Hypotéka 20 000 Kč, dá se to vůbec?

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, ráda bych se zeptala jestli je vůbec reálné mít hypotéku skoro 20 000 Kč? Máme s manželem byt v OV, který bychom prodali a koupili bychom si vysněný domek. Byt 3+1/L by se prodal snad za 3000 000, něco máme naspořeno, ale kolem 3500 000 bychom museli vzít hypotéku :-( . Předběžně jsme si počítali, že ta splátka na cca 25 let by byla fakt kolem 20 tisíc. Máme normální příjmy - žádný šlágr, dohromady dáme lehce přes 40 000 a máme dvě děti a školou a školkou povinné, rodičovskou už mám za sebou, tak už budu celý život jen vydělávat, takže se dvěma příjmy už můžeme počítat. Ale děsí mě šíleně výše splátky.... Poradíte? Máte někdo zkušenost? Vysněný dům mi zas nestojí za živoření, chceme žít Děkuju za názory, zkušenosti
Odpovědět
@lublin Takže si to dejme dohromady... a) Na začátku každé věty je velké písmeno. b) Věta se ukončuje interpunkčním znaménkem. Před znaménko se nevkládá mezera. c) Před oslovením se VŽDY píše dělící znaménko, resp. čárka. d) Mám pokračovat? Myslím, že pro začátek toto stačí, ne? Nemáte vůbec tušení, v jakém oboru pracuji, resp. podnikám. Nemáte ani nejmenší možnost zjistit, kolik mám pod sebou zaměstnanců a kolik ročně odvedu za celou mou akciovou společnost peněz do kanálu, abych legálně podporoval sociálními dávkami kretény jako jste právě Vy. Takže Vás poprosím, zkuste si ty Vaše hry na někoho jiného. Díky.
Odpovědět
@lublin Ale zadarmo Vám peníze nikdo nedá, tak i Vy byste musel zvládnout to "šílené pracovní tempo", ale Vám to nehrozí, protože byste neměl tolik času trávit tady na Modré střeše! Ale mohl byste kandidovat na prezidenta republiky, když si na ni tak stěžujete. Ale myslím si, že by při Vašem zvolení, bylo tolik emigrantů, jako ani po r. 1968
Odpovědět
Profilova fotka
@lublin A kdy jste vlastně studoval? A kdy jste byl na té vojně? V 19ti jste odešel z domova, 1,5 roku v cizině, od 23 let podnikáte......Já vůbec nechápu, že vysoce inteligentní člověk dokáže neustále dokola psát takové ujetiny......Všem jste tu pro smích, ale stejně pokračujete v dalších nesmyslech. Máte nějaký jiný smysl života? Nadáváte na lidi, na systém, tak proč tady žijete? Proč sám nestávkujete za lepší podmínky a jen k tomu nabádáte druhý? Vy snad nejste ČECH?
Odpovědět
@lublin tak aby bylo jasno, Keller se v čr určitě taky najde, ale určitě to nebude jeden z českých miliardářů, dále taky nejste ani jeden z nich, takže nevim co tady do nás valíte, za další všichni který jmenujete jsou jen zloději a podvodníci, co bez ohýbání zákonů nedosáhli ničeho a to co dělali je dnes už na 1000% trestné, mnozí byli stíháni a ač nebyli odsouzeni čisté duše to rozhodně nejsou a to platí o drtivý většině nejbohatších čechů, takže dávat je za příklad je přinejmenším směšný... ..za další pokud všechno myslíte ze srandy a bavíte se tady jako třeba já, tak fajn, pobavili sme se a už bysme to tady mohli přestat zaspamovávat takovýma nesmyslama, co tady tvoříte, je čas jít o dům dále... ..nakonec bych vám doporučil, pokud všechno myslíte opravdu vážně navštívit svého obvodního lékaře a svěřit se mu s vašimi problémy, jistě vám doporučí kvalitního odborníka a ten vám pak navrhne nejvhodnější ústavní léčbu, třeba se s tím dá ještě něco udělat, pokud budete otálet, tak už to jistě nepůjde... HOWGH
Odpovědět
Téma tohoto serveru je stavění. Celé tohle vlákno patří do koše. Kdo souhlasí, ať vlákno nahlásí adminům.
Odpovědět
@sabejn vy mě žádnými dávkami nepodporujete, tak si na nic nehrajte, psal jste, že vy ze mzdy něco odvádíte, tak jak je to, vlastníte nějakou firmu, nebo jste zaměstnanec ? protože nejste odborník z jazyka, měl byste vědět, že pokud píšeme-li SMS, e-mail apod., je zde zásada tzv. "frivolních komunikačních prostředků", což znamená, že se mohou užívat různé styly zdrojů komunikace, a z toho tedy vyplývá to, že se poté z hlediska interpunkčních znamének a tak, nemusí užívat tak striktní pravidla, jako při klasickém psaní, to jen tak pro zajímavost
Odpovědět
@hanule61 já zvládám docela velké pracovní tempo, na prezidenta se skutečně kandidovat nechystám, celý život si vydělávám peníze prací na rozdíl od našeho povaleče na hradě (ne, že by jiní politici byli lepší), a s emigranty to nehrozí,
Odpovědět
@makkina děkuji trochu za pochvalu, opravdu to potěší, děkuji, pokud jde o studium, studoval jsem už za podnikání, protože jsem se v 18-ti letech na VŠ nikam nedostal (jen pro zajímavost, dělal jsem přijímačky do Plzně na práva hned jako Jan Ruml, seděl hned vedle mě, o přestávce nám říkal "hele mládeži, kurva, já nevím nic, něco jsem natipoval", byla s ním sranda, a večer v TV běžela zpráva na TV NOVA v 19.30, že Jan Ruml se tam dostane, protože sice nesložil přijímačky, ale potřebujeme prý chytré senátory), 1999/2000 vojna, pak cizina, pak hned podnikání, takže takto to bylo, nesmysly to nejsou, a ano, opravdu jsem se o stávku pokusil, bylo to ještě v době, kdy jsem pracoval na okresním soudu jako zapisovatel, přestože jsme se v rámci republiky domluvili, nakonec nestávkovali žádné soudy a z našeho okresního soudu jsem nakonec stávkoval jenom já, protože ostatní se toho zalekli, poté si mě předvolal předseda s tím, co to znamená, a řekl jsem mu, že to znamená to, že se mu hluboce omlouvám, a že se to již nebude opakovat - taková je bohužel česká nátura, jinak, když jsem cestoval po západní Evropě a žil tam, tak jenom ve Španělsku jsem zažil 2 demonstrace, a to jste měla vidět, co se tam dělo, a několik demonstrací jsme zažili i ve Francii, i když na jihu se tolik nestávkuje, nemají na to kvůli počasí čas, to je vymoženost středu a Paříže, ale i tak jste měla vidět tu sounáležitost, to by tady všichni řekli, že jsme jenom komunisti, v tom případě jsou všichni na západě tvrdými komunisty
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Lidi, měli bychom přestat na něj reagovat. Sranda to byla dobra, ale je to tak nějak pořád dokola. Je jasny, že to nemá v hlavě v pořádku, ač je to vicemistr ve všem možným. Mluvit v dnešní době o Říši, o holokaustu azd není normální. Jemu hráblo z toho, že nastudoval takových km knih a má pořád holý zadek a sousedovic Pepík se základní školou má dům a auto :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@sabejn zkouším to - @janamartish vždyť z toho tady za chvíli bude lekce češtiny. A lublina klepne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?