Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
pěkná, jen jsem nepochopila, to jako stojí na zemi? nebo na stole?
Odpovědět
Profilova fotka
tahle stoji na zemi, ma 135 cm
Odpovědět
to je i celkem vysoká ;-) ale jak říkám, krásná je ta s tím dlouhým hákem a šla by ti tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nesla, mne by delala svetlo ve stejnym miste, kam si nastavim bodovky, coz mi je naprd. ja potrebuju spis takovou dekoracni, nejlip stmivaci lampu, kterou dam za sedacku... tamta se mi moc libi,ale myslim,z e uz je vcelku dost provarena, maji ji i naproti v byte...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já jsem zatím z práce pryč spíše jen formálně. Dneska dopoledne jsem byla přihlašovat nové autíčko a zažádat si o nový řidičák, který jsem zatím od svatby nezvládla. Pak jsem vyrazila na oběd s kolegy a odpoledne jsem chtěla hlavně v práci obejít lidi a rozloučit se. No, ještě jsem zalohovala email pro kolegy, dořešovala pár restů a přes 2 hodiny mi trvalo, než jsem všechny obešla. Pomalu jsem zamačkávala slzy :-) Svým způsobem mi to bude i chybět. Ne teda všichni, ale některé kolegy jsem měla fakt ráda. Jinak Mates začal včera s manévry, doufám, že se konečně přetočí. Už se dostal diagonálně hlavou dolu, ale zase si to rozmyslel a vrátil se do pohody v leže. Ale celou noc i dnešek se hýbe výrazně víc než běžně. Kristi, ty záclony zní fakt parádně, těším se na fotky.
Odpovědět
ahoj Kristi, pisem az teraz lebo som bola na ceste z prace. Ked chodime do Polska tak vacsinou po ceste najdes ich plno obchodikov - volaju to sklepy. Ak beries viac urobia ti cenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj devcata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, já za chvilku vyrážím na první kontrolu do Podolí. Venku je zase nádherně, jsem ráda, že konečně nemusím do práce. Právě jsem také pověsila vyprané oblečky na Matese, už to přišlo i na mě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeee, vsak taky to mas za par skoro... tak at kontrola dopadne dobre, ja jdu neco delat...hlavne vymyslet co dam na tu druhou polici a taky vybrat ram na obraz...
Odpovědět
Ahojte, jak Vam je fajn ze mate slnicko, tu od rana skaredo prsi ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak nam delaji betonky a v patek by mela byt hotova terasa, supeeeeeeeeeer
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, to je fajn, že teď na to pěkné počasí bude terasa. Já už mám na balkoně truhlík s muškáty a pak s bylinkama a levandulí (doufám, že vyroste, letos ji zkouším poprvé ze semínek). Prohlídka v Podolí v pohodě, já se až citím divně, když na všechny dotazy po potenciálních obtížích říkám pořád "ne". Jen tedy teď se Mates odmítá přetočit. Doktorka, říkala, že to je "divné", že mu nic nepřekáží. Já jsem se prý přetočila až den před porodem, tak si nemůžu stěžovat, po kom to má ;-) Jen doufám, že to zvládne.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Uff, tak mám domluvenou dětskou doktorku. Nějak jsem na to pozapomněla, jak jsem měla v práci šrumec, tak jsem se trochu bála, zda to nehoním na poslední chvíli, ale byla naprosto v pohodě a hned nás vzala. Skvělé je i to, že má ordinaci jen přes ulici (no, koukáme na ní z ložnice).
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je super mit doktorku blizko, ja ji mam taky ve stejne uliic a oba mame i praktickyho hnedka vedle v nemocnici... takze vecer budes zehlit mimi vecicky?
Odpovědět
ahoj holky moje! vidíš baru, taky tě to už potkalo to praní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Evi :-) co noveho? ja uz jsem si vybrala nabytek na terasu...libi se mi fakt asi nejvic...z toho co je cenove prijatelne
Odpovědět
ahoj kristi! nového nic, zatím nic nevybírám, neb se nám ztenčil rozpočet kvůli čtvrt mega za klientský změny :-S no a pak taky, jsem nějaká nerozhodná. Jakej nábytek? Dřevěnej, nebo železnej?
Odpovědět
Profilova fotka
je v albu, akat a nejaky kov :-)
Odpovědět
jo, vidím! pěkný, ale prej se dřevo blbě udržuje a musí na zimu dávat domů, nemám s tím ale zkušenost. mně se líbí teak a nebo právě kov, ale co já vím, co pořídíme, je to dost drahé
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, praní mě už dostihlo, však mám měsíc do termínu, už se trochu začínám obávat, kdy to příjde. Žehlit budu, ale jak jsem to sundavala ze sušáku, tak si moc neumím představit, jak na ty oblečky s žehličkou, která je asi tak stejně veliká :-D Kristi, zahradní nabytek je krásný, s údržbou také nevím, ale předpokládám jak Eva, že na zimu by to chtělo schovat. Já bych také na ten náš balkon něco chtěla. Tedy samozřejmě trochu menší. Asi skládací stolek a 2 židličky. Viděla jsem celkem hezké v Ikea, jen se tam budu muset zase vypravit sama bez Míry, s ním se fakt nakupovat nedá.
Odpovědět
Profilova fotka
no, mně tohle Roba schvalil, takže ok. Musí se to natřít olejem a přes léto tam muže být pořád na zimu dáme do garáže...
Odpovědět
jo, to jsem slyšela, že se to musí ošetřovat olejem, i několikrát vy máte garáž? jůůůů, tu bych taky brala x-) x-) x-) hned by se tam dalo spousta krámů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud je garáž, tak v pohodě. Vypadá to vážně parádně. Byli jsme v sobotu na výletě a obědvali jsme v Hradci v moc dobré restauraci a právě na zahrádce měli takovýto nábytek, moc hezké.
Odpovědět
mně se ještě líbí takový jako proplejtaný věci, je to podle mě plastový
Odpovědět
Profilova fotka
dole mame parkovaci misto, vymenili jsme ho s nakym invalidou, takze mame pomalu to nejvetsi co tady je :-D , takze to tam asi na zimu dame, snad nebude problem. A nebo se to odveze ke kamosovi do normal. garaze kdepak se da v HK dobre najist???
Odpovědět
Profilova fotka
Restaurace Šatlava v Dlouhé ulici vedle Klicperova divadla. Dostali jsme tip od Mírova kolegy a můžu také stoprocentně doporučit. Majitel obchází a plac a doporučuje hostům, co mají zrovna čerstvého...
Odpovědět
http://www.teak-shop.cz/sedaci%20soup... tohle se mi líbí moc jo, tak to spíš do garáže, na místo bych to nedávala. To si takhle soused dal na místo nějaké židle a tak jsem si furt všichni chodili stěžovat, že už je uklidil. My máme taky jedno invalidní, který jsme si koupili, akorát jim furt říkám, ať sundaj to křesílko :-D druhý máme normální, to zbyde asi mně, páč na tamtom musí mít MM ty své motocykly
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, diky...to vim kde je. Tak az pojedem nekdy okolo, stavime se....v HK jsem dlouho na jidle nebyla, jsem zmlsana...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych brala místo pro invalidy, ale bohužel jsme byli jedni z prvních, co si kupovali byt, tak nechtěli ještě invalidy dávat, kdyby je pak potřebovali :-| No, alespoň jsem si prosadila parkovací senzory na auto
Odpovědět
No, my ho ukecali hned na začátku, neb jich tam měli hodně, jen rozdíl byl, že kdo nebyl invalida, musel připlatit. Teď si říkám, že jsme měli vzít dvě, ale to už je jedno..............
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?