Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

30. pro 201377830
  • neboj, to prejde...dam si cokinu

• jé, bych si taky dala, ale radši jím jen suchary a ležím, musím bejt do soboty fit do práce

• a uz je ti o kousek lepe?

• Sponzor fóra
  • jo, trochu jo

horečka klesla po paralenech, jak ležím, tak jsem už celkem v poho, akorát únava, no, ještě, že mám volno

• ja si delalal ten Paralen hot drink, uplne super, levnejsi nez Coldrex a fakt to na ty 4 hodky vzdy zabralo

• mám 😉 ale drahej je stejně 😠

• je jich tam ale o 2 vic 😃

• aha 😃 😃 jsem si ani nevšimla 😃 😃

• ja jo, ucinna latka je stejna, takze akorat reklamni triky, na to neskocime,ze?

• no to neskočíme!!! hlavně, coldrex, po tom jednou moje máma celá zčervenala, že si mysleli, že má spálu, byla jak rajče 😕 takže jsem ráda za paralen, jen maj ale jen jednu příchuť, bych si dala jahodovej 😃

• fakt jo? to je husty...

ja mam zase prace, Roba me zamestnava posledni dobou teda dost..... 😛

• a dá ti za to aspoň něco? bys mohla dělat u něj na půl uvazku třeba, ne?

• neda, ale to nevadi. Uz jsme to dohodli jinak. Pujdu na pul uvazku do norm. prace, aby mi jaio nekdo platil soc. a zdrav. a ve zbytku casu bduu delat pro nej...

• Už teď? Jinak u nás to teď moc růžově nevypadá, jak se méně lítá, asi nebudou brát nové lidi, i když, chodí se hodně na md

tak to budeš mít dobrý, akorát, abys něco dobrého sehnala, co tě bude bavit

• ne, az za rok....mne je to celkem jedno, co to bude za praci, hlavne at je to blizko

• Sponzor fóra
  • za rok, tak to je ještě čas na hledání a snad se i zlepší situace. kdy bude mia v té značkové školce, cos vyhrála?

jedno ti to doufám není! musí tě to bavit, ne?

• v te skolce bude asi jen ty dva mesice, na to fakt nemam prachy, davat ji tam za 15 mesicne. Pujde semka vedle Na smetanku do normlani skolky.

mne bude bavit vse, prodavat hadry, na recepci, prodavat parfemy....fakt v klidku

• no myslím, jak jsi to vyhrála! ne, abys to platila, to by byl nesmysl............. jsem se ptala, kdy jí tam dáš

parfémy 😵 😵 😵 😵

• dam ji tam v lete, asi...jeste uvidim.

parfemy, kosmetika, to je dobrej job, ne? se budu vonet az v praci

• právě! miluju voňavky 😵 😵 😵 😵

v lete, aspon budes mit casek pro sebe taky, kdyz bude mala ve skolce 😉

• ja mam casu dost, se bojim, ze se bez ni budu pekelne nudit

• uděláš si ale čas úplně pro sebe 😉

cvičení, koupálko, zmrzka............. 😵 😵 😵

• bry den, jsem byla po uradech....a tedka cekam na 13h, az pobezi Bauer

• nevim, kdo je bauer, ale tusim nejaka tv 😃

ja cumim taky, jeste lezim, tak se valim u cehokoliv............ mela bych ovsem presadit rajcata, asi se k tomu zkusim donutit, aby mi pekne rostly 😉

• zahradnice jedna, pridam fotky Mii postlky, na tvuj rozkaz jsem to vyfotila

• super, tak šup šup

• jehe, tp už je velká postýlka 😉 😉 😉 máte krásně sladěné povlečení, to miluju

ještě asi dostane nějaký poličky a tak? 😵 😵 😵

• no, nevim....nejsem toho nejak priznivcem, ne ze bych si hrala na Feng suej, ale moc kramu v loznici nechci, hracky ma v obyvaku a obleceni ve skrini

• ale aspoň jednu poličku nad postýlku 😵 😵 to mám i já a krámy taky nemusím 😉

• zase jako bila by se mi tam hodila....

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Jak zajistit doma čerstvý vzduch i optimální vlhkost po celý rok?
    Tepelná čerpadla BOSCH lákají nízkými náklady a snadnou obsluhou
    Cihly HELUZ zvyšují akustický komfort v bytech i kancelářích
    Archiv článků od partnerů