Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
no, má dvě babičky, tak jedna z nich si teď zlomila krček, je po operaci, denně volá z motola, ať si pro ní přijedeme, že je na divným místě a že neví, jak se tam dostala.............no, co ti budu povídat, no :-S takže teď asi budou s tou mojí ve stejným zařízení no nic no, to je život, ale je to smutý :-S já jdu asi spát, petr nejede a nejede, jako obyvkle, tak ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
muj taky neni doma, v klidu....ale aspon vim, kde sedi. ja neusnu, je brzo...tak jdu cumet na telku.. papa zitra
Odpovědět
ten můj sedí někde v autě, už tu ale měl bejt, no nic jdu si lehnout, páč bůhví, kdy přijede papa zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si cetla takovy smutny tema na koni, az jsem se z toho rozbrecela....fuj. Teda ne fuj, ale hruza....boze, jen at se mymu ditku nic nikdy nestane
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem byla v Ikei, mam povlaky na polstare a ram na obraz, doufam, ze to bude vypadat hezky....
Odpovědět
Profilova fotka
ty vogo, tak tohle uz je opravdu vrchol...chudaci lidi http://cestovani.idnes.cz/aerolinky-s...
Odpovědět
EasyJet je natom este super, minuly tyzdem som citala ze spolocnost Ryanair si bude uctovat za pouzitie toalety na palube 1 euro :-| Toto uz je brutalne
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to tam pisou v clanku, to je masakr fakt. Ja chapu, ze naklady se snizovat musi, ale ze by zurovna takhle...
Odpovědět
to je ozaj strasne, nie to ze zvysili ceny leteniek ale este aj zato si musime platit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no, my jsme zase letely nedavno s kamoskou 1+1 letenka zdarma, takze ja si stezovat nemuzu..piti ani jidlo jsme si nedaly,, nemely jsme hlad
Odpovědět
Kristi a ktorou spolocnostou ste leteli a kde? to je super ponuka. Ja sa chystam teraz domov ale tie ceny su dost vysoke a hlavne ze nemam priamy let a musim prestupovat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
se Sky europe do Milana
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, já si užívám volna, dopoledne jsem měla na návštěvě kamarádku, pak na těhu cvičení. Kristi, ty máš tedy elán, další nákup v Ikey :-) Jaké povlaky jsi vybrala? Já teď řeším lahvičky na krmení - původně jsem si říkala, že Avent, pak měl zaujal Tommee Tippee a dneska jsem zjistila, že TT se vyrábí v Číně, zatímco Avent pořád v Anglii, tak asi spíš ten Avent :-) Na něm je i výhoda, že ho mají úplně všude. Chtěl bych tak dvě lahvičky mít připravené, kdyby byl nějaký problém s kojení, spíš pro moji vlastní jistotu.
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam lahvicku ( uz jen jednu) od Suavinex, jsou super. Tommee Mia nechtela, divny ty savicky maji... posltarky nemaji uz na netu, takovy zeleno-bily
Odpovědět
Profilova fotka
No, to je na těch lahvičkách nejhorší, že jich je tolik druhů a mimča si pak postaví hlavu, že jim ta konkrétní nevyhovuje ;-) Jinak jsem vybrala barvu do dětského pokojíčku: http://www.dulux.cz/cz/c_cs_scheme.sh... Je v něm takový výklenek, tak tam to vymalujeme. Takový modrý kout, kde pak bude mít postýlku.
Odpovědět
Profilova fotka
ta je krasna, ale neni to studeny????? vim, ze mas modrou rada, v loznici je super, ale aby to nebylo moc.... =-) rozsvitit by to chtelo necim
Odpovědět
Profilova fotka
Původně jsem měla vybranou šedomodrou, tu mi ale všichni zatrhli, že to je už moc :-) Každý to asi vnímá jinak, mě to vůbec studené nepříjde. Ono, když pak v tom pokoji bude spousta hraček a všechno další, chci mít základ spíš takový neutrální. A původně jsem to pak chtěla doplnit fialovou, ale do té se zase nechce Mírovi. Mě by se ještě líbila tato http://www.dulux.cz/cz/c_cs_scheme.sh... , ale ta opět neprošla u tatínka.
Odpovědět
Baru: ja jsem pouzivala Avent a jsem spokojena. Moc jsem jich nekoupila, je vyhoda, ze se daji dokupovat ruzne druhy dudliku. TT jsem mela take, dokonce i Dr. Brown, ale tak dobre jako Avent nebyly. Muj manza je take porad pryc, ted je v Jakarte, tak jsem sama doma. Je tu pekne po pulnoci, tak pujdu brzy do hajan. Zitra jdeme oslavovat, tak se musim alespon trochu vyspat. Baru: ta prvni barva mi pripada hodne tmava, ale to je jen muj nazor. Je fakt, ze doplnky to hodne zmenis, jen mi pripada, ze ta mistnost by mohla byt u nas v CR dost tmava - ty zimy jsou hodne dlouhe. To Holiday Blues 03 je mnohem lepsi. Holky, mejte se krasne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ta druha se mi libi vic, ja jsem na pastely proste.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, díky za názory, já to ještě s tou barvou promyslím. Já sama bych asi také raději tu Holiday, ale Mírovi se nějak nezdála. Kristi, koukala jsem do alba - police vypadají super. Také tyhle ořechové pořídím - určitě nad postel, protože se nám nevejdou noční stolky, tak abychom měli odkládací prostor a asi i do obyváku.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, ja se dneska fajnove vyspala, nebudilo me slunicko.. ;-) ja tyhle police miluju, hlavne to skryty kovani
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, police jsou skvělé. Javorina má takovéto z masivního dubu, fakt nádhera, akorát oproti Ikey stojí 10krát tolik... Takže u nás bude také Ikea. No, sluníčko nebudí, ale mě budí muž - má pocit, že si ho musím užít než odejde do práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to mi taky delal.....zvlast kdyz jsem mela odpoledni
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama. Však ono ho to přejde, až nás bude budit Mates. Jdu se podívat do Klimentské do showroomu Innovation na ty nové potahy, co mají na tento rok, konečně mám čas tohle obcházet.
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobre porid ;-)
Odpovědět
Ahojte holky, neviete niekdo kontakt na nejake ludoveho liecitela? Dakujem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Niccky, to bohužel neposloužím. Kristi, tak jsem obhlídla vzorníky v Innovation a asi bych šla do té hnědé látky. Nazývají jí čokoládová a je opravdu taková čokoládová, celkem teplý odstín. Celkem hezky vypadala i světle šedá, ale u té bych se bála, že je už moc světlá a asi by nám s Matesem dlouho nevydržela. Sice má ta látka prý nějakou teflonovou úpravu, ale úplně dítěti-vzdorné to určitě nebude. A tmavě hnědá víc skryje. Látka to je opravdu pěkně pevná, působilo to na mě hodně solidně, že by se to nemělo vytahat a ošoupat. Jen je krapet "drsnější" - jsou i látky příjemnější na dotyk, ale zase lepší něco praktičtějšího. Ta šedá sametová na mě už působila hodně uměle, ta mi nějak nesedla. Ale je fakt, že já obecně tyhle mikroplyše moc nemusím. Vzali bychom tedy asi Splitback s jedním křesílkem (je to jako Oz, jen bez područek).
Odpovědět
Profilova fotka
Niccky ja taky ne, nevim ani omylem.. tak super, Baru....pravda, ze ta sediva je fakt dost sametova a umela, to bylo videt na obrazku. Hneda je krasna, moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď jen budeme muset udělat prognózu na vývoj eura, abychom to objednali v pravý okamžik :-) V showroomu mi jen splitback samotný nacenili na 31 tisíc - na You-desmo je za 640 euro ... Takže křesílko k tomu vlastně bude "zdarma".
Odpovědět
Profilova fotka
no,t o je mazec, vid? ty ceny jak maji nastreleny... my jedem nekam s muzem, potrebuje novy kreslo do prace
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?