Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka No jde o to, ze doma mame asi sedacku podobneho stylu, hlavu si tez neopru. Jelikoz jsme predelavali obyvaci pokoj na obyvaci pokoj detsky, sla kozena sedacka prave po necelem pul roce pouzivani, no spise nepouzivani, na pudu ke tchyni, takze nemam s cim porovnavat.... Ale asi jsem jeste nevidela sedacku, kde se da hlava oprit :) Mam pocit, ze vsechny moderni jsou nizke :) Je moznost prikoupit operak hlavy, ale to se mi nelibi... :( No pockam jeste, jak se vyjadri hhranolka :) az na ni posedi :))))
Odpovědět
@veronikapulkertova jasný Veru, já právě když koupíme tu s opěrkou 55 cm, tak chci tak 2 ks těch opěrek koupit a dáme je tam, kam se nám zrovna bude hodit ;-) @mavo my to právě musíme udělat už teď, respektive min. nějaký přívodní hadice či co, aby se to schovalo do sádr. podhledu než se to zaklopí
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Koukala jsem jeste jednou na vsechny sedacky Polstrinu Design a vsechny maji sedak vysoky 40-42 cm:)
Odpovědět
@veronikapulkertova na můj vkus je to fakt nízké, ale každý má rád něco jiného, tak jestli se líbí tobě a sedělo se ti v ní dobře, tak do ní jdi ;-). Pravda je, že teď hodně dělaji nízký sedačky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova teda jsem poctena! takova duvera.."No pockam jeste, jak se vyjadri hhranolka az na ni posedi )))"
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka :D Tak je dobre vedet nazor i druheho cloveka, ktery se na ni posadi :) Sedela jsem na ni jen na, tezko muzeme tu o ni diskutovat a ja opravdu na ni sedla tak na 5 sekund, protoze malicka tam litala a honila jim pejsky, takze opravdu budu rada za nazor druhe osoby, timto moc dekuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Rozhodnuto, sedacka se objedna, libi se mi a co, doma mame operak jeste nizsi a nikdy mi to nevadilo :DDD
Odpovědět
@veronikapulkertova tak super Veru, mě se líbí ta barvička ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, cetla jsem dost hrozne reakce na dlazbu defile, rako obecne: http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/i... Prohybaji se pry do luku, mame cca tyden pred objednanim, takze jsem dost nahlodana. V.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/diskuse/te... Od RAKA upoustime, jdeme do Paradyz :)
Odpovědět
@veronikapulkertova ty jo Veru, to by mě tedy štvalo, já ho chci taky a do dost míst :-|. Třeba ale ty lidi, jak tam psali, tak zrovna narazili na sérii zmetků. Hledala jsi i jinde recenze?
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka No nechce se mi riskovat, ze i ja dostanu zmetek a tech nazoru je vice nez dost spatnych :(
Odpovědět
Článek se načítá
@veronikapulkertova to věřim Veru, teď jsem nahlodaná i já =-), no u nás to teď neni naštěstí nějak aktuální, tak mam ještě čas, to co jsi vybrala jako možnou variantu od Paradyz je taky pěkný ;-)
Odpovědět
Ahojky, často k vám nakukuju a beru případně inspiraci. Také jsme začaly jaro/léto 2010 stavět, tak sleduju, jak se pracuje nejen u nás :-D @breberka tak na Rako opravdu opatrně. Kolem nás co lidé stavěli tak také nadávaly na křivost a nepravidelnost. My z toho důvodu jdeme také do polských obkladů, lidé co je mají si jej nemohou vynachválit, všechno to prý sedí tak jak má. Ostatně kdo to má relativně blízko a chtěl by si udělat výlet, tak mi bylo doporučeno se jet podívat do Gresu do Rychnova nad Kněžnou, prý je to super prodejna s hodně vystavěnýma koupelnama. My se tam chystáme také co nejdřív ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Mam 3 favority, jeste dohodim ostatni, posilala jsem to architektovi, nechci koupelnu moc menit, tak at vybere nejvhodnejsi dlazbu z nami vybranych.... Rako me fakt zmlamalo, je pry z Ciny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, kdyby jste mel nekdo zajem: http://www.modrastrecha.cz/bazar/inte... , muzeme se domluvit :D
Odpovědět
@veronikapulkertova Veru, koukám, že u Vás jste zase popojeli, je to parádní. Zkusim se ještě optat, co je s tima Rako obkladama tady jednoho známého, co dělá v Siku vedoucího
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, loucim se s vama a za tyden na videnou :) Jsem moc zvedava na vase pokroky na domecku :D
Odpovědět
@veronikapulkertova papa Veru a moc si to užijte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova tak preju krááásnou dovču!!!! jo a byla jsem v polstirunu a sedacka je ok, sedi se na ni prijemne,.. sice to neni uplne muj styl, ale nemuzu na ni rict nic spatneho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem byla po dlouhé době na domečku. Chlapi už začínají dělat omítky. Zrovna natahovali perlinku a kousek pokojíčků a ložnice už byla hotová. Ještě musíme dořešit kuchyň kvůli rozvodům - tu jsme trošičku zazdili. A příští týden by měli nastoupit plynaři. Doufám, že ty omítky stihnou. My tady měli všichni chřipku. Dojeli jsme domů z hor a malá byla tři dny ve školce a padla. Dva dny na to padl i Marťa a za 3 dny už i já. To byl ale masakr :-( . Když si vzpomenu jak jsem si chřipečku léčila dřív - v klidu, pohodě, nikdo po mě nic nechtěl, a srovnám to se situací dneska tak se mi chce brečet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jsem zpatky z dovolene, odpocata, opalena :) Co rict k Dubaji. Krasne mesto, plne luxusnich hotelu, luxusnich center, ale tot vse :) Je to umele mesto vybudovane v pousti pro turisty. Co je zajimeve, ze zde zije jen 10 % mistnich obyvatel, to jsou bohati sejci, co nejpracuji a spravuji vse kolem, hotely, centra a zbylych 90 % jsou lidi, co na ne pracuji :) Hotel byl uzasny, na me az moc luxus, kde se lide predhaneli v okazalosti rob a znackovych veci, clovek si ani vytah neprivolal sam, trosku to soukromi mi chybelo, ale jinak parada, na tyden, na dyl ne :) Dcerka plavala s delfiny, moc spokojena. Jinak vse silene drahe, nemam slov, meli jsme zaplacene snidane, takze jsme se sakra prohli v jidle. Priklad, ctvrtka melounu nas stala 500 Kc. Mala pizza 400 Kc. Jinak na domecku jsou zalite podlahy, konecne spraven pristresek, zamerujeme na dvere, dnes se tam jedu podivat, tak hodim fotecky :) Koukam, ze se to pohlo i u vas, to je super :) @hhranolka Myslim, ze sedacka bude paradni, budeme ji mit ve smetanove, velkou, takze to trosku bude jine :) Doporucili nam ji jako kvalitni znacku od dobre firmy, po jinych jsem ani nekoukala a z tech vsech mi prisla nej a libi se mi celkem :) No nic, ceka me vybalovani, uklid, uf, tak jdu na to :))))
Odpovědět
@veronikapulkertova Veru, tak super, že jste si to užili, tak pak hoď taky nějakou fotečku z dovči, ať můžeme "závidět" teploučko a opálení :-D na fotky z baráčku se taky těšim, šup sem s nima, tady to nějak celkem týden spalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, podlaha zalita, ve ctvrtek se predelava elektrika ve dvou zmenenych pokojich, prijede architekt, zameri dvere a pristi tyden zaciname s chlazenim stropu :) Jo a uz mame spraveny pristresek, sice je to nadstavene, ale hlavne ze tam zaparkujeme auto :))) Zacinam pomalu nakupovat nove veci do kuchyne :))) Zvolila jsem Zwilling, ale kupuji tak 2 veci mesicne, postupne :) Pocitala jsem rozpocet domu a zustala s pusou dokoran, jak jste na tom vy? V ramci moznosti, nebo hodne presahujete? Posilam par fotecek z dovolene :)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Na fotkach dcerka u more, pohled na Dubaj od plaze, pohled na hotel, dcerka v hotelovem Lost Chambers-podvodnim svete, ja v nejvetsim nakupnim centru sveta, nejvetsi budova sveta atd... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladam do albicka zmeneny pudorys domu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova tyjo s delfinama super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Elenka byla s delfinama uz podruhe, ale ted je smela pusinkovat, tancit s nimi, bylo to lepsi a byla vazne nadsena :)
Odpovědět
@veronikapulkertova Veru paráda, moc hezký. Jo takový prosklený "akvárium" s rybama by se nám do domu líbil taky ;-) a delfíni nemaji chybu ;-) půdorys řádný, tak pak už jen jedině o štok vejš, co :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?