Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, to prejde...dam si cokinu
Odpovědět
jé, bych si taky dala, ale radši jím jen suchary a ležím, musím bejt do soboty fit do práce
Odpovědět
Profilova fotka
a uz je ti o kousek lepe?
Odpovědět
jo, trochu jo horečka klesla po paralenech, jak ležím, tak jsem už celkem v poho, akorát únava, no, ještě, že mám volno
Odpovědět
Profilova fotka
ja si delalal ten Paralen hot drink, uplne super, levnejsi nez Coldrex a fakt to na ty 4 hodky vzdy zabralo
Odpovědět
mám ;-) ale drahej je stejně ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
je jich tam ale o 2 vic :-D
Odpovědět
aha :-D :-D jsem si ani nevšimla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jo, ucinna latka je stejna, takze akorat reklamni triky, na to neskocime,ze?
Odpovědět
no to neskočíme!!! hlavně, coldrex, po tom jednou moje máma celá zčervenala, že si mysleli, že má spálu, byla jak rajče :-. takže jsem ráda za paralen, jen maj ale jen jednu příchuť, bych si dala jahodovej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? to je husty... ja mam zase prace, Roba me zamestnava posledni dobou teda dost..... :-p
Odpovědět
a dá ti za to aspoň něco? bys mohla dělat u něj na půl uvazku třeba, ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
neda, ale to nevadi. Uz jsme to dohodli jinak. Pujdu na pul uvazku do norm. prace, aby mi jaio nekdo platil soc. a zdrav. a ve zbytku casu bduu delat pro nej...
Odpovědět
Už teď? Jinak u nás to teď moc růžově nevypadá, jak se méně lítá, asi nebudou brát nové lidi, i když, chodí se hodně na md tak to budeš mít dobrý, akorát, abys něco dobrého sehnala, co tě bude bavit
Odpovědět
Profilova fotka
ne, az za rok....mne je to celkem jedno, co to bude za praci, hlavne at je to blizko
Odpovědět
za rok, tak to je ještě čas na hledání a snad se i zlepší situace. kdy bude mia v té značkové školce, cos vyhrála? jedno ti to doufám není! musí tě to bavit, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
v te skolce bude asi jen ty dva mesice, na to fakt nemam prachy, davat ji tam za 15 mesicne. Pujde semka vedle Na smetanku do normlani skolky. mne bude bavit vse, prodavat hadry, na recepci, prodavat parfemy....fakt v klidku
Odpovědět
no myslím, jak jsi to vyhrála! ne, abys to platila, to by byl nesmysl............. jsem se ptala, kdy jí tam dáš parfémy x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dam ji tam v lete, asi...jeste uvidim. parfemy, kosmetika, to je dobrej job, ne? se budu vonet az v praci
Odpovědět
právě! miluju voňavky x-) x-) x-) x-) v lete, aspon budes mit casek pro sebe taky, kdyz bude mala ve skolce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam casu dost, se bojim, ze se bez ni budu pekelne nudit
Odpovědět
uděláš si ale čas úplně pro sebe ;-) cvičení, koupálko, zmrzka............. x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bry den, jsem byla po uradech....a tedka cekam na 13h, az pobezi Bauer
Odpovědět
nevim, kdo je bauer, ale tusim nejaka tv :-D ja cumim taky, jeste lezim, tak se valim u cehokoliv............ mela bych ovsem presadit rajcata, asi se k tomu zkusim donutit, aby mi pekne rostly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zahradnice jedna, pridam fotky Mii postlky, na tvuj rozkaz jsem to vyfotila
Odpovědět
super, tak šup šup
Odpovědět
jehe, tp už je velká postýlka ;-) ;-) ;-) máte krásně sladěné povlečení, to miluju ještě asi dostane nějaký poličky a tak? x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, nevim....nejsem toho nejak priznivcem, ne ze bych si hrala na Feng suej, ale moc kramu v loznici nechci, hracky ma v obyvaku a obleceni ve skrini
Odpovědět
ale aspoň jednu poličku nad postýlku x-) x-) to mám i já a krámy taky nemusím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zase jako bila by se mi tam hodila....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?