Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim, nam to poradil obkladac a plno dalsich lidi, ano pod listu se musi dat silikon, tak uvidime, co to udela Co se u vas dela ted? Manzel vykopal diru na kanalizacni pripojku, meli by pristi tyden snad prijet, tak dalsi krok za nami, snad
Odpovědět
Profilova fotka
marti: no můj spíš myslel silikon i mezi tu lištu a obklad...no však uvidíte ;-) no u nás koupelka dospárovaná...v půlce září přijde vodař nasadit wc a umyvadlo a máme tuto věc za sebou! x-) no a od září bude můj zas chodit na fušky, takže stavba bude stát - musí vydělat na dlažbu! :-D - až vydělá, může ji začít pokládat! 8-) tak snad tu přípojku budete mít rychle za sebou...my máme sítě už od zač. roku komplet - chtěli jsme to mít brzy za sebou, tak jsem se do toho po porodu opřela! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přidala jsem fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Dedulko, koupelna je nadherna. A teprve ted jsem zjistila, ze mame podobny domecek, v hornich pokojich taky mame takhle balkonova okna Sikulkove, jen tak dal
Odpovědět
Profilova fotka
dedulko moc krásné.... to bude užasné koupáníčko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky budu muset udelat nejake fotky, koukala jsem, ze v labu toho mco nemame ze stavby
Odpovědět
Profilova fotka
tak se marti pěkně polepši. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
áhojky - tak se nám stěhovačka protahuje až tak na konec října :-| můj teď bude skoro měsíc na fušce vydělávat "těžké"prachy :-D , takže mám smolíka...no což...už to nějak snad doklepu, jen aby se to za měsíc zase neposouvalo |-| to už by mě asi je*lo :-. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jsme na tom podobne, ono to nejka dopadne Dnes se zacne pokladat lino, museli jsme cekat, nez ho dovezli :-( A v utery zamereni druhe skrine, spis satny
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlásím, že koupelna je komplet hotová, plně funkční a naše baterie jsou úžasné...pak vyfotím! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už se těším
Odpovědět
Profilova fotka
Dedulko, tak kde jsou fotky Zitra nam privezou naslapy na schody, uz mame namotovanou vestavnou skrin a pokracovalo se na koupelnach.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martuli: už jsou tam! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luxus luxus berusko, nadherna Ja uz je snad twaky budu moct brzy pridat, jeste chybi par veci V pondeli objednavame podlahu do kuchyne, jidelny a obyvaku, hura
Odpovědět
Profilova fotka
marti: díky ;-) my jdeme objednat podlahu do kuch, jid. a obyv. asi někdy příští týden do Sika! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím, že dlažba koupená, zaplacená, v týdnu si pro ni jedeme! x-) tak mám pocit, že jsme tady s Martuli osiřely! :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dedulko krásné... tak krásně postupujete. :-) my domalováváme... a děláme i trochu na zahradě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martinka: díky moc! ;-) no nám zahrada vázne, bo JCBčko už 3 týdny slibuje, že dojede a skutek utek! 8-( ale včera jsme dovezli dlažbu - tak zas něco z krku! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dedul, super. Nam by dnesak meli prijet dodelat koupelny a opravit tu chodbu, nasli jsem baterii na male umyvadlo, tak ji musim objednat, vcera dorazili dalsi svetla a jeste musim objedna svetla nad zrcadla do koupelen. S truhlarem jsme se domluvili na postel, bude do mesice, odpo chce manzel dodelat kanalizacni pripojku, ja pujdu napenetrovat loznici a poklidit na domecek
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: téda, taky pěkně valíte! no já jdu zítra ráno poklidit tu koupelnu - tch. mi bude jezdit s Maxem - doufám, že si dá Max zítra dlouhý spánek, ať něco udělám a né že tam vlítnu, umyju jednu kachličku a on bude vzhůru ]-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Čauves kočenky ;-) Konečně jsem vám doplnila album alespoň o podlahy v podkroví, schody a zábradlí, druhou koupelku dodám, až se mi vrátí manža ze Sardinie, páč nemám foťák a nějak jsem ztratila kabel k mobilu :-N Za týden nastupuju na mateřskou a začínám z toho mít docela bobky =-) I když můj pracovní záskok stojí za prd, tak to vidím tak, že mě povezou na sál rovnou z kanclu :-D :-N Ale měsíc musím teda vydržet, páč chlap chce u té události bejt, tak aspoň zvolním pracovní tempo na 2x týdně |-| Alba jsem vám prolustrovala, krásně jedete x-) Martuli, už jste koupili ten brloh? Jaká to nakonec vyhrála?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,spaag, prosim te, to uz jsi tolik tehotna? Teda, to je fofr, tak preju, at vse dobre dopadne. Zabradli mate nadherne, mohu se zeptat odkud? Postel nam nakonec bude delat kamarad truhlar tuhle http://www.enozzi.cz/katalog/postele/...
Odpovědět
Profilova fotka
No jo marti, začínám 33. tejden, uteklo to děsně :-N Nejspíš ale budou vyvolávat dřív, páč mám těhucukrovku :-p Zábradlí je nerez, dělal zámečník tady kousek od nás, bez papíru za 20 tis.(s papírem za 30 tis.) - no neber to. Postel jste vybrali parádně, jsem zvědavá, jak moc se bude podobat ta na míru vyrobená, hlavně kolik bude stát :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mne taky vyvolavali a nakonec byl cisar a podle toho, co posloucham holky kolem bych nemenila. Zabradli nema chybu a za super cenu, nemohla bys mi sehnat kontakt? POtrebovlai bysme zabradli na okna v prvnim patre a ceny se pohybuji kolem 30 Postel bude cca za 9 tisic i se suplikem
Odpovědět
Profilova fotka
spaag: nekecej =-) - už 33 tt - to snad ani není možné, jak to uteklo! x-) tak hlavně se šetři, ať to manža stihne! ;-) zábradlí máte moc krásné - a ta cena je taky skvělá! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
přidala jsem fotky zahrady - z terasy je to 10 metrů rovina, pak schod a pak dalších cca 30 metrů další rovina! ;-)
Odpovědět
omlouvám se, že vám vstupuji do diskuze, ale hned na první stránce jsem zjistila, že jste tady některé z Havířova, Těšína a okolí. Chystáme se taky na stavbu svépomocí, zatím jsme jen v úplných začátcích, ale chtěla jsem poradit, jestli jste nakupovali něco na stavbu v Polsku a jestli jste nevyužili i nějaké firmy jako na práci. Nevím jestli se to vyplatí, zatím mi nikdo k tomu nic moc neřekl. Mohly by jste mi poradit, kde se třeba obrátit na dřevěná okna, jestli máte někdo zkušenosti a můžete někoho doporučit. Budeme potřebovat větší množství palubek, venkovních i vnitřních a dřevo je prý v Polsku levnější. Budu ráda za každý příspěvek a radu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak máme komplet položenou dlažbu i se soklem v obýváko-kuchyni - jen je to potřeba ještě zaspárovat! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fotku :-) My dnes vybrali sedacku a nabytek do obyvaku
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: víš, že jsem na štíru s těma fotkama...furt nejní čas, a nebo bo na to zapomínám! :-D :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?