Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli, bez kliky s oblozkou
Odpovědět
Profilova fotka
ano já mám komplet obložky kliky zámky WC.+montáž.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj než pročtu diskuzi to chvili bude trvat, ale psalo se tu neco o levných obkladech, tka se přidávám, jestli napšíte kde budu jen ráda. Stavbu základovku + zdi+ střechu si nechávame od odborníků, nejsou lidi kdo by si na to troufnul, ale zbytek bude více mene svepomocí, at se ušetří. tka jsme zvedavá.
Odpovědět
Profilova fotka
tak hodně štěstí daska28 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
daska - máš IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
máme doma dlažbu do celého domu a do jedné koupelny. druhá přijde rozvážkou.
Odpovědět
Profilova fotka
objednali jsme WC, umyvadla, vanu a i sprcháč. baterie objednáme avybereme přímo na pordejně. ;-) docela dobrá cerna za vše.... mě potěšila.
Odpovědět
Profilova fotka
My v sobotu objednali kuchyn, ve ctvrtek vyresili podlahu do kuchyne, jidelny a obyvaku (viz. obrazek v albu). dneska objedname obklady
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,prosím také o kontakt na levné obklady do IP. děkuji. jinak my máme naštukované sádroše a čekáme až vyschnou,aby jsme mohli začít malovat. jinak dveře máme od masonite 10+1 dvoukřídlové a s montáží nas to vyšlo na 58 000,- bez klik.
Odpovědět
Profilova fotka
vladka - máš to v IP já dávám dohromady druhou objednávku na koupelny - teď to bude koupelnový nábytek, WC, umyvadla... holky, myslíte, že je velký rozdíl v tom, jestli dveře budou lamino nebo folie nebo... já si říkám, že když ty dveře budou vevnitř tzn. v suchu, tak by mohlo stačit něco levnějšího ??
Odpovědět
Profilova fotka
vladi - teď jsemkoukla do alba - vždyť vy už máte obloženo ;-) 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo holky a co znamená u baterií, když jsou s výpustí nebo bez výpusti, příp. s automatickou výpustí ???
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap tak to ti neporadím s těmi bateriemi. jinak já dveře bych taky nebrala nijak drahé, znám pelší ivestice.
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap - neni to ten cudlik dole v umyvadle?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - to bude asi ono :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zitra nam privezou kuchyn x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé se máte to nám ji vyrábějí a bude asi až přelom červenec srpen,a le já na ni nespěchám martilu vy už máte položenou dlažbu...pod kuchyň?
Odpovědět
Profilova fotka
nemame, nebude tam dlazba, ale gerflor - viz . album, stejne ji privezou v krabicich
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - vy se máte :-) a vy si kuchyň budete montovat sami :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, kamarad truhlar
Odpovědět
Profilova fotka
Martuli - to PVC to je neco jak je Tarket, novilon atd? na kolik vyjde m2? Nevybledne to , nekde jsem četla o novilonu že časem může vyblednout, pokud na neho svítí slnce. Jinak jaké podlahy volíte v byte? Plovoučky, pvc či dlažby?
Odpovědět
Profilova fotka
daska - my máme zatím v technické, zádveří a komoře dlažbu, v koupelnách a WC bude taky dlažba jinka ještě není úplně rozhodnuto - ráda bych dřevo, ale vypadá to spíš na lino ;-) my máme podlahové topení, takže plovoučka u nás určitě ne
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, neco jako Novilona melo by to byt jeste lepsi, vyblednout by to nemelo Nekde PVC, nekde dlazba, loznice asi plovoucka a detske pokoje koberec
Odpovědět
Profilova fotka
tam my dole všude dlažbu a pokoje bude dřevěná podlaha. máme všude plovoucí. martuli aha to já mysella, že vám ji budou hned montovat. ;-) tak potom si budem říkat co je jak dobré. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem objednala obklady a dlazbu do koupelen a chodby, ted jdu resit vybaveni koupelen, snad to dam nejak dohromady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky(a maminky):) všechny moc zdravím..Krásně pokračujete..My začali bojovat se zahradou, a přesně to odpovídá, je to boj..Hlavně s celou vesnicí, neustále tady někdo čumí a lozí na pozemek :-p Asi nikdy neviděli bagr :-D :-D ..Nebo si holt budu muset zvyknout, že v dědině je všechno všech :-o :-N Tak se držte, páá
Odpovědět
Profilova fotka
martuli ty jsi šikulka. já zatím nic... dnes máme den D 1 vysvědčení :-) tak si užívám.
Odpovědět
Profilova fotka
saruska - prejeme at zahradu co nejdrive zvladnete My ji zacneme snad delat na podzim Uz privezli kuchyn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééééé se máš marti. tam my zahradu budujeme současně s domem pozemek se dvčera trochu rozbagroval na dešťovku a na odpad na bazén a tak a dozfám, že do týdne bude zabagrováno srovnáno a zaštěrkováno a začnu osazovat co se dá....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?