Stavba, jaro 2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak daleko jste s projektem, popřípadě se stavebním povolením, a na čem nyní pracujete?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi jojo,.. ja to pochopila.... ;-) ale jako výsměch mi to opravdu připada :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka jako nechapu proste.....
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi To jsou fakt pitomci! :-/ Zkoušej to jak to jde... :-S @varo Bohužel máš pravdu, ale občas nad tím zůstává rozum stát.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mililihaus my nastesti sousedy nemame, tak se nemusime nikoho ptat, ufff.......to by bylo jeste drzkovani
Odpovědět
Ahoj, nevyřizoval jste někdo stavební povolení přes datovou schránku?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Tak my naštěstí jinak sousedy máme v pohodě, co sem zjistila. :-) Nejdřív jsem z toho měla strach, ale jsou fakt zlatý. :-) Až teda na tohohle likvidátora, to je případ... :-D
Odpovědět
@vera_vila nám povedali že pokud se pripojíš na akukoľvek cestu, musíš mať vyjadrenie od dopravného insp. Trvá im to cca.30 dní a ver že ti to pošlu na posledný deň, takisto na ČOV, proste dodržuju termín :-p My sme v stredu odovzdali dokumentaci, na oplocení, INGsíte a ostatné, buducí týždeň ČOVka a počítame že do Vianoc prípadne ledna aj barák. @kristi ta cena je mazec, a aký veľký pozemok máte? Ste pred kúpou nevedeli o vecnom bremene?
Odpovědět
Profilova fotka
@womenne no, pozemek ma 1400m, takze to je docela velka svinarna..... oni nemaji vecne bremeno, nenexistuje zadna smlouva, protoze se to nekolikrat prodavalo a menilo majitele a driv se ty bremena neprevadeli na nove majitele....takze by to melo jit po dobrym, my jim tam v budoucnu umoznime pristup a vybudovani jedine silnice k dalsim pozemkum a oni nam za to zaplati...ma dati/ dal.... jenze oni chteji zaplatit o strasne moc mene
Odpovědět
Profilova fotka
@womenne dopravaky mam vyreseny, prislo mi to predevcirem, nastesti bez namitek :-)
Odpovědět
@kristi tak to je celkom fajn, my máme 876m2 :-N ale bola to láska na prvý pohľad :-) Prečo si oni stanovuju cenu? Majiteľmi ste predsa vy nie? V tomto sa veľmi nevyznám,ale vždy sa volá odhadca nie?My sme tie mali na pláne začať v září, to sme fakt netušili že tu v čr je to tak prísne, a zdlhave. Nám sa ešte musí vyjadriť banka k všetkému, tak dúfam že to bude rychlovka. V utorok som 3 hodiny vypisovala všetke papiere, a málem ma pri tom kleplo, v noci som odriekávala všetke skratky a vyhlášky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@womenne no jok, jenze odhadce to neodhadne za trzni cenu, ale za nejakou tabulkovou a oni z ty odhadni ti prej daji max. pulku, proste kokoti.... my uz hypo mame schvalenou, vcetne toho celyho pozemku a znova to teda delat nehodlame, ze? proste se musej prizpusobit nam a hotovo
Odpovědět
@kristi Tak to je fakt vysmech!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@womenne no, my bychom právě žádné vyjádření nepotřebovali, kdyby tam byla vzdálenost od té komunikace 7 metrů... protože jinak tam jsou už všechny komunikace hotové a připravené na vytvoření vjezdů... Paní nám právě říkala, že kdybysme to chtěli v té variantě 7 metrů, tak nám to hned schválí, ale že to chceme 4 metry, tak holt musí inspektorát. Dneska jsem tam pánovi volala a udělat by to dřív, kdyby na to měl čas. Jenže se prý rozjeli dotace na místní komunikace, tak obce posílají žádosti po desítkách, tak to nestihne dřív, než za 3 týdny... ČOVku neřešíme, protože tam se kanalizace teprve buduje a to za mě naštěstí vyřeší projektant, má tam známého, tak to nechá u něj a bude to prý téměř hned. E.ON a plynárny mám částečně vyřešené, ale bohužel jak není dořešená ta situace umístění a musí se čekat na to dopravko, tak se holt celý posune... Ale to je jedno... přestala jsem to řešit s tím, že prostě se začne po novém roce a hotovo... tohle nemá cenu uspěchat. Radši měsíc navíc počkám, než pak celý život litovat, že mám dům někde, kde nemám dostatečný přístup slunce a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
je to proste desny, kolik reguli a blbosti se musi dodrzet :-| uz se tesim, az zacneme
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi jo, taky už se těším, až tyhle papírový martirie budou za námi a už jen budu jezdit koukat a fotit, jak náš domeček roste... Teď zrovna řešíme s projektantem barevné provedení fasády...
Odpovědět
@kristi a jakiu cenu odhadl znalec? vzdyt musi brat cenu za metr z katastru, i kdyz je nizsi nez trzni, tak to neni aůe prece takovy rozdil 500Kc a 5000Kc....jinak na Tvuj domek se uz moc tesim :-) a vhornich pocernicich na sidlisti mame rodinu :D
Odpovědět
@vera_vila a co vymyslite za barvu?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 no, zatím právě nevíme... Já bych ráda nějakou modrou a manžel ji nechce, ten by nejradši žlutou, ale tu zase nechci já, protože tu má každý... Shodli jsme se na zelenkavé a pak na barvě do oranžova... Projektant nám dělá náhledy, jak by ten domeček vypadal, tak uvidíme, která nakonec vyhraje...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote my se k zadnymu odhadu ani nechceme dostat, takze jsme to zatim neresili :-)
Odpovědět
@vera_vila u nas je v jednani sedo-cervena, ale taky se mi do toho nechce, ma to kazdy. ja si predstavuju nejakou neutralni, svetlou, kremovou, nevim.....ale casu dost, alespon u nas. nic se nehybe :(
Odpovědět
@kristi proc nechcete? staci kdyz se podivas do mapy Prahy nebo katastralni, kde je cena pro danou lokalitu na metr a tak vis, za kolik by ho mela obec odkoupit a pak jim tim klidne muzes mavat pred nosem, ze se zblaznili se svymi 90 tis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to muzes,ale oni ti reknou to samy, pulku z odhadni ceny. Je tady moznost postavit plot 3,5m od kanalizace a prozatim to neresit,coz asi bude nej varianta momentalne. On totiz rikal muzi,ze pokud od nich budeme chtit souhlas,tak nam ho nedaji. Tzn.moznost je,nechtit ten souhlas. Zapeklita situace
Odpovědět
@kristi no jo urady...a kdyz bys chtela od obce kupovat pozemek, tak za plnou palku a jeste neco do kapsy :-D a nechapu proc oni by meli platit pulku odhadni ceny...to je nejak uzakonene?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote tak to prej magistrat, potazmo ta firma, co to ma ve sprave dela.....nejsou prachy, nedostanes vic, nez oni chtej... no uvidime ve stredu, jak pochodime na urade
Odpovědět
@kristi prijde me to jako kocourkov, ale v nasem state je mozne cokoliv ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 my jsme uvažovali ještě o nějaké ve stylu caffe latte nebo cappuccino, prostě takovou nějakou béžovou... Ale asi by na ten náš domeček moc nesedla... Vida, taky bych mohla přidat do alba fotečky návrhů...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila proc myslis, ze by nesedla...a strecha bude teda cihlova/cervena????
Odpovědět
Profilova fotka
drzte nam zitra palce na urade...... ;-) asi mi jebne, nebo me zavrou za vrazdu,ale jsem i optimista a verim, ze to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Nevím, jestli by sedla nebo ne, je fakt, že tu možnost jsme ani nezkoušeli nechat navrhnout... Jaká bude střecha, to nevím... U té modré varianty se rozhodujeme mezi černou a višňovou, u té zelené vůbec netušíme, na tom obrázku mi k té zelené nejlepší připadá ta ostrá červená, která tam je jen tak, že tam je, protože projektant ještě neměl hotové vzorky střechny v tom svém programu, tak to tam pak dodělával ještě dodatečně... Maximálně ta barva Standard (klasická tašková barva) by se k tomu dala... Zatím máme na rozhodnutí čas...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila a jaka jsou okna z vnejsku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?