Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
;-) ahojh holky, jedu nakonec pryč do Londýna, vrátím se v neděli, tak papa zatím
Odpovědět
Profilova fotka
sama?????? tak na sebe davej pozor a uzij si to
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, tak to si moc uzij. Jsem si pro radost objednala toto http://betterfly.mimishop.cz/detail.p...
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, to je hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, mas indukci???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, máme indukci, je to rychlé jako drak.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jen, ze jaky mas nadobi? http://www.nakupnicentrum.cz/bile-zbo... to se mi moc libi, ma kovova ucha, tzn. dam i do trouby, kdyz je potreba.. rychly to je, uz jsem i spalila maso....
Odpovědět
Profilova fotka
Jeden hrnec a dvě pánvičky jsem musela vyřadit ;-) Mám teď Tescomu Home Profi a Favorit z Ikea (teflonku a velký hrnec) a ty jsou super. Bohužel mě to v práci nechce pustit na ten tvůj odkaz (máme tu děsně sofistikovaný systém blokace některých webů), ale večer na to juknu doma. Od té Tescomy mám také celonerezovou pánev, co jde také do trouby, to je super na dodělání masa. Už jsem si nějak zvykla, že to nesmím pouštět na plno, ale také jsem párkrát ciibulku vzala hodně do hněda :-) Ale jsem spokojená, dřív jsem si třeba předhřívala vodu na těstoviny v rychlovarné konvici, to teď šoupnu velikánský hrnec na plotýnku a za pár minutek to vře.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam od tescomy panev Presto, jako dobry, akorat kdyz pouziju booster na indukci, tak se mi to spali, svine jedna... no, uvidis doma, mne se to moc libi, pac se to da dat do te trouby
Odpovědět
Profilova fotka
Já ten booster dávam jen právě na ohřátí vody a pak to hned tlumím. Maso dělám tak na 7 (mám stupnici do 9 + booster).
Odpovědět
Profilova fotka
jj,t o mam stejne...booster moc nepouzivam, fakt na vodu, nebo rychle na brambory (ono i bez toho je to fakt rychlovka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, tak koukam na to nadobi a moc hezke. Vlastne je dost podobne tomu memu Home Profi od Tescomy. Urcite doporucuji jeste nejakou nerez panev v tomto stylu, to se moc hodi, kdyz to muzes dat do trouby. Ja takhle delam flakoty masa a muz to miluje :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo, maji krasnou v Ikei, http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... bylo mi doporuceno cely tohle nadobi, tak uvidim...zase v Ikei muzu kdykoliv prikoupit, no
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, mrkni...tady maji to sedivy i hnedy kreslo, to je nadhera http://you-desmo.de/shop/product_info...
Odpovědět
Čaute holky, od koho máte ty varný desky? Já se pořád nemůžu rozhodnout ,jestli indukci nebo normální :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mam od Aristonu. Mezi sklokeramikou a indukci vubec nevahej, to je snad jasny. Jediny bych vahala mezi indukci a plynem, to bych asi sla do plynu
Odpovědět
Právěže váhám, no uvidíme ještě.
Odpovědět
Profilova fotka
pockej a mezi cim vahas? mezi indukci a plynem? nebo indukci a sklokeramikou?
Odpovědět
Kristi: Já jsem hotová slonice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petro, verim...Lucka taky furt nic, kdyz nic, tak v po v 6:30 na vyvolavacku
Odpovědět
kristi: Tak Lucce držím palce a sobě taky. Jinak my máme Ingenio od Tefalu a zatím mi přijde NEJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, od patku do nedele jsem byla ve skole, takze jsem ted uplne mrtva a nejradeji bych z prace utekla. Ja mam indukci od Whirlpool for Ikea za super cenu a jsem s ni naprosto spokojena. Ja teda nejsem na plyn moc zvykla, mela jsem ho jen chvili v pronajmu, ale napr. v nasi propojene kuchyni s obyvakem bych plyn nechtela. Ale jak rikam, nejsem na plyn zvykla, tak asi nedocenim vsechny jeho vyhody. Petro, drzim palce, at se maly brzy vyklube. Jsem zvedava na sebe, zatim se spise bojim, aby se nenarodil moc brzy, ze pak nestihnu vsechno, co potrebuji, ale uvidime...
Odpovědět
ahoj holky!!!! už jsem z5 ;-) já budu pořizovat sklokeramiku kvůli nádobí, indukci nechci ještě jsem uvažovala o kombinaci, ale nevím nevím
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, no kombinaci bych nechtela a sklokeramiku taky ne
Odpovědět
já stejně moc nemám na výběr, páč mám nádobí, které na indukci nejde tak jsem řekla sklokeramiku, pak jsem začala uvažovat, že co kdybych zvážila kombinaci, že by se to mohlo přeci jen někdy hodit, no, nevím developer si myslí, že za měsíc bude kolaudace, no, to těžko, ještě nemají omítky, ani obklady, ani podlahy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
A jaky mas nadobi? jako drahy? ja jsem svoje stary dala tchyni a mam klid
Odpovědět
kristi: měděný, strašně drahý, jeden hrnce stojí několik tisíc =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je jasny, to jo.... :-)
Odpovědět
no, o kombinaci pouvažuju, na něco to může bejt dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
aspon uvidis ten rozdil, no. :-) a jak bylo v Londyne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?