Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezis evi tak to bych ho hnala :-o ,kdyby nestoloval,to my stolujeme kazdy vecer,neexistuje aby nekdo z nas treba jedl u tv na sedacce kdyz jsme oba doma.Ja teda kdyz jsem doma sama tak jim normalne na sedacce,ale pospolu jedine u pekne prostreneho stolu,a vzdy priborem.To u treba nasich moc nevedou,skoro na vsechno jdou lzici. ]-( jinak ja jsem nemocinkana,tak budu asi travit den v poslteli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, koukam, ze bychom mohly zalozit jeste diskusi o vareni a tam si evu vzit do parady :). mam dobrou zpravu - uz mame doma fotak, takze o vikendu na fleru pribydou nove veci v jevedesignovem okenku :). jinak evi, tu broz si normalne kup pres fler a bud ti ji nekde predam, nebo ti ji muzu take poslat poCtoou jako psanicko ve zlute obalce.....:). casu mam stale jeste malo, pristi tyden mi nastupuji ti tri novi kolegove, uz jsem pro ne dost veci nachystala, ale jeste musim s "pripravami"dost pohnout. no a do toho se nam tak nejak blizi stehovani, mam dost zakazek u nevest, ktere bych rada splnila a prvni tyden v kvetnu budeme v NL, tak toho moc neudelam... ale tam si s sebou vezmu broze - tedy polotovary a budu kutit. evi, to jmeli je super! jen tak mezi nami - me velionoce totiz moc neberou - vite, ze za 9 mesicu jsou vanoce? teda ze uz bude po nich? to bychom skoro mohly zalozit diskusi na konovi - cekani na vanoce.:))) ja uz totiz vanocni dekorace vymyslim a tesim se, az je na fleru vystavim. mno, tak tulik asi k memu momentalnimu stavu mysli a casoprostoru, preji vam vsem krasne jaro, o vikendu snad budou broze (uz je mam hotove, ale musim je teda fotit, tak ze sance ze budou jeve - lika:) a ted uz se loucim a pelasim se skolit. naskle, jeve
Odpovědět
jani: to je dobře, moc se na ty brože těším. Já teď taky jednu lípla na fler. Tak jsem zvědavá, jaký to bude mít efekt. s těma vánocema ale nestraš......mě by to teda vůbec netěšilo dělat něco když kolem svítí slunce a je teplo....teda jako mělo by. Zatím sněží 8-( ...nebo jsem to blbě pochopila?
Odpovědět
hm, už sem si poposedla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
suik, teda fakt ta kopla muza poriadne, ta brosna je krasna : -)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) pani vesela, prave skoliaca, nejaky ten recept na kus kus, by sa zisiel, tak to varenie v doupeti by mohlo pokracovat, uz sme toho dost navarili, ja sice iba doma pri peci : )))))))))) to, ze mate doma fotak je velmi dobra sprava, budem netrpezlivo ocakavat vikend...... gratulujem majitelovi plagatu" pisen pisni", zoo matko, je to stastlivec, je fantasticky.....ta jar je asi pre teba ziva voda ;-) alebo sa po prahe potuluje tych muz akosi vela 8-) mohli by ste dajaku kopnut aj na vychod ha ha
Odpovědět
marti díky za pochvalu. Tady není ale chválit co. Ten plstěný kámen je kupovovaný. Už jsem na něj číhala dlouho, ještě s tím nikdo nepřišel a zdál se mi zajímavý. Jen jsem nevěděla co s ním. Pak jsem uviděla tu pěknou krajku.......původně jsem to chtěla udělat složitější, ještě s ficem, korálky, ale ať jsem koumala, jak jsem koumala, nejlépe to vyšlo takhle jednoduše. Ještě bych z těch kamenů něco chtěla vytvořit, blbý je, ale že jsou docela drahý, kdyby jich bylo třeba pět, cena neúměrně vzroste. ze Zoo je pořádná obchodnice, též gtratuluji k plakátu! recept na kus kus bych též uvítala. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Já s tím počasím taky zápasim. Včera jsem šla z protestu na solárko, ohřát se. Místo toho jsem se spálila 8-( . Na brož se těším, hlásím že je koupená:). Jinak o víkendu se obávám že k ní něco přibyde. Mimochodem, písničkový plakát od Zoo byl super!!!! Já už tak nějak počítám s tím, že moje plakátová stěna v kuchyni bude pravidelně obměňována, podle momentální nabídky mladé paní ze Zolo (ikdyž písnička mi unikla, tu jsem nekoupila já) :-D Tomu se totiž nedá odolat.
Odpovědět
Profilova fotka
je to super ze predavaju plstene kamene, a Katka nebud skromna, ved prave to, ze si" videla" je to pravé : -)))) zavidim ti efi.s - tie plagaty nemaju chybu, kuchynku budes mat cool ;-) je to fakt, tomu sa neda odolat !!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
...diky holky za chvalu, ale musim se priznat, ze ten plakat je uz skoro rok stary....:o(....takze zadne jaro a muzy....ale zase kdyz uz byl na svete, tak jsem si rikala, proc ho nedat v plen....a hle-koupila ho Amelka, abyste vedely..... ;-) ... ...jinak ja predelavam uz realne tu mistnost pro decka, tak se snad za tyden, dva budu moct s necim pochlubit....a taky nestiham....jako asi vsechny. A i tak je to tu naky mrtvy.... :-p.........by to chtelo nakou vzpruhu. Baby a mate nekdo zahradu-balkon?.....ja se ted budu vrhat taky na zahradniceni, tak to bude prca :-D, pac pes mi vsechno hrabe ]-( ]-(.... Tak zatim se mejte a uz aby bylo to slunko-tohle je dost depresivni......ach ach.... a to kuteni me ted taky nak neuspokojuje a ten prvotni elan z fleru uz je pomaloucku taky fuc......tak zatim, baby...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, chtěla bych vám vysmeknout hlubokou poklonu. máte úžasné nápady a vaše výtvory mě hodne nadchly. Možná byste mi mohli poradit. Chtěla bych zkustit ubrouskovou techniku na květináč. Někde jsem četla i návod, ale moc mi to nesedí, tak mi třeba poradíte líp. Psali tam, že vystříhnu požadovaný tvar, spešl lepidlem nalepín na květináč a již nalepený uborusek znovu přetřu lepidlem. Moc se mit to nezdá, tak jestli s tím máte zkušenost, poraďte. A myslíte že by to šlo nalepit i na glazurovaný květináč? moc děkuji
Odpovědět
zoo: já jsem taky pořádně zpruzená a uvažuju, že toho nechám a odejdu odtamtud. Ty aspoň prodáváš. Já už skoro měsíc nic. Teď mám sice nějaký přislib objednávky, ale to už jsem několikrát měla taky a nic z toho nebylo. Už mě to fakt se.......do toho to šílený počasí, zkoušky.....no depka jak vyšitá. ale diskutovat musíme, i o netvoření. Aspoň ať má člověk z něčeho radost ;-) Kirkea.: tady deoupage moc nepěstujeme. ale ten návod je správný. Ještě z toho ubrousku musíš sundat ty spodní dvě vrstvy a lepíš tu vrchní. a nemusíš nic natírat předem, stačí položit na určené místo ubrousek a poťupkat ho štětcem s lepidlem, odprostředka ke krajům, aby se odstranil případný vzduch. pak tím samým lepidlem znovu přetřít.
Odpovědět
Profilova fotka
suik: moc děkuju
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katka nemaj depku :-))))) ja kupim pre dcerusku tu jarnu zltu brosnu,babiku, je strasne zlata, tak nech ma radost, chcela som jej zadovazit aj tyrkysove nausnicky od zoo, ale niekto ma predbehol...... zoo ja som rolnicka, mame taku malu zahradku, ale neviem ci je to pre niekoho inspirativne, mne sa paci taka dzungla, hlavne aby vsetko vonalo, kvitlo, ziadne tuje a veci tomu podobne.... takze co pes nevyhrabe(vsetci cakaju kedy prestane byt clenom nasej rodiny, lebo na to nemam nervy), vacsinou prezije :-) Neviem ci u vas snezi, ale ta jar, dajaka je divoka, bola som nazhavena ze budem sadit, a hrabat sa v zemi, ale evidentne musim pockat.... idem, pracovat, a potom sa zaregistrujem na fler,aby som mohla nakupovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tady taky snih a seminka mam jen v pytliku :o)....jinak ja mam na starost takovy kus pred zahrady, co je uplne blbej, pac je tam obrovska borovice a ta to cely soustavne cely rok pokryva napadanym jehlicim, takze to se musi alespon jednou za mesic shrabat-takze kaminky ani kura nejdou :-S no a diky tomu, ze je tak velka tam ani nesviti slnko, takze tam mam obcas jen kytky v kvetinacich....a asi u toho zustanu. Taky jsem zastance dzungle-zaprvy se mi to libi a za druhy na to nemam nervy porad uklizet po psovi, kde co rozhrabal a tak.... a Katko, nesmutni....prd na to-udelej mi nejakou brochnu, ju?.......nejakou prdlou, hodne se mi libila ta pruhovana....tak at te potesim, barvicky a styl by byly super kdyby sly k tyhle tasce...ale bude to na svetr nebo kabat ne na tasku..... http://www.swis-shop.cz/eshop/product... je to tenhle vzorek, ale tverove je to jina....ale myslim, ze jde hlavne o tu barvu a tak videt tu "ulitlost"....
Odpovědět
Profilova fotka
tvar je taky....http://www.swis-shop.cz/eshop/product_info_products_id-27768.html
Odpovědět
Profilova fotka
no teda zoo ta taska je fakt ulitla :-D Uz ji mas doma nebo teprve planujes? S cim to budes nosit? ja mam tptiz jenom az na asi 2 vyjimky jednobarevne tasky,hlavne aby ladili s botama,a taky se vzorovanyma je potiz ze pak musis mit jednobarevne obleceni,respektive ja musim ;-) jinak ja jsem porad marod a uz me to fakt nebavi,doma neni ani co jist :-( potrebuju na nakup.Rano jsem si uz rikala ze uz je mi dobre,az na ty navali horka,ale ted uz se mi zase nedela dobre,takze jsem fakt zvedava co budem dnes veceret :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ne, tasku uz mam doma a je sqela! za prve je obrovska, takze pro matku s detskyma vecma je bombasticka (nakup, veci na pisek, nahradni obleceni, moje knizka a zapisniky...proste sooousta veci ve vnitr:o)) a mam ji prave proto ze je tak barevna-vsechno mam ted takove sede..:o(...tak aby bylo veselo-a nejlip to vypada k jeansum a k tvydovymu kabatku ;-) .....bomba! ...tak muze taky nakoupit polovicka, ne?.......nebo to mate po staru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne my to mame tak ze nakupujeme spolecne,on ridi,tlaci vozik,ja hazim do voziku co chci koupit,on plati .Sam nakupuje jen drobnosti,nema totiz nervy na sledovani ingredienci kvulinasi diete :-N Mame to takovej tydeni ritual,jednou tydne vecer jedeme na nakup. :-D A hlavne kdyby jel nakoupit sam,tak to bude stat dvakrat tolik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) ...ja to nemyslela zle :o)....ach jo, holky, ted jsem zase smutna ja.....jedna zakaznice mi vraci zbozi...:o(, no, to moc nepotesi-o prachy nejde, jen je mi to cely desne lito, jako kdyby mi rikala, ze prodavam sunty.....nak me to vzalo. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dit ja vim ze jsi to nemyslela zle ;-) A z toho vraceni si nic nedelaj,to tak proste v businessu chodi ;-) Se obcas stane ;-) Treba se ji to taky moc libilo ale manzel ji to zatrhnul ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic,tak ja se jdu zas vrtnout do pelisku,at to konecne vylezim,a pak se prekonam a uvarim polivku kterou jsem prave vymyslela :-N nevim jaka bude,ale vzhledem ze tam jsou osvedcene suroviny,tak to asi nebude nic nejedleho :-D
Odpovědět
Hm, tak to se nedivim že ti to na náladě nepřidalo Zolo. Jinak jestli chceš vzpruhu: mám v merku ty tvoje fotky :-D Až bude zeď, tak to rozjedeme ve velkým, jo? To jen abys věděla že ty dva plakáty, to je jen takový šolichání ;-) Katko: mně se taky moc líbí ta pruhovaná brochňa! Hele, na jaře si určitě koupim novou tašku a k tý budu taky potřebovat brochňu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dik za poteseni ;-) ......
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukam ze jsem v te posteli moc dlouho nevydrzela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda ne...j asi lepsim naladu delanim plakatu...bude se jmenovat tri a pul psa.......zasveceni vedi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem teda zvedava,tri a pul psa zni zajimave,mi to pripomnelo ze jsem misto chypsy pouzivala nazem tripsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar babice, ja jsem taky nejak jarne unavena, do niceho se mi nechce a z toho nic nedelani jsem jeste vice otravena....ale uklidnuje mne, ze jste na tom stejne ;-) :-D nevim, jestli to vezi v pocasi, nebo nejakem vycerpani...napadu a planu mam plno, ale fakt se mi do niceho nechce. Mozna to dam za vinu tomu slundu, ktere se porad schovava. Vcera jsem si objevila stolek a zidle na balkon - do tedka jsme sedeli na bednach od piva:) tak pro to dnes asi sfouknu, at to jaruso privolam. A pak uz se taky zacnu hrabat v hline...zatim mi zabradli a parapet zdobi tulipany, ktere jsem sadila na podzim, levandule, ktera prezila zimu, od vcerejska nove primule a ted jsem zjisitla, ze se chytla i ruze, kterou jsem dle navodu babicky pichla nekdy minule leto do zeme a prikryla pet-flaskou... zahradku jsme zatim nesehnali, tak radim aspon na balkone. Taky miluju rozkvetlou a vonavou dzungli.... ...na Pisnickovy plakat jsem koukala vcera, je bozi. Zoo, az budes mit chut na dalsi boticky pro pisisvora, tak se o ne hlasim. Moc se mi libily ty tenisky, co jsi delala pro Rezet. A s opici se zavdecis i klukovi i holce...kdyz nam to ten nas bobisek zatim nechce ukazat. ...a tak stejne se opet pripominam u Januli s tehu trickem - az budes prestehovana a budes mit cas- hlavne zadny stres! Jo a ten kuskus tady byl slibovany uz davno ;-) tak ja jedu pro ten stolek
Odpovědět
Profilova fotka
o kus kus se taky hlasim...je a opice, ja na tebe uplne zapomnela....tak ja ti pochystam opicici boticky, ju?....
Odpovědět
Profilova fotka
...jeste jsem tu.....a ty Zoo fotky se mi taky desne libi, hlavne ta italska z toho bistra. uz jsem nad nima dlouho dumala, jen by mi to doma asi nikam nepasovalo. Mam slibeny velky format jako svatebni dar od mamci, a volnou stenu mame v jidelne. Ale ja bych si tam predstavovala nejaky moravsky kopecky, v cerno (hnedo) - bily, nejlepe nekde primo od nas z okresu NJ, abych si ''domu'' dotahla i kousek ''domova'' ktery znam od malicka.... a hory miluju. Jenze ja tak fotit neumim a neco special smrncovniho mi jeste do nosa necvrnklo....jedine, ze by holky vyrazily na Moravu a neco tam blejskly... to moderni se mi libi moc, ale nam to proste do prostoru nejak nepasuje... joooo zoo, boticky beru, uz se tesim
Odpovědět
Profilova fotka
ja vas zdravim, stress mam velikej, ale zdeni neboj, u tebe vim, ze je jeste cas. jeste, ze nechystame tu mega svatbu, to uz bych ted neprezila, vyuzivam kazdou minutku, ale jde to spatne, zase jsem to prepiskla a ma dneska migrenu a jsem mimon.... zoo - tri a pul psa jsou uzasny! kus kus vam poslu odkaz, teda poprosim honzika at mi ho posle a ja vam ho preposlu. je genialni. jako ten kuskus ... i honzik :))) on to ma na nejakych NL strankach, ale nebojte, je to v anglictine. ev. muzu casem i prelozit....napul nebo tak nejak. holky, ja zase musim jit, je mi zle a musim jeste neco dopracovat. uz se tesim do postele.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?