Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

30. pro 201377830
  • Tak to je dost dobré... To vám vážně řekli? U nás teď s těmi opravami zvolili vyčkávací techniku - některé věci jsem si už také raději opravila sama - třeba jsem začala drhnout ta špinavá umyvadla a dlažbu.

• jo, to nam rekli, at si to udelame sami, az budem vedet v jake vysce to chceme.....tak ja jim dam takovy prachy za byt, a pak si mam vzit vrtacku a pridelat si to, paradoxy...

• dobre ranko, to je ale dneska hnusne,co?

• Sponzor fóra
  • Ahoj, je nic moc, v takovéto dny ráda chodím do práce 🙂 Už mi naštěstí polevuje to moje nachlazení, ale v kanceláři se mi vzdycky trochu zhorší jak je tu suchý vzduch. Zítra jedu zase do školy do Brna, takže to bohužel nebude moc odpočinkový víkend.

• mam auto dneska, tak asi zajedu k tomu Rihovi 😉

• Tak to dobře pořiď. Já bych také někam zajela obhlídnout vybavení, ale asi bych potřebovala tak 2 týdny dovolené navíc.

• mam to, jsem zpet, byla to rychlovecka...vzala jsem teda orech + ty predni dva supliky v bilym laku..... 😃

• jejeje, hory krasne, vsechno super, zitra ale hura domu 😵 😵 😵 jsme zase v buenos aires, jeste si dame masicko a zase do zimy, uz se moc tesime na prahu 😉

• uz zitra???

• o ano, zitra uz letime, v sobotu odpo doma 😉

• ahaaaa, to ja myslela,ze dyl tam mate byt

• Ahoj Evi, to tedy uteklo, co? Ale užili jste si to, ne? Štastnou cestu domů a snad vám to nebude na Ruzyni klouzat při přistání, dneska tam měli ráno námrazu.

• STAL SE ZAZRAK ASI!!!! pristi tyden nam predaji byt 😮 😮 😮

• No teda KRISTI, tak to budeme drzet vsechny palecky, at to dobre dopadne, ze by jste se konecne dockali?Uz by bylo na case, co?

• no, to teda...na case uz bylo vazne dlouho 😃

• Sponzor fóra
  • Kristi, tak to je super, to Vam ozaj blahozelam a prajem dobre byvanie. Tak predsa to bude do Vianoc 😉

• Dobre ranko, ja mam dneska takovyho zarizovani 🙂

• Tak at vsecho zaridis a na nic nezapomenes 🙂
    My ho budeme mit zitra 😞

• Dobre ranko 😉

Ja pádím do rachoty, ale těším se na podrobnosti ohledně bytů, Kristi, to je super zpráva, že vám ho předají, jejejeje 😵

• Evi, ahojda cestovatelko......uz se tesim, az se tady chvili zdrzis 😉

• kristi:až ták? tak to je super zprávička 😉 to chce bouchnout šampáňo.

• jj, v patek jsme si dali do nosanku trosku 🙂

• jehe, mam od zitra 3 dny volna, jen mi moc nefunguje pocitac, resp. notebook funguje, ale nejde mi tam skype a velkej se nejak zasekl, jsem chtela vcera napsat, ale neslo 😞

• to je skoda, Evi..... 😞

• juchůůů, už to funguje, dnes tu byl nějakej ajťák 😵 😵 😵

• no super, tak jak to jde??

• jsem tě zase propásla, budu večer 😉

• Ahoj, mám teď parádně nabito: o víkendu ve škole v Brně, v pondělí jsem jezdila po klientech a včera se montovala kuchyně. Měla jsem trochu nervy kvůli pracovní desce, kterou objednávat Míra - dovezli jí až včera dopoledne a taky jsem si nebyla jista, jak se s ní vytočí na schodišti. Nakonec opravdu dorazili, ja měli, a deska prošla s pohodlnou rezervou 🙂 Montéři z Ikea byli šikovní a jeli šílenou rychlostí. To bychom sami nikdy dohromady nedali. Ono, také třeba strčit vestavěnou lednici do skříně není žádná sranda.

• Ahoj Baru, no a mas fotky?

• Fotky mam jen z mobilu, fotak jsem zapopomnela doma. Ale zase to nenapojim v praci na pocitac, tak bude behem dne, az mi je posle Mira.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?