Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

30. pro 201377830
  • bezsáčkovej je největší krám!!!! mám jeden, jeden jsem koupila mámě a oba jsou na h..... 😠

my budeme mít centrální a je to vyřešený jednou provždy

• valime do kramu 🙂

• tak papa a pěknej pokup!

• Sponzor fóra
  • Evi, centrální je určitě nej... ještě aby sám vysával a úplně dokonalé 🙂

• baru: jo, to mu zkusím doporučit 😃

• baarca: Já bych do něj šla, ten náš stál taky nějak pět litrů a jak říkám, žádná stížnost. 😉

• Něco koupit musím - říkám si, že tou naší kvílející hrůzou nemůžu malého strašit 🙂 Ten Philips se mi zatím líbí nejvíc. No, nejraději bych Miele, ale to bych s těmto paramentry měla nejméně za 10t.

• jsem se zaprisahla, ze uz nikdy do Tesca nevlezu...kreteni jedni. Rohliky nemaj, chleba hnusnej, nemeli vejce, 3 druhy mlika pouze a jablka si mam pry hledat dle nalepky, ktera je smerodatna, se poseru fakt. 😛

• kristi: přijde na to, do kterého tesca! já měla vždycky tesco ráda, protože jsem chodila do toho v letňanech, minule jsem ovšem vlezla na anděla a už nikdy více!!!!! samý bezdomovci, krám vymetenej, špína, no děs a běs 😠

• ahoj, ja chodila do Edenu a proste uz ne, des. Akorat pro obleceni Mie tam chodit budu, to zase maji dobry ceny..

nejlepsi je stejne hypernova

• ahoj, nemate nahodou nekdo zkusenost s kika konfer. stolkem Basel? jakou to ma zivotnost, pisou org. sklo, to jako plexisklo? a hodi se to k malym detem? myslim bezpecnost, ne efekt🙂) libi se mi ty zaoblene tvary. v kika jsem jeste nebyla, tak nevim, jaka je to kvalita, ale vesmes na to vsichni nadavaji..diky za radu

• netusim, ani nevim, jak to vypada

• na fotce to vypada dobre🙂

• jo, to vypada....hezky. Bych se toho nebala, na tom nejde nic moc zkazit

• Sponzor fóra
  • spis jestli se to nezlomi, kdyz se o to nas maly zapre🙂 diky

• nezlomi 😉
    kolik je malymu?

• Ticianka, asi nejlepsi by bylo se na to v Kice podivat, zda se to treba neposkrabe a tak. Ale podle obrazku to je hezke.

• ahoj Baru...jsem pridala fotky 🙂

• Markovi je 13mesicu a 12kg🙂

• Ahoj Kristi, jsem se musela zabrat do práce. Fotky jsou moc pěkné a televize svítí fakt parádně 😃 Moc se mi líbí ten stolek pod TV od Dřevotvaru a záclony jsi vybrala také moc dobře. Už to máte opravdu pěkně útulné.
    Já jsem zatím zvládla akorát změřit, jak široké budu potřebovat rolety do ložnice a dětského pokoje. Takže mi už jen chybí je vybrat, koupit a namontovat 🙂 U obyváku pořád nevím, co na okno.

• krásná telka 😵 😵 😵

• Evi, no jo..muzova chllouba

• Kristi, muzova chlouba jste snad ty s Miou, ne 😃 I když nesvítíte barevně...

To my mame od soboty televizi "poděděnou" - muj nevlastni otec je desny fajnsmekr a asi po necelych 2 letech si koupil novou televizi, tak jsme dostali tu vyslouzilou krasnou Sony, LCD s uhloprickou kolem 1m - pro nas naprosta parada.

• Baru, vis jak to maji chlapi 😃 😃 😃 ale je fakt pekna, mozna jeste o trosku hezci nez ja, mne ta barva nekdy chybi 😃

• 😃 😃 😃

• kristi: když hrahe roba playstationa, neměníš barvy jak ta tv? 😃 😃 😃

• no skoro, to je zase pravda...

tak mi ted jeste pridelali svetlo, tak uz toho fakt moc nechybi

taky jsem dneska jeste zamalovavala smouhy, co nadelali delnici, uz to mame doma skoro ciste 😵

• Kristi, ty jsi dokonala. Muj manzel prohlasil, ze smouhy zamalujeme az na jare, kdy se bude dat vetrat 🙂

• ale prd, ty nase ale byly fakt videt, toz jsem musela, zitra prijde navsteva

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Články od našich partnerů
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
    Plotový systém nahradí klasickou zeď
    Archiv článků od partnerů