Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
no,tak se budu tesit.... :-) myslim,ze dneska jsme si to meli prevzit, akorat muz je velice znaven z vecirku,tak nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsou fotky v albu - ale je to jen z meho mobilu, takze kvalita strasliva. Navic tam jeste mame tu zarovku ze stropu. Moc reprezentativni to neni :-) JU, takze vazne take prebirate byt? To je skvele - tak to snad muz vstane, ne? To je preci motivace. Drzim palce, at tam nemate moc problemu.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, v jednu tam mame byt
Odpovědět
Baru super, kuchyň vypadá moc dobře, koukám, že tady budeme mít všechny stejnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo, fakt krasna a oooobrovska..... :-)
Odpovědět
Ahojte ženský, hlásím se z tepla domova s chřipkou, výborný takhle před vánocema. Kristi: tak taky udělej nějaký fotečky, at se můžeme pokochat. Baru: kuchyn vypadá supr ;-) My pořád ještě nevíme, jakou desku a jakej obklad ,ale snad bude o vánocích čas to vymyslet, neb 20.ledna je druhá předpřejímka a pak už to bude asi fičák.
Odpovědět
Profilova fotka
Moru, no ani neni cim...ze? uz jsem volala na rolety, tak se domluvime, kdy maji prjisti
Odpovědět
Kristi: takže tam jdete? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, děkuji moc za chválu - zítra mi tam obkladač položí ještě obklad, s tím to bude určitě ještě lepší. Jsme se tu opravdu všechny shodly na bílé kuchyni.
Odpovědět
baarci ta kuchyn vypada supr. Aky bude obklad za nou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Emilyz, obklad bude tmavě šedý - velké dlaždice 60*60 cm. V pátek snad dám fotku hotového díla.
Odpovědět
Baru: a co jiné zařízení, budete teď kupovat skříně atd. nebo počkáte na po Novém roce??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bry den....muzete mi klidne gratulovat :-) je to tam, malicky nedodelky tam sice jsou, ale vse sepsano a predano....
Odpovědět
Profilova fotka
jsem to nakonec vymyslela jinak....za linkou bude asi tahle fialova http://www.dulux.cz/cz/c_cs_scheme.sh... jinde bud bila nebo tahle pralinkova http://www.dulux.cz/cz/c_cs_scheme.sh...
Odpovědět
Profilova fotka
Skříně už máme objednané od Woodface se slevou z Elle a zítra je budou montovat. Zítra přijede i postel a to je všechno, co máme zatím koupené nové. Ze svého si něco přestěhujeme (jídelní stůl a alespoň malou knihovnu). Ostatní nějak postupně po Novém roce, snad budou slevy...
Odpovědět
Kristý: ta fialová je suuuuper!!!! A super, že je předáno, foťák jsi měla??? Baru: dobrej nápad :-) Skříně se slevou od Woodface jsem měla v minulém bytě taky, kupon z Marianne.
Odpovědět
Profilova fotka
ze by na tom ta linka pekne vynikla, kdyz uz tam nikam nemuzu dat tu tapetu???
Odpovědět
ta fialová je úúplně nááádherná........... Taky o ní přemýšlím, já zase do obýváku.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, mas recht, si myslim, ze fialova + bila + orech je znacka ideal, ne??
Odpovědět
Profilova fotka
to chci a hned: http://www.svitidla-levne.cz/vyhodny-...
Odpovědět
jo, to bude naprosto skvělý!!!! jéé, já už se k vám těším ;-) Ta lampa dobrá, ale musíš asi rychle, je to výprodej, aby jí měli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jdu je objednat, na nocnim stolku budou uchylny, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, blahopřeji moc... Takže po Novém roce stěhování? Ta pralinková se mi také moc líbila.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, dekuju....se tesim na kolaudackuuuuuuuuuu
Odpovědět
Já bych je spíš viděla jako dekorativní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my si stejne v posteli nectem....budou tam jen tak,aby clovek trefil na luzko
Odpovědět
tak v tom případě je ideální, to se trefíte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boha jeho, ja se tak tesim do te vany, mne z toho asi trefi slak
Odpovědět
no tak v podstatě, koupat už se můžeš hned, ne? jak to vypadá se stěhováním???
Odpovědět
Profilova fotka
ted to musim vsechno obvolat, takze zitra.....zasadni je malir a tapetar, ten co jsem ho mela mit muze az v unoru, coz mi je k nicemu, no kazdopadne behem ledna to stihame
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?