Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

30. pro 201377830
  • No, právě z té jejich diskuse na koníkovi jsem jelen 🙂 Nejsem žádný eko fanatik, určitě na cestování a k babičkám bude brát jednorázovky, ale chci to alespoň zkusit s látkovkama.
    Na ty první židle z Říhu už jsem také koukala, jenže Mírovi se zdály už moc... Nakonec dopadneme tak, že dřív bude mít svoji židli Mates než my.

• v Kika se vam fakt nic nelibilo? ja bych k vam do kuchyne brala neco barevnyho....a stylovyho.

a Matesovi jedine tuhle designovou zidli
    http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19536682&tab=0 🙂 🙂 🙂

• Jo, ta pro Matese by byla parádní. Podobnou má i Inglesina. Až bude větší, určitě bych pro něj chtěla Tripp Trapp. Dělají do ní i vložku pro mrňata, ale ta se mi úplně nezdá.
    Já nevím, asi mám na některé obchody blok a Kika je jeden z nich 🙂

• Sponzor fóra
  • to chapu, ja si v Kice taky nikdy nic nevybrala, ale kdyz jsem jeste spolupracovala s designerkou, tak mi prinesla asi 20 ks fotek odtamtud s tim, ze designove je to ok a klidne si muzu vybrat...vcetne zidli.

ja nejdrvi chtela ty Ghost od Kartellu, ale muz ma 100 kg, toz jsem se plast. noh dost bala

• Taky občas žasnu, co v Marianne bydlení dokážou v Kice objevit, když já si tam nevyberu. Jsem si říkala, že se tam podívám alespoň na rolety, ale měli jen jeden druh a bohužel ne v rozměrech, co potřebujeme (80 a 140 cm a oni měli jen 90 a 150 cm 😞 ) Podle netu by ty naše velikosti měli mít v Ikea, tak to tam pojedu obkouknout. Nebo pak nějaká specializovaná firma jako u vás.

• furt sleduju, jak maji ostatni zajistene zastineni, tak rolety, pak zaluzky, zavesy a jiank se snad nic vymyslet neda....na klas. okna te uricte v Ikea vyjdou mnohem levneji, u nas byl problem s vel. oken

• Mě by Ikea sedla přesně rozměrem, jak to okno máme dělené, stejně musíme mít dvě rolety vedle sebe. Tak jsem si říkala, že toto by nebylo špatné
    http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00130657
    V nám do ložnice tmavě šedou a do dětského fialovou (skombinované s jednou tmavě modrou stěnou).

• libi se mi obe, i s modrou bych se toho nebala...a ostatni steny v poojicku budou jak barevne?? bile?

• Zbytek bychom asi nechali bílý. Modrou bych chtěla dát na stěnu výklenku, kde by měl v budoucnu postýlku - takový klidný koutek.

• mne se libi kombinace modre a zelené, aspon na doplncich.....
    i kdyz ja bych si nevedela rady u pokojicku...

ted ma Mia svou postylku bilou a stenu tyrkysovou a taky je to moc hezky

• Jo, jo, zelená, modrá, fialová, všechny se mi líbí. I mi připadne, že v takové pokojičku by mohl být jak kluk, tak holčička. Růžový pokoj bych nedovolila, maximálně domeček pro panenky 🙂
    Tyrkysová s bílou postýlkou, to musí mít Mia jako někde na ostrově v tropech... paráda.

• no, ma to tak, fakt dohromady dobra kombinace, za svetla nafotim....

holcici se mi teda libi zeleno ruzovej, dobra kombinace. Jesteze pokojicek nemame, bych se fakt vyradila

• Však jednou pokojíček bude... Musím jít ještě něco dodělat do práce, tak se musím rozloučit.

• jj, my jdeme taky chrnet, jsem dneska najela 300 km v aute, jsem docela mrtvolka...

tak se hezky vyspinejte a papa

• ahoj holky, jsem vás zase nestihla 🤔

• Sponzor fóra
  • Ahoj, já jsem ještě večer něco smolila do práce, nějak vážně nestíhám. Konečně jsem se zvládla objednat na předporodní kurz a příjemně mě překvapilo, že ho mají i v 5 hodin odpoledne, tak snad přesvědčím i Míru, aby šel se mnou. Já nějak nemůžu z těch diskusí na koníkovi, kde holky, co mají termín až po mě, si už píšou, jak byly na předporodním kurzu 🙂

• to vis, kdo nepracuje, tak na to ma dost casu...

• Také mám někdy ten pocit. Jen občas potřebuji uklidnit, že mi něco neuteklo. Ale tento týden napravuji resty - také jsem se zvládla objednat k zubaři, to mi také tedy trvalo dlouho 😃 A v sobotu asi pojedeme vyzvednout kočárek a postýlku.

• ahoj holky!

tak dneska jsme měli jít do bytu, ale ochořela jsem, takže až příští týden 😞

• ahoj Evi, copak? chripka?

• kristý, čoveče, nevím, včera odpoledne jsem se vypravovala ven a najednou skončila s hlavou v míse a od té doby se to jenom rozjíždí, noc byla šílená, taková horečka, že mě petr balil do ledovejch hadrů, no fuj 😞

co u vás?

• chudinko, a bylas u mudry??? na to jsou treba antibiotika..

u nas dobry,peru, zehlim, mycka myje a uklizim..klasika

• nebyla, bych nikam nedolezla a stalo se mi to včera 😒 to přejde, musí, teď ležím, mám naštěstí volno dnes a zítra

se máš, v tom novým bytečku, bych taky uklízela 😵

ještě nemáš v albu mii kouteček atd.....

• jo to je pravda, budu muset vyfotit 😉

• no tak šup! máš málo fotek

• nemam, jeste to fakt neni hotovy tak jak bych chtela....

• no, tak bych řti pak pochválila pokrok 😉

já počítám s tím, že budu byt zařizovat dlouho, snad mě to nebude štvát

• taky ho mate 3x vetsi.... 🙂

• grrrrr, a uz se vytacim 😠 😠 😠

• nevytáčej se, kočko 😉 😉 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Tepelná čerpadla BOSCH lákají nízkými náklady a snadnou obsluhou
    Cihly HELUZ zvyšují akustický komfort v bytech i kancelářích
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX