Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
a zůstáváte teda v pronájmu a počkáte, až to bude všechno komplet? Nebo už se budeš koupat dříve?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, az to bude komplet, coz snad stiham ryhle, prakticky mame vse..az na nakej koberecek a takovy kravinky
Odpovědět
já bych tam šupajdila hnedle ;-) bože, já chci takýýýýýýýýý
Odpovědět
Profilova fotka
a proc? aby mi tam delnici cumeli co delam celej den? to nechci, jsou svatky a chci klid... http://shop.kare-design.cz/download/s... mrkni, strana 33, to vypada proste skvele
Odpovědět
óóóóóó ano.........naprosto nádherný!!!! Nějak tak budu možná dělat obývák. Zatím se mi neozvala ta tvoje designérka, tak to nechávám teď být, počkám, až to bude ve stavu, kdy se bude moct vybírat na ostro. Proč? nevím, bych se tam tak těšila, že bych tam hned chtěla ;-) Možná ne spát, když jsem se stěhovala, jsem taky spala ještě u našich, ale měla jsem rádio, varnou konvici, dva hrnečky a celej den jsem byla tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim, no....ja si tam chci bejt, az tam bude vsechno no, jsem magor
Odpovědět
Profilova fotka
Já se zase těším na te sprcháč. Jen jak nám tam dali ten špatný, tak nevím, zda nebudou zase mít kecy, když ho začneme používat. No, dneska jsem jim napsala další drsný email, ať mi navrhou řešení a když se nevyjádří, asi se na ně vykašlu. Jinak jdu za chvíli ke kadeřnici, tak se těším, že se zrelaxuji a užiju si to.
Odpovědět
baru: jak špatný??
Odpovědět
Profilova fotka
Azafi, měli jsme v rámci klientských změn vybranou zástěnu od Huppe a také jsme si na ní pěkně připlatili, ale dali nám tam tu, co byla ve standardu - od Riho. Nevím, je to nějaká česká značka, ale neznám nikoho, kdo by jí měl, tak se trochu bojím, co je to za kvalitu.
Odpovědět
Tak to snad vymění, ne????
Odpovědět
Profilova fotka
No, to také doufám. Jen to je samozřejmě přišroubované v dlaždicích, takže to znamená i výměnu dlaždic. Uvidíme, jakou nám nabídnou finanční kompenzaci, ale zatím bych raději to vyměnila.
Odpovědět
Profilova fotka
tak a uz jsem si snad i vymyslela obklad... http://www.mozaiky.eu/sklenena-goldst... nejakou z tech fial. samo v kombinaci s hooooodne bilou. jen sem tam ctverecek fialove,co????
Odpovědět
Článek se načítá
Rg43 se mi líbí. Já bych ale byla pro sklo ;-) Baru: no, uvidíte, třeba to nakonec nebude ani špatná zástěna a kdyby vám dali dobrou slevu......... Já si takhle za 2mm šikminy na dveřích řekla o 5tis., poslali a byl pokoj.
Odpovědět
Profilova fotka
bry den, tak ufffff.....kuchyn 2.tyden v lednu, to jsem myslela, ze to bude horsi, takze stejne vsechyn spotr. nakoupim az po novem roce ted toho malire a tapetare
Odpovědět
Kristi tak to je dobre
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem prijela pred hodkou domu, darky, zarizovani, bauhaus atd.....mazec. Jsem uplne mrtva
Odpovědět
jo, to me taky čeká, ale jdu do práce. Zítra snad koupíme stromeček a tak. Jo a pro Péťu ještě nemám vůbec nic!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já jsem to včerejšku úplně hotová: měla jsem v bytě: - Woodface s vestavěnými skříněmi - obkladače na obklad v kuchyňské lince - instalatéra na dřezovou baterii a odpad - průběžně chodili dělníci ze stavby a opravovali nedodělky Opravdu to byl hukot. Sprchovou zástěnu objednali novou tu správnou a měla by být na konci ledna, což nevadí. Takže zítra nás čeká přesun.
Odpovědět
jeje, Baru,................. to muselo bejt něco. Ale je to hotový, to je hlavní ;-) Tak to zítra dobře zvládněte, hodně foť, ať se taky můžem juknout a podávej zprávy, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to teda bylo :-) Ještě si ti kluci od Woodface složili materiál na chodbě, takže pořád byly otevřené vstupní dveře, takže se mi vždycky někdo objevil v předsíni a já jsem ani netušila, co je zač :-) Ještě pár nedodělků zbývá, ale to se snad s nimi nějak domluvíme po večerech.
Odpovědět
jojo, to znám.. máš je vyfocené?
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím jsem to nestihla, ale o víkendu nafotím a ukážu. Ty vestavěné skříně jsou moc hezké - nakonec máme bílý lacobel a jsem moc spokojené.
Odpovědět
jak jsou veliké?
Odpovědět
Profilova fotka
V ložnici máme skříň přes celou stěnu - 3m. A v chodbě máme 1,6m. Obojí do stropu, asi 2,7m. Jsem zvědavá, jak rychle to v sobotu zaplníme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, uz jsem tuuuuuuuuuu rolety objednany, super pristup, spokojenost. predstavte si ty kreteny, co tam udelali. Ve st celej byt ok, tak jak to melo byt, pry jen chybi kohouty na teplou a st. vodu a odpad v kuchyni u drezu...dneaska prijdu a oni natahli 3 metrovy trubky uplne jinam nez meli byt a nasi zaslepenou diru na komin k digestori odslepili a dali tam trubku... tak jsme je servali, preposlala jsem jim znova zmenu instalaci, co tam maji od ledna a uz si to hosi predelavaji....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, to je fakt síla, já jsem si raději zavolala vlastního instalatéra, aby to udělal přesně tak, jak jsem chtěla. Můžu se zeptat, koho na ty rolety máš? Že bych využila dobré zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
www.rolrols.cz ;-) sikulove, rovnou mi to spocitali a v pondeli to bude ve vyrobe. A cena slusna jako....na ty moje obr. okna + jedno mini koupelna, vse za 18tisic vcetne montaze
Odpovědět
Baru: jo, to myslim, ze nebudete mit problem ty skrine zaplnit, bejt to ja, ani se to nevejde, jsem hrozna :-D :-D :-D Plus, obleky a kosile meho muze zabiraji strasne mista. Predstavte si, ze ma vic zabraneho mista, nez ja :-. Kristi: uka roletky jinak myslim, ze ti vasi stavebni borci vydaji na knihu vtipu :-D vim, ze to asi neni k smichu, ale v tomhle pripade uz se nic jinyho delat neda, jinak by jednomu z toho az vlasy vypadaly :-|
Odpovědět
Kristi: koukam, jake budou? Ty vnitrni latkovy?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, můj muž je natom s oblečení podobně :-) Máme to vyřešené tak, že v jedné části máme dvě tyče nad sebou - já budu mít tu dole - Míra tu nahoře :-) Kristi, díky. Hned se na ně podívám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?