Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
skříň rozdělávat nemusíš, dlažba se vymění jen kolem a pod skříní zůstane ta stará, já to tak dělala s kobercem pod kuchyní a vůbec to nevadí, vidět to není a stejnak ta nová dlažba bude mít stejnou barvu, ne? ty jo a to ani nezavolal, že přijde pozdě, jo? resp, brzo :-D ? musím letět, budu odpoledne, zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
no, stejnou asi ne, se mi libi uplne jina.....jako taky asi svetla, ale nevim... ja odpoledne nebudu, budem venklu
Odpovědět
Profilova fotka
tak nam sazej dalsi kytky, tentokrat asi naky popinavky k plotu, to je supeeeer
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, máte pěkné kytičky. A ty máš super barevné květníky :-) To jsou ty bylinky? U nás začaly pučet stromky, co nám vysadili, ale zatím jsou jen takové maličké. S kobercem si dovedu představit, že ho kolem skříně ořizneš a nový koberec se dá jen okolo, ale s dlaždicemi? Předpokládám, že není hranice skříně přesně kolem spár, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, včera večer se Matesovi narodila sestřenice Adélka. Bylo to překvapení, nevědělo se, zda to bude kluk nebo holka. Já jsem během toho byla v Ikey a kupovala jsem květníky a rolety do ložnice :-)
Odpovědět
no vidíš, baru, aspoň si spolu budou děti moct hrát!!! ještě jsi náým neukázala fotku matesovýho pokojíčku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evi, ono bohužel není zatím nic moc ukazovat. Zatím je v pokojíčku hlavně pracovní stůl s počítačem :-S O Velikonocích ale Míra slíbil, že vymalujeme část stěn a pak asi začnu s instalací postýlky. Stejně nejdříve budeme mít Matese u nás v ložnici.
Odpovědět
a nějaký nábytek? přebalovací pult? a tak? nic?
Odpovědět
Profilova fotka
Přebalovák mám vyřešený tak, že jsem sehnala takový, co je jen ta deska s polstrováním, která se dát dát buď přes postýlku nebo na velkou postel nebo na vanu, pračku... kamkoliv je potřeba. To mi připadne praktičtější než celý samostatný přebalovací pult. A pak má samozřejmě komodu na oblečení a tak. Ještě by chtěla nad postýlku nějakou poličku na odkládání věci, co budu potřebovat mít při ruce. Ostatní budeme dokupovat, jak porostou Matesovy nároky.
Odpovědět
jo, tak to je praktický ;-) nuže, těšíme na fotečky pokojíčku, až bude hotový po velikonocích ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, my jsme byly na vylete u tety Markety ve Strancicich, jely jsme vlakem, zazitek velkej. Na slunicku byl teda parak neskutecnej, jsem se i opotila :-D
Odpovědět
Baaru: ten prebalovak (deska) je strasne prakticka. Ja ho mam take v Praze, je ruzovy s princeznou. Je to super, nebot cllovek to snadno prenese treba do koupelny - to se mi perfektne osvedcilo. Do zacatku ho muzes mit treba na postylce, nebot miminko je malicke, takze na te casti postylky je to velice prakticke. Maji k tomu i ty uchytky, ale ja jsem to treba mela jen polozene a bylo to super. Mne se prebalovaky moc nezamlouvaly, hlavne ne ty plastove hruzy, navic mi to prislo hrozne predrazene. Tady v Malajsii prebalovak mam, vlastne komodu s prebalovakem nahore, ale poridila jsem ho proto, nebot tady jsem tu desku nemohla sehnat. Ale jak rikam, ten prebalovak byl super, nebot je to omyvatelne, tudiz snadno se to udrzuje. Jinak ten pokojicek muzete dozaridit, az Matyska presunete do vlastniho pokojicku, ale zase tak dlouho bych to neodkladala, ja jsem Anicku premistila az v 5-6 mesicich a od te doby jsem se konecne lepe vyspala. Sice tam clovek muset chodit i v prubehu noci kojit, ale je to lepsi i pro mimco, vsichni se lepe vyspi.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krasne rano, to uz jsem zase jako vzhuru....vzbuidla me Mia, ktera narozdil ode me jeste usnula. Dneska budu surovat, pac prijde navasteva, moc se tesim. a mam novinku, budu velka segra. Muj otec se svou mladou pritelknyni cekaji mimino, teda uz je Jana v 6. mesicii...no mazec. Deda bude nakonec jeste tata
Odpovědět
ahoj holky! kristi, my taky šůrujeme, dokonce i okna ;-) já teda spíš kybicuju a paní pracuje, ale pomáhám téže. A odpo odjezd na chatičku x-) x-) x-) můj manžel si bere volno na pátek, neuvěřitelné!!!!!!!!! také nám přišel účet za klientské změny, kterej mě tedy poslal do kolen :-o :-o :-o tvůj taťka se teda nezdá :-) to je mazec, mia bude mít setřenici nebo bratrance takového
Odpovědět
Profilova fotka
myslim, ze Mii to bude synovec nebo neter, nebo nevim...mam v tom zmatek.... nepovidej, hajzlici, asi si nadsadili co mohli. my jedem v sobotu ke tchynce, grilovacka, kino, nakej ten bedminton a tak....
Odpovědět
no, to je vlastně fakt, že mia bude teta................... :-D no, jako to nějak sečetli a já padám......... a nevím, co s tím, ty položky jsou jako po děsnějch částkách, jako například 40 tis za elektriku, 16tis za telefon, 16 tis za topení, 17 tis za kohoutek na vodu, 90tis. za nějakou blbost, jaký ani nerozumím ........... no a takovejch položek je tam několik stran :-o my taky asi grilujeme na chatě, přijedou naši a tchánovci
Odpovědět
Profilova fotka
a to mate jako vsechno nadstandart? kohoutky?
Odpovědět
to je kohoutek na balkoně :-D jako neměla jsem pocit, že by snad přidání pár zásuvek mělo být nadstandard za 40 litrů atp, ale asi nic nenadělám, no........ :-o
Odpovědět
Profilova fotka
my platili za oziveni jedny zasuvky 4,5tis. takze klidne asi jo....mozna by vas vyslo levneji tam pak nahnat partu delniku....
Odpovědět
no, my tam nechávali dělat jen věci, co by se pak dělat nedalo, resp. muselo by se například vymontovat podlaha a do betonu zalejt trubky, né, to by nešlo...... ale teda, je to darda :-o
Odpovědět
Profilova fotka
nezavidim teda, uz tak je to drahy a jeste se vysypat na dodelavkach |-|
Odpovědět
no........... já si teda taky nezávidím :-D ale neudělám nic, prostě to budeme muset nějak zaplatit :-o můj chlap si mimochodem včera přivezl novou motorku, myslela jsem, že mě šlehne :-o
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeee, ten se ma.....jakou?
Odpovědět
jakousi moto morini prej je to úplná lahůdka, taková červená, no.................. já ho ale asi něčím přetáhnu, na co dvě motorky?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D mas to tezky, co ja bych za to dala, aby chlap muj se toho nebal
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, motorku... Ja bych umrela strachy, kdyby si Mira neco takoveho poridil. Mam kolegu v praci, co ho manzelka nadsena motorkarka nahnala na motorku, a po 2 tydnech mel nehodu a byl chvilku v komatu. Brrrr.... Ted uz je dobry a je zpatky, nastesti.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, je to samo nebezpecny, no...
Odpovědět
kristi: no, tak ten můj se opravdu nebojí :-D :-D :-D baru: já, když jsem se s Petrem seznámila, tak jsem byla seznámena i s motorkou a dokonce jsem s ním byla tu první vybírat. Takže jsem věděla, že si beru včelaře motorkáře. naštěstí musím říct, že je optrnej, velice dobrej řidič a neriskuje. No, ale stát se může cokoliv, taky že se bojím, že jo :-S No a teď máme motorky dvě. Na co? Tak prej, jedna je do města a druhá na silnici, neb jedna je "šestistovka" a jedna "dvanáctistovka" a druhý důvod je ten, že kdybychom si chtěli vyjet spolu, ať mám na čem jet :-D :-D :-D jsem zvědavá, kterou tak asi by mi přidělil :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bys stejne nejela, ze jo... tak kdyby chtel, tak ja klidne muzu 8-)
Odpovědět
no, tak já bych opravdu nejela :-D :-D :-D ani to neumím a nehodlám se to učit nicméně, vyjížďku ti domluvit můžu, když máme teď motorky dvě ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?