Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
vnitrni latkovy......v obyvaku bila, v lozncii hneda a v koupelne bila s takovyma malickyma kostickama, taky bilejma
Odpovědět
Baru: u nas to mame zatim tak, ze muj muz ma dve tyce nad sebou a obe ma on, jedno jsou kosile, jedno obleky, pak ma jeste celou jednu tyc pouze na kalhoty a pak jeste jednu na bundy a kabaty, tu nastesti sdilime. Veci na motorku ma u babicky. K tomu zabira 5 malych supliku a dva velke. Plus jedno velke suple pod posteli na boty. ]-( Ja mam jednu tyc a par supliku....................Moje boty mam ve skrini. A to ja mam pry moc veci ]-( ]-( ]-( jen az bude satna, ta bude pekne napul a basta
Odpovědět
Profilova fotka
sim vas, nejdriv se dava obklad za kuchyn a az pak linka nebo i obracene??
Odpovědět
dlazdice prvni
Odpovědět
Profilova fotka
ok, a kdyz nevim, jak vysoko si dam linku??
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to obkladač dělal až po. Přímo jsem se ho ptala, co je pro něj lepší, protože mi to bylo jedno, a on říkal, že lepší až do hotové linky.
Odpovědět
Profilova fotka
a ted si vyber, vid? :-D :-D pro me lepsi az po....pac mozaiku nemaji skladem
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v tom případě to neřeš a nech to udělat až do linky.
Odpovědět
Profilova fotka
tak fajn, diky za radu. jedem pryc, tak hezky predvanocni vikend. x-)
Odpovědět
Ahoj holky: Azi: vitej z dovolene, jak bylo, urcite nadherne. Kristi: ja si myslim, ze je lepsi s tou mozaikou pockat, az bude linka na miste. Ja jsem to take mela tak delane, kdyz mi delali kuchyn, taky mam mozaiku, je to podle me lepsi, nebot uz alespon vis, kde vsechno bude a kolik presne ji budes potrebovat. Takze misto toho, aby jsi mela mozaiku za linkou, tak takhle to mas presnejsi. Hezky predvanocni vikend vsem ;-)
Odpovědět
My máme linku pověšenou podle dlaždic, ale samozřejmě se to nejdřív zkoušelo, jak to bude vypadat a kde to bude viset ;-) Aby se pak třeba kvůli 2 cm neřezaly dlaždice. Taky přeju hezkej víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja prave linku chci co nejvys, mne se pak na tom dobre pracuje, takze i tu Ikeovku predtim jsem mela namontovanou na tu nejvyssi vysku tech nozicek... tak fialova vybrana, do chodby takova olivova a v loznici na druhou stranu od tapety bude lehce tyrkysova...at to neni az tak moc hnedy... trosku jsme se rozesly s designerkou, fialovou nebere....tak doufam,ze mam dost osobniho vkusu a rozumu, ze to bude vypadat dobre....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak Evi, to byla super nahodicka, co??? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jojo, náhodička :-D Už se moc těším na toho 30., doufám, že nám do toho nikomu nic nevleze :-. Jinak, čoveče, když to budeš mít vysoko tu kuchyň, jak tam dosáhneš???? Budeš muset na schůdeček :-D Ta fialová je úplně mňam ;-) Budete malovat sami? Nebo nějaký "profík"?
Odpovědět
Profilova fotka
ne,neeee..my mame problem s tim, ze ja si stoupnu na spicky a dosahnu a Roba se tam tak nejak vejde aby se nemlatil do hlavy, kdyz to bude niz, tak pro nej je to spatne. malovat bude malir, uz jsme to dneska zaridili, zacne v sobotu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsme přestěhovaní, ale jsem z toho úplně mrtvá. Ale stojí to za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nekeeeeee, tak to je super....snad jsi nic tezkeho netahala???? zmatky mam s tapetou, ta hnedo-tyrkysova se proste neda dat horizontalne, takze bude klasicky vertikalne, coz mi teda trosku udelalo caru pres rozpocet...
Odpovědět
Profilova fotka
a mam konecne napevno vybranou troubu: http://www.samsung.com/cz/consumer/de...
Odpovědět
Profilova fotka
Netahala... pořád mě všichni napomínali :-) Ale ono stačilo všechno zabalit a pak vybalovat, uklízení a také jsme toho celkem dost nachodili, bolí mě akorát nohy. Ono se nám ještě navíc v novém domě porouchal výtah a jezdí do vše pater, kromě toho našeho - takže jsme všechno vyváželi o patro víš a museli to ručně přenašet dolů :-( Ta trouba vypada moc pěkně - sedí ti rozměry? A kdy se plánujete stěhovat vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, predelaj mi skrinku,taze to sedet bude. Prave jedu na Korunovacni, podepsat dodatek, aby to do 19.1 stihli vyrobit a pote naistalovat. vidim, ze tak toho 21.1. budem nacisto prestehovany
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš pěkně ohlídané, super. My celkem bydlíme už v pořádku, jen koupelna je zatím provizorní - zatím nemáme zrcadlo, žádnou skříňku, nic... Ale ta zrcadlová skříňka je už objednaná, tak snad brzy bude.
Odpovědět
Je, Baru, to musí být bájo x-) x-) tiše závidím x-) Kristi: trouba pěkná, v tý se panečku bude péct cukroví x-) myslela jsem, že ty tapety patří vertikálně, pruhy odshora dolů, ne? To bude pěkný, proč čára přes rozpočet?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím, že svislé pruhy také budou fajn. Podařilo se mi dohnat správce a výtah by prý už měl být opravený. Nejhorší máme sice za sebou, ale přesto je fajn, že to už bude fungovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, no ne...mely byt horizontalne, aby se ta mistnost zvetsila... loznici namontuji 5.1, jupiiiiiiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, uvidíš, třeba to bude hezké i svisle. Tak ti to také pěkně vychází, tak přeji, ať všechno dobře klapne. Svištím domů... užívat si bytečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, bude...jsem to musela vymerit presne na pulku postele....
Odpovědět
kristi, chńápu, chňápu, ale i takhle to bude hezký ;-) ty brďo, mně ještě kyne vánočka :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Evi, koukám, že nezahálíš - já budu dělat vánočku dneska. Doufám, že se to v práci rozpustí nějak brzy, abych také nemusela ponocovat s kynoucím těstem :-) Včera večer jsem si vyzvedávala poslední 2 dárky objednané na netu - Mall má naštestí prodejnu v Holešovicích, to se hodí. V 10 ještě jdu k doktorovi na ultrazvuk, tak možná se dovíme, co to naše mimčo bude.
Odpovědět
Krásné vánoce všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bude kluk - bylo to vidět naprosto jasně. Přeji také všem krásné Vánoce a hodně úspěchů, nejen s bydlením, v roce 2009.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?