Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Baru, porodni sal jsem mela myslim c. 2..ale jsou asi vsechny stejne hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby jste nahodou nektera chtela kuchyn http://www.katalog-kuchyne.cz/kuchyne...
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím vás :-) kristi: ciao bella, dneska mudra mrkala na drát, Davča má 4 kila :-D Nejdřív povídala: To je takový drobínek, samá ruka, samá noha - pak ho šoupla na váhu a nestačila se divit. azafata: četla jsem,že si chcete pořídit pejska. No já jsem pesomil, máme jackrusselici a musím říct, že dítě zvládám mnohem líp než jsem zvládala štěně. Oboje dohromady si nedokážu představit, kor když mám živý dítě a ještě živějšího psa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petro, ja to cetla u vas, no, holt je vysokej, dlouehj a to taky neco vazi :-) :-)
Odpovědět
ahoj holky! tak už pomalu vybírám spotřebiče do kuchyně, ale zatím si nevím rady :-o teda spíš, všechny mi připadají stejný, nevím, zda jít do dražších, nebo jak a s pejskem taky nevím, mi to všcihni rozmlouvají, už mě celkem otrávili, ale asi mají pravdu, no
Odpovědět
Profilova fotka
dyk budes Evi doma, ne? s miminem, ne? jako casem.....to bych se psem (malym) nevahala.... spotrebice neporadim, urcite mas jiny naroky nez ja
Odpovědět
nároky mám, ale jak na co, hlavně na myčku a na troubu, zbytek je mi tak celkem jedno....... no právě, že jako starat se o mimi a ještě o psa, já nevím a pak taky, nebudu doma věčně, co pak? nic, pojedem na ně mrknout a uvidí se ;-) pak je tu taky Péťa co tomu zas až tak nefandí, sice mi řekl, ať si koupím, co chci, no, ale znáš to
Odpovědět
tak myčku asi tuhle: http://www.pracky-lednicky.cz/elektro...
Odpovědět
Profilova fotka
mycka pekna :-) my uz zitra letime, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovědět
jo a ani nevím kam? není to to miláno? tak kdyžtak pěkné nákupy ;-) a ozvi se, až dorazíš, ať zas něco uspořádáme, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Milano...dorazim v sobotu,prosim te. Ja se tak tesim do letadla :-D
Odpovědět
:-D tak si to moc moc moc užijte, něco pěknýho si kupte a za chvíli pápá ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, neco si koupim,to jo....ale vidim, ze potahnu vic veci Mie..
Odpovědět
tak pes možná bude ;-)
Odpovědět
Azi: tak jsem si docetla diskuzi, wow, ty si budes porizovat pejska? Jakeho? Ja jsem mela pejska se svym ex, byla to muj milacek...Kdyz byla stenatko, tak to bylo hodne narocne a urcite bych si pejska neporizovala, pokud chces mit brzy mimi, ale pak se to docela dalo. Je to starost, ale take velka radost, takze clovek musi zvazit, jestli na to sam ma. Akorat ty docela hodne cestujes, jak to budes resit, kdyz budes mimo a manza bude mit nejakou sluzebku? Idealni by bylo mit barak, sice budete mit hodne velky byt, ale ta zahrada je pro pejska nejlepsi. Take zalezi na rase... Baru: tak jak se citis? Porodni saly jsou v Podoli moc pekne, take se mi tam libilo. Clovek se musi citit pohodlne a mit z toho dobry pocit. Kristi: tak jak bylo v Milanu? Doufam, ze vse probehlo v pohode.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, já jsem přes týden byla úplně nepoužitelná. V práci je jeden výbuch za druhým, ještě, že mi už zbývají jen dva týdny. Ke všemu na mě trochu lezlo nějaké nachlazení, tak opravdu nic moc. Teď už o víkendu to je zase o moc lepší, byla jsem si zaplavat a všechno OK. Mates už je pěkně veliký a už ho cítím v zádech, která mě k večeru celkem bolí. Dneska mě konečně zachránilo právě to plavání. Mám už zase nového favorita na vysavač: http://www.electroworld.cz/is-bin/INT... To jsem zvědavá, jestli se někdy konečně rozhodnu :-) Kristi, jaké bylo Miláno? Co jste pořídíli :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, ten je krasnej..... mne prisel ten ruzovej pomocnik a super, mne to staci, saje krasne, ma sacek, je tichouckej a lehkej. Milano super, vcera sice prselo,ale v patek azuro a 18st. krasa. Koupila jsem si saty, boty a kabelku a taky parmazan :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, tak to jste si užili. Šaty, boty, kabelka... to musí být super. I ten parmazán :-) Já jsem teď jen narychlo sjela do Letňan, protože se mi rozlepily boty a neměla bych v čem jít do práce, když se konečně oteplilo. Naštěstí jsem sehnala. Také jsem si koupila v C&A tričko s tlapičkama a nápisem "Kicking baby" (tamto objednávku z eshopu jsem musela zrušit, protože neměli mojí velikost). Blbost, ale potěší :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkyyyyyyyyyyy par fotek zde http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotog...
Odpovědět
ahoj holky, jsem z5!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem teď hrozná, vůbec nic nestíhám. Kristi, měli jste tam fakt parádně a to jídlo... slintám tu do klávesnice. Já jsem dneska byla naposledy u svého MUDr a za 2 týdny mám první kontrolu v Podolí. Toto vážně uteklo. Poté, co jsem se na Koníkovi dočetla, že holky v 25. týdnu perou výbavu na mimko, jsem usoudila, že bych tento víkend asi také měla :-) Vážně mi připadne, že to trochu přehání.
Odpovědět
Ahoj Baru: já taky nestíhám, teď je to lítání zas nějaký zběsilý, ještě, že mám dva dny volna ;-) Jinak ti musím říct, že ty holky chápu, protože já zas vybírám dva roky věci do bytu, začala jsem, když jsme podepsali smlouvu o rezervaci :-D Prostě se na to člověk těší, tak zjišťuje info, kouká, co se mu líbí, to si koupí do foroty....... Ale jestli budeš prát až teď, taky se to nepo...., času máš ještě dost ;-) no, jsem zvědavá, jakiá budu já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Když já bych se spíše bála, že to těmi přehnanými přípravami zakřiknu a něco se pokazí. Ale teď na sluníčku mi to alespoň bude pěkně schnout :-)
Odpovědět
no, to je taky druhá věc, že jo......... se říká, že do porodu doma nemá být kočárek :-S
Odpovědět
Baru: 25 tyden je docela brzy. Ja jsem v 28 teprve letela domu do Prahy, vsechno jsem zacala kupovat az pote. No a ve ctyri odpoledne jsem si teprve sbalila tasku do porodnice a v 10 vecer jsem jela. No ja ale delam vse na posledni chvili, zalezi na tobe. Nekdo vybira uz roky dopredu, nekdo honi vse na posledni chvili. No a take jsem to zvladla. Hlavne se nestresuj, pokud se ti chce a dela ti to radost, tak to udelej, jinak se muzes vykaslat na vsechny kolem. Kristi: koukala jsem na fotecky, moc hezke. Italii miluji, to jidlo je jedinecne.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem akcni, byla jsem v Ikei pro naky kravinky, taky v Hornachu a jdu sazet ( sit) bylinky, pak s Miou na zapis do skolky atd. Koupila jsem ty police v orechu, jsou krasny, snad je o viku dame na misto. Povleceni s listama neproslo, je v tom oranzova bna tech listech, takze zase nic, ach joooooooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, tak jsi mě také nakopla. Mám už asi 3 týdny nakoupenou zeminu a dneska večer jsem se tedy donutila zasít bylinky do truhlíku :-) O víkendu bych měla pokračovat s přesazením kytek. Dneska bylo ale fakt krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee, Baru ma krasnou fotku.....brisko ti slusi teda ;-) jj, ja mam nakou zeminu primo na bylinky....super. zbytek presazovat nebudu,pac celej muj zbytek cita jednu Yuccu a jednu nevimcotoje, a ta stejne chcipne, rikala teta, ze i ji vzdycky umrela, takze tu necham dojit.....
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, už jsem musela trochu aktualizovat profil - přecijen už vypadám dost jinak než o svatbě :-D Také jsem měla zeminu přímo na bylinky, ale mám ještě i na zelené květiny - mám asi 4 další kytky, které zoufale potřebují přesadit. A na balkon plánuji jeden truhlík s muškáty, ať neděláme před sousedy ostudu.
Odpovědět
Profilova fotka
ja to mam na terase, no. Snad je to ok. Videla jsem takovej krasnej plastovej truhlik, jako udelanej z latek, meli ruzne barvy,ale stal 780 Kc, se mi nechtelo davat. Budu muset na to vymyslet nejakej stojanej ci co...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?