu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: až budu doma tak se mrknu na účet co máme za tu podlahu. jinak mimís se má fajn. o vákendu jsme lyžovali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdár ;-) spaagetko, já chodím taky pořád čučet z okna, jestli někdo není na zahradě, páč přístup na ni je stále zatím bezproblémový ;-( jinak krb čistím krbošem, mají ho všude v hornbachu atd..asi za 100.- ale je to fakt super rozpouštědlo.. Jinak teď budu 3 dny taky slaměná vdova, manža jede pracovně do Bulharska, snad tam nezmrzne a já nebudu mít infarktový stavy ze strachu na baráku :-o :-N se moc netěším..ani ještě nemáme net, musela jsem do práce, abych aspoň poslala prachy :-( Zatím pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Jenze ja potrebuju lite nebo betonove podlahy, holky poradte, jsem nejaka zoufala
Odpovědět
Profilova fotka
jo vy teprve zalivate,ja myslela,ze uz chces krytinu. Zalivali jsme anhydritem sami. Jenom k nam dojeli s cisternou a chobotem a my uz rozhrabavali. Ale meli jsme to z nemecka,takze tady s dodavatelama neporadim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
martuli-my máme betonové podlahy od betonovi - www.betonova.cz - jezdí po celé republice a míchají klasický beton,který dopraví do baráku pomocí tlusté hadice a tam ho srovnají a nakonec vyleští,takže je krásně rovný.Stzejně jako u litých podlah. A dělají ho i na podlahové topení.
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě jsem zapomněla dodat že RD mají za půl dne vybetonovaný a druhý den už se můžete po betonu procházet.i když ne moc zatěžovat.To tak po týdnu.Ale my jsme už za dva dny obkládali koupelnu.A beton byl pořád krásný
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si nejsemjista, ale tahle firma si myslim, ze nam odepsala ze nam podlahy neudela, pry mala zakazka :-( Dneska jsme byli na plynarich, zacatkem unora nam namontuji hodiny, hura hura.
Odpovědět
Profilova fotka
martuli to se mi nezdá.Stačí jim zatelefonovat a okamžitě to berou.jsou velice příjemní a poradí.To jsi si nejspíš spletla.Betonovali nám 138m2 a sousedům také ty měli cca 150m2. Jsou z Českých Budějovic,ale jezdí po celé ČR. Myslím,že vy máte podobný domeček.
Odpovědět
ahojky, taky bychom rádi stavěli, zatím teda vzhledem ke krizi a výpovědím nám to nehrozí, ale chtěla jsem se zeptat, kdo máte menší domek, na kolik vás stavba vyšla.. chtěli bychom nízkoenergetický domek, takže asi hodně záleží na pořádné izolaci, ale chtěla bych si udělat takový cca přehled.. díky
Odpovědět
Profilova fotka
Berusky, kdo chce postal fotky Karly Emy, postele mi email a ja poslu, nechce je davat sem na stanku.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ženy! martuli: takže to bude kluk jak buk, jo? no super, gratuluji! x-) co se týče karly, jsme v kontaktu, fotku mám! chceme se teď někdy sejít na kafe! máme to relativně kousek! ;-) jinak nám rupla v koupelce voda-nějaký ventil bo co, ale nic hrozného, až přestane mrznout, tak to vodař opraví! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to jsem nevedela, tak az se uvidite, tak doufam, ze udelate nejake fotky a poslete. My cekame na pocasi, ted nas nic jineho netrapi :-( Jukni do meho alba na konika, dneska jsem tam pridala nasi malou garderobu
Odpovědět
Profilova fotka
Čágos, tak jsem dala chlapům dovo, páč nějak nemaj co dělat :-N Napenetrovali teda podkroví, aby se mohlo vymalovat,ale to je tak vše.Až se vrátí manža,udělaj základ pod jednotku tepelnýho čerpadla a pak do jara nemaj do čeho píchnout. martuli,jasně že chci foto,maila máš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: jůůj už je emička na světě jo? to je super! spaag: počkej vy už bydlíte a nemáte čerpadlo? čím tedy topíte - krbem? ptám se proto, že m,i zřejmě taky nestihnem udělat to TČ než se nastěhujem a řeším problém čím topit.... jinak holky koukám, že tady jsou samý chlapi - nám mudr. řekla, že budem mít taky na 70% kluka - ale pindíka jsem na utz viděla i já!!!! holky házím do alba návrh spodní koupelny. včera jsme v bauhausu koupili dlažbu do chodby a do zádveří. příští víkend nám přijedou obkladači a obloží koupelnu, kuchyň i chodbu. hurááá konečně se to hýbe
Odpovědět
Profilova fotka
Ano je, posli email do IP a ja ti poslu fotky. Koupelna vypada moc pekne, tak aby se tam povedla.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?