Zakladova deska - dodavatel betonu - uzka prijezdova cesta

Ahoj, aktualne resime, zda je na nasem pozemku vubec realne stavet. Jde o to, zerijezdova cesta k nemu je po cyklostezce, na kterou se vejde osobak, dodávka, proste mensi vozy. Ale jak by to bylo s dodavkou materialu pro stavbu? Zejm. dodavku betonu pro zakladovou desku? Resil nekdo? Dekuji.
Odpovědět
Vejde
Odpovědět
@luj89 no pokud nemáte k pozemku příjezdovou cestu, pochybuju, že vám SÚ povolí na takovém pozemku stavět - a to už byť kvůli dostupnosti z pohledu PO (rozumějte hasiči). Jinak se takový problém řeší u betonu většinou přečerpáním - pokud je to v dostupné vzdálenosti, tak šving, pokud je to dál, tak se používá mobilní čerpadlo, kterým to přečerpáte z dostupného bodu - každopádně je to komplikace, která se projeví na ceně (jak dodávky betonu, tak stavebního materiálu a všeho..) Zjistěte nejdříve na SU (pokud jste to ještě neudělali) jestli tam vůbec stavět můžete, od toho se pak vše odvíjí
Odpovědět
Na šířku se vejde, raději si ale zjistěte nosnost . Devítikubíkový domíchávač betonu může mít hmotnost kolem 30 tun, abyste si ještě k ceně desky nemuseli připočíst opravu několika km stezky.
Odpovědět
@doog Dekuji za pripominku, zajit na urad mame v planu.Ono je tam asi 5 RD v teto lokalite s tim, ze pred cyklostezkou tam byla drive malinko sirsi prijezdova cesta (ne klasicka silnice). Vypada to tam tak, ze je hlavni tah, pod nim strmy kopec, rovina (nas pozemek), cyklostezka, reka a silnice.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?