Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
http://www.nejlepsiceny.cz/volne-stoj...
Odpovědět
ten sloup ja naopak uplne zeru, se mi libi :-D holky, ja chci zkusit koupit vestavnou za ty tri litry, asi jsem blazen, co? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a to existuje, Evi?? ukaz
Odpovědět
Díky za tip s těma dělníkama, zkusím se na to poptat. ad mikrovlnka: mám vybranou od Baumaticu za tři tisíce a kousek a na vestavení se dá dokoupit nějakej rám za cca 2 tis, absolutně bych do dražší mikrovlnky s milionem funkcí neinvestovala, jelikož ji použím pouze na ohřev a rozmrazování, nikdy na nic jinýho a jede u nás téměř denně. Tu ,co mám ted, no name značka, jsem si kupovala asi před šesti rokama a stála kolem dvou tis a fakt furt fachá, takže se nebojím, že by u Baumaticu za tuhle cenu nevydržela
Odpovědět
moment, zkusím něco najít, no
Odpovědět
nejlepvnější jsem našla za 4500. Tak budou muset asi zlevnit, nebo co :-D
Odpovědět
Koukni na bilezbo cézet ;-)
Odpovědět
bilezbozi cézet samozřejmě
Odpovědět
no, tam je právě nejlevnější za 4590 kč
Odpovědět
Profilova fotka
to je porad dost a dost Baru, ta postel je krasnaaaaaaaaaaa ;-) to je z toho Slovenska??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ta postel je nakonec ta z FMP Lignum a jsme s ní naprosto spokojení. Ta Slovenska byla dražší a měla širší bočnice. Tak vyhrála tato a nelitujeme. Nejlepší na ní je, že se vůbec nehýbe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
firmu neznam, ale krasna je moc a moc.... :-) tebe bavi fotit? mas totiz cit pro detail, fakt krasny
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jeee, děkuji. Fotím ráda, však jsem si také pořídila toho Canona. Jen pořád bojuji s technickými a časovými omezeními. Tady v tom případě je ten detail spíše z nouze cnost - protože jsem měla málo světla, musela jsem vzít pevný objektiv, který ale má bohužel delší ohnisko, takže se mi celá postel nevlezla do záběru :-) Už se těším, až se vyřádím na mimču.
Odpovědět
Profilova fotka
jezisku na krizku, ja nevim, o cem mluvis :-D objektiv jeste chapu,ale zbytek teda nevim.... |-| jeslti budes chtit modelku, rada propujcim dceru, nejaky pekny fotky nam chybi...rada bych venku, treba v te Stromovce....v lete... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jednoduše řečeno, až bude svítit sluníčko, nafotím celou postel :-) V létě bychom mohly udělat nějaké společné vycházky, ať už do Stromovky nebo do Riegráčů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to bychom mohly..... :-) ja uz chci teplo muz odjizdi dneska do Spindlu s klukama, se maaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Ti muži se vůbec mají - ten můj zase na začátku března pojede do Rakouska. Také se těším na teplo, jen se zase na druhé straně děsím, jak to rychle utíká, že za chvilku bude malý nas světě. Také mimochodem, už mám schváleného Matyáše. Už to bylo oznámeno tchýni s tchánem, takže to je oficiální.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak super, Maty je fajn... :-) muzi se maji, vzdy lepe nez my
Odpovědět
postel krasavice x-) x-) x-) ahoj holky, dobré ráno!!! my jdeme snad ve ctvrtek do bytu cihnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, tak to jsem zvědavá, jak u vás pokročili. Držím palce, ať to je dobré.
Odpovědět
no, developer si myslí, že budou přesně za měsíc kolaudovat! ani ve snu, ale budiž, pak jim to připomenu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
uuuuuuz jsem tu...byla jsem se podivat na miminko, boze to neni mozny, ze byla Mia jeste o 6 cm mensi nez Alex, to je neuveritelny, jak to roste
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mě několiv nevěřících kamarádek (bezdětných samozřejmě) zpochybňuje, zda se mimčo vejde to těch pár oblečků, co mám - je to vážně neuvěřitelné, jak můžou být malinkatí. Dostali jsme na Matese košík - bude to fajn na přenášení do obyváku a tak. Jen musím vymyslet, co do něj jako matraci.
Odpovědět
Profilova fotka
kosik je fajn, dobra vec..ja ho nemela, meli jsme maly byt, od mala byla jaksi hodne v tom lehatku, v tom jsem ji nosila tam,kam jsem potrebovala. normalne kup molitan, ustrihni a usij na to nejaky povlak...to staci.
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem si říkala, že molitan, který upravíme přesně na míru, bude nejlepší. Přecijen v tom košíku bude jen krátkou dobu.
Odpovědět
Profilova fotka
se ti to dost krati, vid? takovej prelomovej rok, mimi a bydleni ( to bylo driv) ale stejne... Roba rikal, ze jsou jeste furt na ceste, pry snezi strasne moc...
Odpovědět
Profilova fotka
Je to všechno vážně rychlé - nejdříve čekáme dva roky na byt, s manželem jsme přes 7 let... a pak v červnu žádost ruku, v srpnu svatba, v září těhu... Ještě, že to těhotenství prostě trvá 9 měsíců, jinak nevím :-D :-D :-D Tak snad dojede Rob v pořádku, toho sněhu je vážně spousta a prý bude víc a víc.
Odpovědět
Profilova fotka
to jste to meli hopem, asi tak jako my.....my se poznali 18.12, pak 4.1 si me odvezl do Prahy a hned bydleni pospolu, pak tak nejak 9 mesicu klid, v rijnu 05 zadost o ruku, svatba necekane v unoru 06, v cervnu 06 necekany tehu, do toho koupe domecku, predelavani domecku a pak Mia..a pote rozhodnuti zpet do Prahy a cely ty tahanice s timhle bytem...u nas proste neni nejak nuda, furt se neco deje
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to je takhle lepší. Spousta mých známých spíše řeší, že mimčo ne a ne se podařit a podobně. S malým to bude teprve fofr. Jsem se teď vrhla do zkoumání látkových plenek a jsem z toho úplně jelen. Uvidíme. Nejsme pořád schopni vybrat židle k jídelnímu stolu. Byli jsme v neděli večer v Kice a tam bylo všechno takové usedlé.
Odpovědět
Profilova fotka
zkus na konikovi tuhle diskuzi, tam ti holky poradi http://www.modrykonik.cz/forum/show.p... vsechny jsou to takovy ty - neuraz se - rikam tomu bio-matky, ovsem o plinkach Imse a all in one a ja nevim, co jeste, vedi naprosto vse. ja jak jsem si vyzvedavala ty nase zidle, tak jsem byla uchvacena z techto http://www.nabytekriha.cz/bytovy-naby... http://www.nabytekriha.cz/bytovy-naby...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?