Menu Forum

Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

18. lis 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
Registrovala se 21. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 749 příspěvků a 1 album. Region Kolín.
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
Registrovala se 21. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 749 příspěvků a 1 album. Region Kolín.
 já nepokládala nic a nedělám skoro nic. Mm to ani po mě nechce. je to moje zlato emoticon a já si ho vážním. dělám jiné věci.
26. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
Registrovala se 27. června 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 744 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Region Domažlice.
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
Registrovala se 27. června 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 744 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Region Domažlice.
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 Čau ženy, tak jsme se včera zhádali jak psi kvůli bateriím do horní koupelky, tak jsem mu předhodila katalogy, ať si vybírá sám emoticon Samozřejmě, že ty který tam rozhodně nechci jsem mu do ruky nedala, aby je náhodou nevybral emoticon emoticon
Jinak u nás žádný pokrok, páč mi šéf odvolal obkladače, takže se bude pokračovat zase až ovíkendu, ale nějak nám to neva. Pánové mají naplánováno udělání půdy, páč jsme to před sádrošema nestihli, tak jsem zvědavá, jak to tam teď budou dodělávat emoticon
Jinak já jsem ráda, že jsem dělala spoustu věcí(na stavbě jsem, díky jeho služebkám, víc než manža emoticon ), takže můžu i já říct, že jsem přiložila ruku k dílu a dokonce mě to baví-betonováním počínaje a dekorací konče. Jen na tu elektriku jsem mu nesáhla, teda kromě sádrování krabic, páč to flákal emoticon emoticon
26. bře 2009 v 09:37  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
 spagetka ta to jsi žena činu já se podílím způsobem pochvalným a pyšnícím. jinak dělám na zahradě. emoticon jsem matka do dvou dětí co u toho všeho i pracuje takže pohoda. emoticon stavbnu přenechávám mužské populaci nemusím mít vše. max. tak natírání palubek a obstarávání věcí a objednávání jinak a´t si tatínek dům postaví. když zvládl splodit syna a strom zasadit emoticon
26. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
 hádky kvůli věcem to je normální toho bude. emoticon my se nehádáme my zkrátka vyčkáváme kdo udělá kompromis nebo raději nic nepořizujeme. emoticon
26. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 559 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 559 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj stavitelky, já se taky snažím pomáhat, nestačím samozřejmě na všechno, ale když můžu, pomůžu emoticon s tím polyšem je to třeba naprosto v pohodě
spaag - tak baterie jsme taky ještě úplně nevyřešili, já si hlavně pořád vymýšlím nějaké změny, takže když už manžel pomalu souhlasí s prvním, tak už to zase měním...
26. bře 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 marti, on u těch baterií kompromis moc nejde. Leda že by u sprchy byla ta co chci já, u vany ta jeho emoticon , jenže pak se pohádáme u umyvadla, takže jsme tam kde jsme byli emoticon Normálně se teda taky nehádáme, ale kvůli stavbě už jsme párkrát zajiskřili emoticon
26. bře 2009 v 10:21  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
Registrovala se 2. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1333 příspěvků. Má 18 přátel. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
Registrovala se 2. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1333 příspěvků. Má 18 přátel. Region Uherské Hradiště.
 ahoj holky...tak vidím, že u některých probíhá výměna názorů... emoticon
my se kupodivu kvůli koupelce nepohádali vůbec - na všem jsme se dokonale shodli! emoticon emoticon
26. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
 dedul - tak ta vaše shoda je záviděníhodná emoticon
my se teda nijak extra nehádáme, ale že by se nám líbili úplně stejné věci... emoticon
26. bře 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
 my se také neshodneme, ale nakonec to vždy nějak dopadne. emoticon
26. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 No my se u té dolní taky shodli, jen ta horní se nám nějak nedaří emoticon A to jdem v pondělí za podlahářema mrknout na podlahy do podkroví, vzhledem k tomu, že vůbec netušíme, co tam budem chtít, vidím to na dlooooouhé vybírání emoticon emoticon
26. bře 2009 v 11:12  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
 spaag - podlahy u nás budou taky na dlouhé vybírání emoticon já se zamilovala do dřevěné podlahy, ale je to pálka a navíc na podlahovku nic moc dobrého emoticon
26. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 No my nahoře podlahovku nemáme, páč to byl náš kompromis, já ji nechtěla vůbec, tak je jenom dole emoticon Takže nahoru asi dřevěnou dáme, rozhodně ji chci do pokojíků, páč tam dětem žádný uměliny nechci dávat emoticon
26. bře 2009 v 11:35  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
 spaag - tak to tiše závidím emoticon
26. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
Registrovala se 20. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 343 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
Registrovala se 20. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 343 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Praha.
 teda holky musím říct,. že my se kvůli zařizování nehádáme (jinak kvůli jinýnm věcem na stavbě ano emoticon ) prostě buďto to vyberu já nebo manža a vzájemně si to odsouhlasíme. já prostě věřím, že nevybere nic hnusnýho a on mě taky. třeba baterie s umyvadlem jsem vybírala úplně sama manža ani nevěděl jaký to budou (no pak mi sice vytknul, že to jako stálo moc), obklady ty zase vybral manža a já řekla, že se mi to líbí - no tak koukám aspoň něco emoticon
hlásím pokrok - už máme zapojenou podlahovku - sice provizorně, ale topí a krb se už obkládá
26. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
 Tak jak se vám pracuje u nás se dnes dokončí polystyren a potm už to bude na firmě, topení a pak anhydrid. vše ceny anhydridu mě docela zarazili,a le asi je možné vše. emoticon my to máme od jedné firmy ta,kže pohodička. Podlahovku máme vše s ovládáním na dálkové přes Pc a mobil. super pro rodinu. já chtěšla jedině podlahovku radiatory mi vadí. emoticon No a jinak jedu na dlažby a oblkady čekám že do měsíce budu mít nakoupeno od koupelny až po chodbu. ajen terasu vymýšlíme dlažba je moc umělá asi udělám někaké přírodní řešení. emoticon
28. bře 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
 dnes byl den na práce venku jako udělaný. emoticon
28. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
 my máme také připraveno pro topenáře, v úterý přijedou udělat přízemí emoticon a nejspíš nám v přízemí výškově zbyde dost i na dřevěnou podlahu emoticon to musím ale urychleně promyslet, aby firma věděla, kolik anhydritu kam nalít
my už máme odklady a dlažbu do koupelen koupené, vana vířivku objednanou, zbytek koupelnového vybavení objednám během příštího týdne emoticon
29. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
 tak toto my teprve budem řešit až po podlahách budem mít min. měsíc na vybírání než vše vyschne a bude připravené na pokládku. já mám všude na 100dlažbu. emoticon výřivku nemáme jelikož by to brzy zaneslo prodové kanálky nemáme super vodu ikdyž ji změkčujem a zbavujeme nečistot přes filtry. samotní prodejci nám ji vymluvili v našem kraji emoticon aspoň máem důvod s MM jezdit do jendoho penzionu na hodinové romatiky. emoticon
29. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
 fsvojap: jste aktivní to je dobře.
29. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 Dobré ránko emoticon
Tak půda je hotová, konečně se zbavíme aspoň trochy bordelu emoticon Obkladač zase trochu pohnul s koupelkou a pokud ho dneska moc nezdrží na finančáku, tak bude pokračovat i dnes, jinak až o víkendu.
Vířivku máme, už nám měsíc stojí v pokojíku, už ji jen usadit emoticon
30. bře 2009 v 09:01  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
 Jé to prima tak si občas vlez a dělej že se výřivkuješ. emoticon obklady hm na ty se těším. jen nějaké vybrat.
30. bře 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
 spagetka máš okno v lince jsem se koukala a máš parapet či ti prac deska zasahuje pčímo do okna.? díky
30. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
 spaag - já ti taky koukla do alba a máte super dveře emoticon od koho je máte? a krb jste si dělali sami? máte ho i s rozvodama?

holky, na kolik tak vyjdou teplovzdušné rozvody ke krbu? my chceme krb s rozvodama, ale tchán straší, že prý tak 70tis. navíc emoticon
30. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
 my to nemáme bych nemohla krbařit a večer spát v ložnici. máme to na chalupě a je to síla, hele nás na chalupě stáli 30tis. ale vážně nevím cenu teď. emoticon jo špaget má i prima dveře.
30. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 parapet mám asi o 8 cm výš než desku, ale je udělanej z desky. Nechtěla jsem to v rovině. Když si vzpomenu, tak ti to vyfotím emoticon
fsvojap, dveře jsou od truhláře. Jinak krb nám dělal krbař, páč ho máme napojenej na topení a když nám naceňoval se vzduchem do okolních místností, tak byl oproti rozvodu do oběhu o 7 tis. levnější, takže vlastně na stejno. Vyšel na 60 + obklad. Všechno je ale o výkonu té vložky, páč třeba u nás byl rozdíl mezi 9kW a 19kW(co máme my) 30 tis. emoticon
30. bře 2009 v 10:08  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
 hm tak to máte super cenu krbu.jo děkuji,já to budu mít současně s oknem vychází mi to tak.
30. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 No já tam mám právě dřez, tak jsem nechtěla, aby mi tam pod to zatékalo. Při mé šikovnosti, bych tam vylejvala určitě každou chvíli něco emoticon
30. bře 2009 v 10:27  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
fotoportrét
fotoportrét
martinkakr
 aha já tam budu mít zabudovanou myčku emoticon
30. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
 spaag - takže dveře jsou masiv? a krb vám teda ohřívá vodu do topení? to je výhodnější než teplovzduch?

já mám taky okno v kuchyni u linky, ale parapet je výš o cca 10cm emoticon původně jsem taky pod oknem chtěla dřez, ale ten bude nakonec posunutý víc do rohu a pod oknem bude pracovní deska, tam budu přeci jen trávit víc času než u dřezu emoticon
30. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 fsvojap, dýha ořech evropský emoticon Všechny jsou ale stejný, když jsme byli v Sapelkách, tak nám řekli, že u dýhy nemůžeme počítat s tím, že budou všechny stejný, páč je to podle toho, jak jim to dřevo vyjde na lince, takže každý jsou originál emoticon Všechny jsou vzhledem k výšce atyp(máme je 225cm) a 7 jich i s montáží a kováním vyšlo na 98 tis.
30. bře 2009 v 11:05  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš