Menu Forum

Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

18. lis 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lumiha
12
Registrovala se 12. dubna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 105 příspěvků.
  • Již bydlím v domě
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lumiha
12
Registrovala se 12. dubna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 105 příspěvků.
  • Již bydlím v domě
    Region Břeclav
 millist: My mame hrubou se strechou za 650 tisic a okna+dvere+vrata tak za 140-150 tisic. A ta hruba a strecha je jak na domek, tak na garaz. mame samostatne stojici garaz. Domek je cca 9x9,5 a garaz je 6x5
15. říj 2009 v 09:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
Registrovala se 2. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1333 příspěvků. Má 18 přátel. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
Registrovala se 2. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1333 příspěvků. Má 18 přátel. Region Uherské Hradiště.
 áááhoj - tak jdu nahlásit, že se budeme asi 31. stěhovat! emoticon - to už máme docela "za pár", že?! emoticon
19. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
Registrovala se 30. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 668 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
Registrovala se 30. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 668 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel.
 Dedul, tak to je velika bomba a to jsi mela strach, ze to bude trvat jeste dlouho, gratulace a drzim vsechny pesti, aby to opravdu vyslo.

Ja dnesak videla nase schodiste a jse uplne unesena
19. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 marti: no snad už nic nekrachne! emoticon
a jaké máte - dřevěné? nebo obložené dlažbou? vyfoť taky už něco! emoticon emoticon
19. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
Registrovala se 27. června 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 744 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Region Domažlice.
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
Registrovala se 27. června 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 744 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Region Domažlice.
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 dedul, to je skvělá zpráva emoticon Já jdu v pondělí podat oznámení o užívání ohlášená stavby, tak jsem zvědavá, jestli se úředníkům bude vše zamlouvat emoticon
vlaďko, jak jsi na tom? Už jste 3?
21. říj 2009 v 11:17  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 Koukam, ze uz jsem asi posledni kdo nebydli emoticon( Ale snad brzy.
Vcera namontovali zebriky do koupelen, pry o vikendu budeme zkouset krbik. Schody mame kovovou konstrukci a drevene naslapy. Snad o vikendu se dostanu do domecku a neco nafotim, ju?
22. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 Tak pokracujeme, dneska jsem zatopili v krbiku a za hodinku a pul bylo teplo v celem domecku emoticon
Super muze se pracovat a malovat bez ohledu na pocasi, ktere uz asi lepsi nebude emoticon
Fotky budou v tydnu, zitra se bude pokladat i podlaha
25. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
Registrovala se 3. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 269 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Pelhřimov.
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
Registrovala se 3. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 269 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Pelhřimov.
 ahoj holky, úplně jsem vám to sem zapomněla napsat. Moc moc se omlouvám. 12.10.2009 se nám narodil Ve 13:12 malý Petříček. Vážil 3800g a měřil 52cm. Teď už jsme druhý týden doma. Péťa je moc hodný miminko.

U nás na domečku se teď nic nedělá. podkroví už máme hotové, schody obložené a krb téměř obezděný,bez finální úpravy. Už máme i nové skříňky v obýváku. Kouknu kde máme uložené fotky a nějaké vložím.
26. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 No takže další stavitel do party emoticon Gratuluju, ať je zdravej a spokojenej emoticon Ale žádnej drobek to nebyl, co? emoticon
marti, střechu máte ,ne? Tak už vás žádný počasí nerozhází emoticon
Já jdu za chvíli na stavební, tak jsem zvědavá, co si vymyslí za papíry k tomu oznámení o užívání stavby emoticon
26. říj 2009 v 10:27  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 vladkaxx - velika gratulace, at vam dela jen radost, jako nam ten vytrznik
26. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 áhoooj, hlásím se vám z baráčku - od včera jsme nastěhovaní - takže máme za sebou první noc! emoticon
vladka: moooc moc gratuluji, ať vám malý dělá jen a jen samou radost a hlavně ať je zdravé a spokojené miminko! emoticon
29. říj 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 Velika gratulace, jste sikulkove, a to jsi byla smutna, ze budete posledni ... tak jsem my emoticon(
Ale to nevadi, u nas uz to pry taky bude brzy, u nasich je nam dobre
29. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 martuli: však vy za chvíli budete taky! emoticon
a my to stejně máme bez té kuchyně trochu bojové, ale nedá se nic dělat - 4 měsíce už uletí, jak voda emoticon

no vidíš, to jsem se chtěla zeptat - kde vlastně bydlíte - takže bydlíte u tvých rodičů?! v domečku?
29. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumiha
12
  • Již bydlím v domě
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lumiha
12
  • Již bydlím v domě
    Region Břeclav
 holky, vyznate se nektera, jake jsou vyhody a nevyhody u podlahovky? Jestli teplovodni nebo elektricke? A jaky je v tom cenovy rozdil? Nebo nemate nekde diskuzi? Nemuzu nic najit. emoticon
2. lis 2009 v 19:45  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 lumiha - ja jen vim, ze mame teplovodni a doporucili ji, ze je lepsi, ale bohuzel vice neporadim
2. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 559 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 559 příspěvků. Má 2 přátele.
 lumiha - my máme podlahovku taky teplovodní, výhody a nevýhody nevím, ale my topíme tepelným čerpadlem, takže bylo jasné, že musíme jít do teplovodního emoticon
3. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumiha
12
  • Již bydlím v domě
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lumiha
12
  • Již bydlím v domě
    Region Břeclav
 no, u nas je zadrhel to, ze nemame plyn-jen elektriku... emoticon
3. lis 2009 v 09:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
 my taky nemáme plyn a máme teplovodní topení emoticon elektrika ti taky může ohřát vodu emoticon
3. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumiha
12
  • Již bydlím v domě
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lumiha
12
  • Již bydlím v domě
    Region Břeclav
 jo, to ja vim. Ja jsem to myslela tak. Ze vetsina lidi rekne, ze teplovodni je lepsi, protoze plyn je levnejsi jak elektrika. ale kdyz mame jen elektriku, tak je to fakt dilema a nikdo nam neni schopny poradit, co by bylo lepsi a proc.
3. lis 2009 ve 13:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 Holky, spag uz ma mimi

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3504165&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1

Veliká gratulace emoticon)
7. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 no to je paráda mati - díky za info!
moooc gratuluji emoticon
9. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 Čau stavitelky emoticon
Marťa mě správně vyčmuchala emoticon Je to tak, 6.11. jsem přidala dalšího chlapáka stavitele. Holky nám teda moc nejdou emoticon
Díky za gratulace. Porod byl teda fakt porod(pokoušeli se ho vyhnat o 3 týdny dřív kvůli mé těhucukrovce, ale nakonec se sám umoudřil a před posledním pokusem o indukci se začal sám hlásit), ale je to zlatíčko emoticon
Jinak 26.10. jsem fakt podala oznámení o ožívání ohlášené stavby a zatím se nikdo neohlásil, že by nám to přišel zkouknout. emoticon Pokud dobře chápu ten stavební zákon, mají na to 30 dní, jinak můžu stavbu užívat(což teda už děláme emoticon emoticon )
Lumiho, tobě jde jen o zdroj vytápění, což u vás může být klidně elektrokotel a topení můžeš mít teplovodní. Rozdíl mezi plynem a elektrikou už teď není takovej hroznej jako kdysi, ty kotle jsou už taky dost vymakaný.Takže já bych rozhodně neinvestovala do přípojky emoticon Rozdíl mezi teplovodní a elektrickou podlahovkou je spíš životnostní a cenový. Teplovodní ti vydrží déle(aspoň tak nám to tvrdí prodejce z velkoobchodu, když je v práci pro někoho objednávám, že ty spirály na rohožích se časem jakoby vypálí, ale co myslel tím časem, už neřekl emoticon) a cenově vyjde líp. Pokud ji teda nechceš třeba jen do 1 místnosti, tam se ti nevyplatí tahat trubky, dala bych rohož emoticon
20. lis 2009 v 08:56  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 ježkovy oči - ono je to tu nějaké novééé emoticon emoticon
spaag: ještě jednou moooc gratuluji!
ohledně kolaudace - to se teď jako dává jen nějaké ohlášení???? počkej počkej, to ani nevím! emoticon - můžeš mi o tom říct víc?
20. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 Ahoj holky,
Dedulko - jsem z toho mirne rozhozena ale snad se to naucim
Spaag - to vis, chlapi jsou na stavbe potreba emoticon) Ten nas tam vzdycky usne emoticon)
Konstrukce schodu namontovana, vcera koupena barva a barva pro Bertika do pokoj, tyrkysova, ma uz i zavesy a postarky
Pristi tyden jedeme pro nabytek, uz chybi jen vymalovat a vse smontovat a budeme se moci stehovat, snad to do Vanoc bude.
Uz jsme koupili vanocni stromecek emoticon)
20. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 dedul,
podle toho, jestli jedete podle stavebního povolení nebo ohlášky. My jsme na ohlášení, takže podáváme oznámení o užívání ohlášené stavby. Ale řekla bych, že papíry jsou k tomu potřeba ty samý. I když my jsme v ohlášení neměly žádný požadavky k užívání, tak nevím emoticon
20. lis 2009 v 18:59  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 spaag: taky máme jen ohlášení emoticon

díky za odpověď, stejně tam budu muset skáknout, co po nás všechno budou chtít! emoticon
22. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 Mame zaluzie, hura
1. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 marti: supééér...další věc z krku! emoticon
1. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
 spaag - moc gratuluju a koukám,že vám bude už měsíc, ať vám dělá jen a jen samou radost.

my jsme na domečku také pokročili. Máme hotové venkovní omítky a chystáme se pokládat střechu na dřevěném přístřešku.
3. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 Zdar ženy,
hlásím, že ode dneška máme číslo 245 emoticon Kolaudační prohlídka byla fraška, páč chtěl vidět akorát čerpadlo, páč o něm taky uvažuje emoticon V nedodělcích máme fasádu a zpevnění příjezdových ploch.Kdyby šel nahoru, bylo by jich víc, protože nemáme dodělanou horní koupelku a nahoře nám chybí dveře emoticon
Takže dedul požadovali po nás:
- doklad o geometrickém zaměření objektu(geometrický plán)
- stanoviska vlastníků veřejné dopravní a technické infrastruktury, na kterou byla stavba napojena a to: rovodů elektrické energie, veřejné kanalizace, veřejného vodovodu(stačily jim smlouvy)
- doklad o těsnosti vnitřní kanalizace
- doklad o tlakové zkoušce vnitřního vodovodu
- doklad o tlakové a topné zkoušce ústředního topení
výchozí revizní zprávu elektroinstalace a sekundární elektrické přípojky
- revizní zprávu o stavu spalinových cest
- měření radonu v obytných a pobytovýc místnostech po dokončení stavby
- doklady o nakládání s odpadovými materiály
- doklad o shodě výrobku autonomní detekce a signalizace(požární hlásič)
8. pro 2009 v 18:03  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš