Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
No, právě z té jejich diskuse na koníkovi jsem jelen :-) Nejsem žádný eko fanatik, určitě na cestování a k babičkám bude brát jednorázovky, ale chci to alespoň zkusit s látkovkama. Na ty první židle z Říhu už jsem také koukala, jenže Mírovi se zdály už moc... Nakonec dopadneme tak, že dřív bude mít svoji židli Mates než my.
Odpovědět
Profilova fotka
v Kika se vam fakt nic nelibilo? ja bych k vam do kuchyne brala neco barevnyho....a stylovyho. a Matesovi jedine tuhle designovou zidli http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ta pro Matese by byla parádní. Podobnou má i Inglesina. Až bude větší, určitě bych pro něj chtěla Tripp Trapp. Dělají do ní i vložku pro mrňata, ale ta se mi úplně nezdá. Já nevím, asi mám na některé obchody blok a Kika je jeden z nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to chapu, ja si v Kice taky nikdy nic nevybrala, ale kdyz jsem jeste spolupracovala s designerkou, tak mi prinesla asi 20 ks fotek odtamtud s tim, ze designove je to ok a klidne si muzu vybrat...vcetne zidli. ja nejdrvi chtela ty Ghost od Kartellu, ale muz ma 100 kg, toz jsem se plast. noh dost bala
Odpovědět
Profilova fotka
Taky občas žasnu, co v Marianne bydlení dokážou v Kice objevit, když já si tam nevyberu. Jsem si říkala, že se tam podívám alespoň na rolety, ale měli jen jeden druh a bohužel ne v rozměrech, co potřebujeme (80 a 140 cm a oni měli jen 90 a 150 cm :-( ) Podle netu by ty naše velikosti měli mít v Ikea, tak to tam pojedu obkouknout. Nebo pak nějaká specializovaná firma jako u vás.
Odpovědět
Profilova fotka
furt sleduju, jak maji ostatni zajistene zastineni, tak rolety, pak zaluzky, zavesy a jiank se snad nic vymyslet neda....na klas. okna te uricte v Ikea vyjdou mnohem levneji, u nas byl problem s vel. oken
Odpovědět
Profilova fotka
Mě by Ikea sedla přesně rozměrem, jak to okno máme dělené, stejně musíme mít dvě rolety vedle sebe. Tak jsem si říkala, že toto by nebylo špatné http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... V nám do ložnice tmavě šedou a do dětského fialovou (skombinované s jednou tmavě modrou stěnou).
Odpovědět
Profilova fotka
libi se mi obe, i s modrou bych se toho nebala...a ostatni steny v poojicku budou jak barevne?? bile?
Odpovědět
Profilova fotka
Zbytek bychom asi nechali bílý. Modrou bych chtěla dát na stěnu výklenku, kde by měl v budoucnu postýlku - takový klidný koutek.
Odpovědět
Profilova fotka
mne se libi kombinace modre a zelené, aspon na doplncich..... i kdyz ja bych si nevedela rady u pokojicku... ted ma Mia svou postylku bilou a stenu tyrkysovou a taky je to moc hezky
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, zelená, modrá, fialová, všechny se mi líbí. I mi připadne, že v takové pokojičku by mohl být jak kluk, tak holčička. Růžový pokoj bych nedovolila, maximálně domeček pro panenky :-) Tyrkysová s bílou postýlkou, to musí mít Mia jako někde na ostrově v tropech... paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
no, ma to tak, fakt dohromady dobra kombinace, za svetla nafotim.... holcici se mi teda libi zeleno ruzovej, dobra kombinace. Jesteze pokojicek nemame, bych se fakt vyradila
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Však jednou pokojíček bude... Musím jít ještě něco dodělat do práce, tak se musím rozloučit.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, my jdeme taky chrnet, jsem dneska najela 300 km v aute, jsem docela mrtvolka... tak se hezky vyspinejte a papa
Odpovědět
ahoj holky, jsem vás zase nestihla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem ještě večer něco smolila do práce, nějak vážně nestíhám. Konečně jsem se zvládla objednat na předporodní kurz a příjemně mě překvapilo, že ho mají i v 5 hodin odpoledne, tak snad přesvědčím i Míru, aby šel se mnou. Já nějak nemůžu z těch diskusí na koníkovi, kde holky, co mají termín až po mě, si už píšou, jak byly na předporodním kurzu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to vis, kdo nepracuje, tak na to ma dost casu...
Odpovědět
Profilova fotka
Také mám někdy ten pocit. Jen občas potřebuji uklidnit, že mi něco neuteklo. Ale tento týden napravuji resty - také jsem se zvládla objednat k zubaři, to mi také tedy trvalo dlouho :-D A v sobotu asi pojedeme vyzvednout kočárek a postýlku.
Odpovědět
ahoj holky! tak dneska jsme měli jít do bytu, ale ochořela jsem, takže až příští týden :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Evi, copak? chripka?
Odpovědět
kristý, čoveče, nevím, včera odpoledne jsem se vypravovala ven a najednou skončila s hlavou v míse a od té doby se to jenom rozjíždí, noc byla šílená, taková horečka, že mě petr balil do ledovejch hadrů, no fuj :-( co u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
chudinko, a bylas u mudry??? na to jsou treba antibiotika.. u nas dobry,peru, zehlim, mycka myje a uklizim..klasika
Odpovědět
nebyla, bych nikam nedolezla a stalo se mi to včera :-S to přejde, musí, teď ležím, mám naštěstí volno dnes a zítra se máš, v tom novým bytečku, bych taky uklízela x-) ještě nemáš v albu mii kouteček atd.....
Odpovědět
Profilova fotka
jo to je pravda, budu muset vyfotit ;-)
Odpovědět
no tak šup! máš málo fotek
Odpovědět
Profilova fotka
nemam, jeste to fakt neni hotovy tak jak bych chtela....
Odpovědět
no, tak bych řti pak pochválila pokrok ;-) já počítám s tím, že budu byt zařizovat dlouho, snad mě to nebude štvát
Odpovědět
Profilova fotka
taky ho mate 3x vetsi.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
grrrrr, a uz se vytacim ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
nevytáčej se, kočko ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?