Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky tady nám to těhotní x-) spaaag : mooooooc gratuluju a držím palečky. jojo do nového domečku patří i miminko x-) vladka: ty se taky opatruj s bříškem. martuli: tobě se to už blíží, ale musím říct, že to stěhování s bříškem mi fakt dalo zabrat. musím udělat foto, ale jak nemáme pořádně net a vůbec nemáme ani sestavenej comp tak by se mi to blbě stahovalo. navíc teď jsou všude krabice, takže estetický zážitek je 0 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my máme normální sádroše, stavební dozor vše schválil a jinak my mi mohli políbit šos vrtat mi v s´domě. zatím jsme od nikoho u nás neslyšela, že by o neprošlo a to je můj otec dělá 15let. :-D takže to je o lidech na úřadech :-) těhule opatrujte se a buďte zdravé. :-)
Odpovědět
no ono je to právě o tom, co máš v projekt.dokumentaci. Pokud tam máš protipožární, tak musíš mít to potvrzení. Mě by to taky v životě nenapadlo, kdyby s tím v neděli ten zedník nepřišel. Mě to taky přijde na hlavu. Bohužel s tím nic nenaděláme
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to je blbé my věděli co chceme a jinak definovaný materiál nemáme v pokroví. :-D tak to zvládněte.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky - mám vás pozdravovat od martuli - je v nemocnici - kvůli tlaku, prý tam bude už do porodu - možná jí to už příští týden začnou vyvolávat! ;-) jinak ve čtvrtek začali chlapi dělat potěry a dnes už to budou mít hotové!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
matuli držím pěsti. ;-)
Odpovědět
ahoj holky, dekuju za vase reakce ohledne obkladacek v kuchynske lince (predminuly tyden). Jeste jsem se chtela zeptat na jednu vec - podle fotek v nekterych albech na MS to vypada, ze nekdo dava kachlicky za linku az kdyz ma namontovanou kuchyn. Jak to teda je?
Odpovědět
Profilova fotka
ano někdo je tam dodatečně dává jelikož neví jakou barevnou kombinaci. já tedy nevím a obklady zatím nemám na 100% chtěla baxch spíše desku,a el to se uvidí. určitě vím od obkladače, že lepší je dát předem. ;-) záleží na lidech.
Odpovědět
Dobré jitro, gratuluju spagg k miminku x-) . Mám dotaz ke zkušeným stavitelkám. Můžu se zeptat koliv Vás vyšli vnitřní omítky? Cena za m2? Kolik svépomocně, kolik s firmou a kolik strojové ? Teď jsem to zkoušela počítat a vycházela mi děsivá čísla tak doufám že mi jen nejde matika :-N .Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky smajli: nás vyšly omítky v celém baráku na cca 30 tis., ale téměř vše si dělal můj s jedním kámošem a jedním, co omítky míchal ;-) jo a včera jsme dostali šok, jak jsem psala, že nás voda a zařízení koupelny vyjde na 136 tis, tak ono je to bez zařízení koupelny :-. - si můj chlap s vodařem nerozuměli - kua, takže ještě tak dalších 30 tis. na vanu atd.... =-) a jsme totálně na nule. No nic můj bude muset na fušky! :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky, všechny Vás moc zdravím, čtu vše, ale nějak nestíhám psát..Spag, gratulace k mimi x-) Já si ještě chvíli počkám, chtěli bychom malinko pocestovat, ikdyž včera jsem měla 31let, takže tlaky na mimi už taky vnímám ;-) jo, jináč manža mi dal k narozkám tu červenou lg lednici, takže se těším, jak to bude vypadat naživo, páč jsem ji live neviděla a ještě mi dal ball chair, to křesílko co mám v albu, takže jsem zvědavá, páč je teprve objednaný..To jsou v podstatě jediný přírustky a změny doma,jinak u nás v domku nic nového, jsme nějací lenošní, ale začínáme plánovat zahradu, chceme gabionovou opěrku(cena je ale tak šílená, že pořád hledáme jinej plán), pak celej pozemek dosypat hlínou, dál postavit garáž a dílnu, nad tím chce manža posilovnu :-D , bazén( letos asi ale nebude, nemáme už moc peněz), plot a pak vlítnu na keře a travičku atd..takže plány jsou jasný, uvidíme, jak moc hladce to půjde..Je to už ale pohoda oproti stavění.. Jinak všechny krásně jedete, je to paráda x-) x-) jen tak dál
Odpovědět
Profilova fotka
čauves, dedul, já ti říkala, že na vás prodělá, a ono je to nakonec bez zařizováků :-| smaj.li, vyšly nás kolem 25.tis. - myslím nahození i štuk, dělal to sám táta, metry ti neřeknu, ale ty máš představu :-D Navíc vy máte Ytong a ten je přesnější, takže skoro nenahazuješ, počítala bych teda míň ;-) jinak děkuji všem za gratulace, dneska jsem byla na utz a ten náš anarchista nejdřív vroucně mával, a pak na nás vystrčil ... a bylo po divadle ]-( :-D martuli, kočko, držím moc a moc palce ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to ty ceny zní optimisticky ;-), děkuju za info. Teď ještě se to naučit aby jsme takové taky měli.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky zdravím vás po delší době. zatím se nám bydlí pořád stejně - v krabicích, to zařizovní se nám nějak prodlužuje a porod se blíží mílovými kroky (8 týdnů :-N ). tak se tu mějte a ať vám stavba rychle utíká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
delfi: tý jo - už jen 8 týdnů??? =-) to snad ani není možné, jak to letí! x-) nám dnes montují vchodové dveře a o víku chce můj začít už obkládat koupelku! tak zase se konečně něco hne! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dedul: jojo letí to strašně. jestlipak má martuli malýho už u sebe? my pořád doděláváme tu fasádu - jde to strašně pomalu, bo tam máme ještě to obložení cihličkama. uvidím co dneska ten můj s bratrancem stihli - alespoň předek ať je hotovej a můžem sundat lešení :-D jinak tento týden udělám s manželem (nekompromisně) nálet na Ikea a Kika ať koupíme to zařízení. jinak dveře ještě nemáme i když jsou objednaný a budou za 5-6 týdnů - to je šibeniční termín :-N snad se to stihne.
Odpovědět
Profilova fotka
delfi tak to máš za pár i bez dveří se dá žít :-D neboj budou než přijdeš z porodnice. tak se drž, pěkně pokupě dobře nakup a a´t jsi brzy doma s miminkem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj v rychlosti zdravim, pustili mne na vikend domu, tak si to uzivam a od pondeli zacneme poradne vyvolavat mimiska, tka jsem zvedava, kdyz uz konecne vykoukne Od pondeli mame vylite podlahy
Odpovědět
Profilova fotka
martuli - zdravím :-) a držím pěsti na pondělek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekujeme, snad to nebude dlouho trvat a prcek bude s nami JInka ti dekuji za kontakty na podlahy, nakonec jsme je nechavaii delat pres spolecnost Topnem
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky marti - no já se už bála, co s tebou je! ;-) Jsem ti psala smsku, ale nevím, zda dorazila...nějak mi zas blbne mobil! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, držím pěsti, ať tě hormonama moc nemordujou a mimís je rychle na světě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak můj už započal obkládat koupelnu, už má dvě stěny x-) jo a přidala jsem pár nových fotek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nas manzel sel dodelat nejaky beton ci co a az prijdeme z porodnice, zacnou se pry pomalu delat koupelny, pres net usetrime na obkladech 8 tisic, tak mam radost A vcera jsem byli v IKEE jeste okouknout kuchyn, tak mame jasno
Odpovědět
Profilova fotka
dedulka - vchodove dvere jsou moc pekne
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mam dotaz, delali jste nekdo v podkrovi a prizemi sadrokartony? Kolik vas staly?
Odpovědět
Profilova fotka
marti: a jakou kuchyň máte vybranou? a na kolik vás to vyjde! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tahle dvirka http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... a tahle pracovni deska, tu nemuzu ted najit ale byl to beton A bez spotrebicu cca. 60,000
Odpovědět
Profilova fotka
marti: ta se mi moc líbí! x-) a cena je fajn! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak martuli se včera před půlnocí narodil Bertík, 3,3 kg, 50 cm!!!! x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?