Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

30. pro 201377830
  • no,tak se budu tesit.... 🙂

myslim,ze dneska jsme si to meli prevzit, akorat muz je velice znaven z vecirku,tak nevim...

• Tak jsou fotky v albu - ale je to jen z meho mobilu, takze kvalita strasliva. Navic tam jeste mame tu zarovku ze stropu. Moc reprezentativni to neni 🙂
    JU, takze vazne take prebirate byt? To je skvele - tak to snad muz vstane, ne? To je preci motivace. Drzim palce, at tam nemate moc problemu.

• jj, v jednu tam mame byt

• Sponzor fóra
  • Baru super, kuchyň vypadá moc dobře, koukám, že tady budeme mít všechny stejnou 😉

• ty brdo, fakt krasna a oooobrovska..... 🙂

• Ahojte ženský, hlásím se z tepla domova s chřipkou, výborný takhle před vánocema.

Kristi: tak taky udělej nějaký fotečky, at se můžeme pokochat.

Baru: kuchyn vypadá supr 😉 My pořád ještě nevíme, jakou desku a jakej obklad ,ale snad bude o vánocích čas to vymyslet, neb 20.ledna je druhá předpřejímka a pak už to bude asi fičák.

• Moru, no ani neni cim...ze? uz jsem volala na rolety, tak se domluvime, kdy maji prjisti

• Kristi: takže tam jdete? 😉

• Ahojky, děkuji moc za chválu - zítra mi tam obkladač položí ještě obklad, s tím to bude určitě ještě lepší. Jsme se tu opravdu všechny shodly na bílé kuchyni.

• baarci ta kuchyn vypada supr. Aky bude obklad za nou?

• Ahoj Emilyz, obklad bude tmavě šedý - velké dlaždice 60*60 cm. V pátek snad dám fotku hotového díla.

• Baru: a co jiné zařízení, budete teď kupovat skříně atd. nebo počkáte na po Novém roce??

• bry den....muzete mi klidne gratulovat 🙂 je to tam, malicky nedodelky tam sice jsou, ale vse sepsano a predano....

• jsem to nakonec vymyslela jinak....za linkou bude asi tahle fialova
    http://www.dulux.cz/cz/c_cs_scheme.shtml?name=purple_infusion_2&range=FM,BEF,CP4

jinde bud bila nebo tahle pralinkova
    http://www.dulux.cz/cz/c_cs_scheme.shtml?name=rich_praline_6&range=FM,BEF,CP4

• Skříně už máme objednané od Woodface se slevou z Elle a zítra je budou montovat. Zítra přijede i postel a to je všechno, co máme zatím koupené nové. Ze svého si něco přestěhujeme (jídelní stůl a alespoň malou knihovnu). Ostatní nějak postupně po Novém roce, snad budou slevy...

• Sponzor fóra
  • Kristý: ta fialová je suuuuper!!!! A super, že je předáno, foťák jsi měla???

Baru: dobrej nápad 🙂
    Skříně se slevou od Woodface jsem měla v minulém bytě taky, kupon z Marianne.

• ze by na tom ta linka pekne vynikla, kdyz uz tam nikam nemuzu dat tu tapetu???

• ta fialová je úúplně nááádherná........... Taky o ní přemýšlím, já zase do obýváku.

• Evi, mas recht, si myslim, ze fialova + bila + orech je znacka ideal, ne??

• jo, to bude naprosto skvělý!!!! jéé, já už se k vám těším 😉

Ta lampa dobrá, ale musíš asi rychle, je to výprodej, aby jí měli 😉

• jj, jdu je objednat, na nocnim stolku budou uchylny, ne?

• Kristi, blahopřeji moc... Takže po Novém roce stěhování? Ta pralinková se mi také moc líbila.

• Baru, dekuju....se tesim na kolaudackuuuuuuuuuu

• Já bych je spíš viděla jako dekorativní 😉

• my si stejne v posteli nectem....budou tam jen tak,aby clovek trefil na luzko

• tak v tom případě je ideální, to se trefíte 😃

• boha jeho, ja se tak tesim do te vany, mne z toho asi trefi slak

• no tak v podstatě, koupat už se můžeš hned, ne?

jak to vypadá se stěhováním???

• ted to musim vsechno obvolat, takze zitra.....zasadni je malir a tapetar, ten co jsem ho mela mit muze az v unoru, coz mi je k nicemu, no kazdopadne behem ledna to stihame

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Články od našich partnerů
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
    Plotový systém nahradí klasickou zeď
    Archiv článků od partnerů