Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spagetka to vám vyráběl soukromník ne? ty dveře cena je též moc pkěná to u nás zatím nic nenalezeno. fsvojap: já se u nás spíše bála, že budu muset část linky jako snížti. máme totiž zvětšení okna. ale snad to vyjde jak vysokou si dáváte spodní pravní líknu i s deskou 90cm.
Odpovědět
Profilova fotka
marti, jo máme je od truhláře a vypadají krásně, každej je okukuje :-) Já mám linku 96 cm i s deskou, páč jsem docela vysoká a manža taky, takže jsme okno u ní přizdívali.
Odpovědět
Profilova fotka
spagwetka i já je okukuji jsou úžasné. ty jo ti závidím ;-) už baych toto také řešila. :-) aha tak já mamáma si 170cm tak bych snad těch 90cm mohla mít.no uvidím co vymyslí profíci ve firmě.
Odpovědět
Profilova fotka
podlahy anhydrid+podlahovka všude bude kompletní přístí týden ve čtvrtek. :-D se těším zavřeme domek a hurá na zahradu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme už položené topení i v přízemí, v pátek to vyzkouší a na příští týden můžu objednat anhydrit x-) jinak já mám 158cm a s takovou "výškou" mi bohatě stačí linka 85cm ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to budem s podlahama na stejně. :-) nám to dělá jenda firma takže to je pohoda. ;-) no to jo 85cm linka ti fakt stačí. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky samostavitelky, měla bych takový dotázek pro ty co už mají pod střechou: čeká nás také stavba svépomocí a teďka se rozhodujeme mezi vázníky nebo klasikou, jaký typ máte vy? Jde o to, že manža je tesař a původně si chtěl udělat vazbu sám, ale jeden známý co dělá vazníky nám zase doporučil vazníky. Když jsme počítali rozdíl materiálu tak vycházel asi cca 30tisíc ale právě tápeme do čeho jít, protože vazníky jsou za 2 dny nabouchaný ale dražší zatímco vazba bude trvat cca měsíc. Vy co už máte stavbu rozjetou a víte jak to chodí, jak by jste to řešili? Díky moc všem za odpověď. Janča
Odpovědět
Profilova fotka
Jani já ti moc neporadím mám doma tesaře amatéra jednoho profi a oba chtěli klasiku vazbu. :-) Tak máme vazbu. Nidky o ničem jíném se u nás ani nemluvilo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem hodila do alba návrh naší koupelny! x-) jannyska: jo tak to neporadím...vůbec se v tom neorientuju! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dedul - hezká koupelka :-) jannyska - my máme klasiku krov, protože máme podkrovní domeček, takže se nebylo o čem rozhodovat, s vazníkama by jsme podkroví těžko obydleli ;-)
Odpovědět
ahoj děkuji :-) zkusím založi přímo téma
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem přišla z prochajdy...Max ještě chrní na dvoře v kočárku...mohl by tak do pěti ještě vydržet! :-N ale je tam dneska náááádherně! x-) jo a dnes nám dal vodař rozpočet na topení, vč. radiátorů, kotle, práce a vybavení koupelny (kromě kachliček) - 135 tis! =-) :-x pomoooooooc! :-N a to je prosím se slevou, páč se s mojim zná! 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska dorazil Mirelon a polystyren mame doma, tak o vikendu manzel vyrazi delat podlahy, at se zase trosku hneme. Dedulko, koupelna je moc hezka Ja uz to ma mza pra, taky se tesim, az bude mimi spinkat v kocarku a budu s nim chodit na prochazky Ta cena mi neprijde az tak silena, u nas to bylo za topeni vic
Odpovědět
Profilova fotka
dedul, to je celkem normální cena, když tak žběžně mrknu na ten váš baráček. Spíš bych řekla, že na vás prodělá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
martuli, spaag: jj, já vím - taky nám dal slevu, když je to kámoš, ale já nepočítala s tím, že budeme dělat i podkroví...ojojoj, to bude ještě boj, aby jsme vyšli! :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dedul - já bych řekla, že je to super cena za topení + koupelnu :-) nebo dokonce obě koupelny ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dedulko, nebud smutna, my taky budeme bojovat,aby nam stacili penizky, ale myslim, ze stacit nebudou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: to zas nééé :-D, jen tu jednu koupelnu! :-N martuli: no já už teď vím, že na kuchyň nezbydu určitě...takže se prostě bude muset koupit aspoň obyč sporák plus nějaká linka za 10 tis. z "tesca" a hold tak budeme muset vydržet než začnu pracovat... :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja kuchyn vezmu z Ikey a vyberu na ni stavebni sporeni :-p
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: jj, Ikeu bych taky brala...ale nám ted nedají nikde žádnou půjčku, páč jsem na MD a už se nám tam počítá i Max, takže nám příjmy nevychází, byť by jsme ty 2 tis. splácet ještě mohli...no jo no, jsem blbá, měla jsem si tu půjčku vyřídit ještě před porodem, to by bylo v pohodě, jenže mně se nechtěly platit splátky půl roku dopředu, když jsme ty prachy na kuchyň v té době ještě nepotřebovala...dobře mi tak! :-p 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
dedulko nebuď smutná. nějak to zvládnete. já tedy na kuchy%n máma na zbytek se uvidí. nějak už to neřeším prostě to co je třeba udělat kvalitně, to bude, zbytek se nějak udělá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak manzel sel pokladat polystyren na podlahu a sel tam s nim kamarad, co nam stavi krb, pry uz to brzy bude hotove, tak jsem zvedava. Co nejdrive ho donutim, at to nafoti, at se muzete podivat s nami
Odpovědět
Profilova fotka
máme hotovo polystyreny zítra najíždí firma na topení a podlahy. hurááá. máme trochu klidu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, chystáme se také stavět domek svépomocí. zatím tedy stále hledáme pozemek, takže stavět bychom začali možná na jaře příští rok. Nemám ještě vypraocvané plány ale představuji si podkrovní domek hlavně s dvojgaráží, v přízemí kuchyň s obývákem malou koupelnu a jednu místnůstku na počítač a v podkroví dva pokojíčky, ložnici a koupelnu. Doufám že to ode mě nebude troufalé, když se zeptám na kolik takový domek svépomocí vyjde. Cenové nabídky společností stavějících na klíč se mi zdají naprosto přemrštěné. Stavba svépomocí musí vyjít určitě levněji. Tak jesli máte někdo zájem, napiště mi prosím s jakou částkou mám počítat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
monika: nás to vyjde cca na 1,6 mil. Kč, s tím, že podkroví nebude dodělané komplet - nebude tam hotová koupelna a nebudou tam sádroše na těch šikminách. Ale je fakt, že můj si tam dělá skoro vše sám (kromě rozvodů plynu, elektriky, vody, a střechy) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
monika: no my máme uspořádáním přesně to co chcete a zatím jsme na cca 2.2 mil s tím, že je spodek hotový. máme na to 2.4 a to nám určo na všechno nebude stačit. zase na druhou stranu tam dáváme fakt kvalitní materiály, máme šude podlahovku, soláry apod. osobně si myslím, že pokud budete dělat vše opravdu svépomocí tak se do 2 - 2.2 mil. vejdete
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo: no tak my máme podobný typ,ale bez dvojgaráže,a le zase máme dílnu. cena 2,3mil. :-D z žádným luxusem.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, děkuji za odpovědi. Jen se zeptám:-) ty sumy co píšete jsou komplet i s vybavením, nebo je to jen holý domek?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
s vybavením
Odpovědět
Profilova fotka
s vybavením (ale jako bez nábytku)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?