Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ta růžová je dobrá :-) Kristi, koukala jsem, že jsi zase objevila krásné povlečení. Já tak zavidím těm, co mají normální rozměry peřin a můžou nakupovat povlečení. Já mám klasiku - 140*200, ale Míra musí mít něco speciálního a má rozměr 150*210, což už se tak snadno nesežene. Zatím máme jenom nějaké povlečení od tchýně z Německa, ale vybrané tchýní a podle jejího vkusu (řečeno diplomaticky). Za hodinu frčím do Brna, tak se tu mějte a užijte si víkendu. Já budu pilně studovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak preju uspesny studijni vikend. JJ, povlecko je z Ikei, naka novinka, ac se mi tam nehodi, stejne se mi libi, uz jsem rezignovala na hledani neceho ladiciho, pac proste nejsou a kdyz uz tak stoji 2000
Odpovědět
Profilova fotka
To je právě na našich rozměrech peřin (teda jen Mírovy peřiny) nejhorší - nejde to koupit v Ikea, jedinně od speciálních firem a na jednu postel to stojí těch 2000 :-( Přitom mě se vzorama ta Ikea moc líbí. Když já bych se nejraději té jeho peřiny zbavila úplně - je to z peří, pořád se z ní práší... Já mám takovou vlněnou deku - sice je tenká, ale krásně teplá. Míra ale na ní nedá dopustit.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to udelej nenapadne, povlikni mu jinou perinu.....my mame oba z Ikei, Roba ma tlustou a ja tu nejslabsi
Odpovědět
Profilova fotka
To se bojím neprojde, asi by mu koukaly nohy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kolik meri prosim te?
Odpovědět
Profilova fotka
No, zas tak moc ne, asi 190, ale má dlouhé nohy a hlavně je zvyklý si peřinu vytáhnout až bůhkam, takže z těch normálních rozměrů mu koukaj nohy. To bych to musela přeučit, jak má spát a to si nepůjde.
Odpovědět
Profilova fotka
to ma Roba taky, a 200 cm mu staci, on stejne spi na boku ponejvice
Odpovědět
Profilova fotka
Jde spiše o zvyk, než životní nutnost. Já teda běžím, aby mi neujel vlak.
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mej krasne, papa
Odpovědět
holky, dobré ráno!!!! tak hlásím, že jsem lyžovala a nezabila se ;-) no a začíná mi už konečně zařizovací období, protože barák je zkolaudovanej, na stavbě to viděj ještě tak na dva měsíce, takže to už budu pomalu moct vybrat a potvrdit kuchyň, asi nějaké tapety a tak. Hurá! No a v neděli jedeme očíhnout pejsky, jen abysme je viděli v reálu, jací jsou. Stříbrnej už je prodanej, tak má paní ještě šedýho a černýho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Evi, no a jak to vypadalo? libil se vam? :-) je, to se tesim, az budem pozorovat tvoje zarizovani :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Evi, to jsou skvělé zprávy s tou vaší stavbou - 2 měsíce utečou hnedka. Jakého pejska plánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, ahoj..jaky byl studijni vikend?
Odpovědět
Kristi: my se tam teprve pojedeme kouknout v neděli....... :-) hned dám vědět. Baru: Kristi mi jednoho doporučila, tak ho omrkneme, ale stále ještě váhám, je to starost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, no, upřímě, celkem náročný. V pátek jsme měli do 19:15, v sobotu do 18 a v neděli naštěstí už jen do 15... a celý den sedět... O přestávkách jsem chodila do schodech nahoru dolu, abych se trochu protáhla :-) Ještě máme poslední přednášky na konci dubna, což pořád nevím, zda zvládnu nebo ne. Na jednu stranu je pořád jednodušší to absolovat bez malého, ale trochu se bojím, abych neporodila v Brně :-) No, uvídíme, domlouvala jsem se, že přerušení by šlo a asi pár dní před těmi přednáškami se rozhodnu, jak mi bude. Dneska odpoledne mám v Podolí předporodní kurz a dokonce se mi podařilo tam dotáhnout i Míru, tak snad ho to nevyděsí.
Odpovědět
Profilova fotka
to verim,ze to bylo narocny. :-| Evi, blbe jsem to precetla
Odpovědět
Baru: a co studuješ a kolik máš do konce?? Kristi: My byli teď na těch horách, tak tam vyrazíme v neděli mrknout, abysme vůbec viděli, jací ti pejsci jsou a poptali se, co a jak. Já bych fakt pejska moc moc chtěla, ale jednak Petr se na to netváří úplně se zaujetím, pak taky plánujeme rodinu, tak abych zvládla vychovávat štěně a miminko, no, pak taky s tím mým časem, je to složité prostě.......... kdyby tak šel pes půjčit někde na zkoušku, to by bylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, studuji dvouletý postgraduální program na obchodní právo na Masarykově univerzitě a zbývá mi akorát tento letní semestr. Pokud zvládnu i ty dubnové přednášky a písemnou práci, bude mi chybět jen disertační práce a to už nějak s malým zvládnu napsat i obhájit o semestr později v zimě. Zatím plánuji, co všechno nestihnu jen co nastoupím na mateřskou, tak doufám, že to opravdu stihnu :-)
Odpovědět
Je Baru, to už je teda před tebou jen kousek! Petr studuje tohle tady na fakultě taky, akorát to má na tři roky a je teprv ve druhém ročníku. A můj taťka zase na VŠE ;-) Tu disertačku snad napíšeš, i kdyč, času to zabere, možná by ti mohli dát nějakej odklad? Kdy máš TP?
Odpovědět
Profilova fotka
jdu pracovat, holky.
Odpovědět
tak příjemnou práci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, budu nakukovat, to se da ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, a od koho teda bude kuchyn a jak jsi na tom s navrhem?
Odpovědět
návrh je od toho hladíka od čokoládové elis a bude to od něj, strašně se mi líbí! jen to chci ještě malinko doladit, pozvat ho na zaměření, vybrat barvu toho skla a tak
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem se musela zabrat do prace, mam toho hafo. Puvodni termin na odevzdani prace a porodu mam stejny - 15.5. Problem je ale hlavne s obhajobou - na konci cervna bychom meli prace obhajovat a to urcite se mesicnim miminem nedam. Takze disertacku odkladam urcite na leden.
Odpovědět
jo, baru, tak to je jasný, to bys ani asi nezvládla dopsat do termínu, leden je taky dobrej!
Odpovědět
Profilova fotka
To by se mohlo celkem snadno stat, ze uprostred posledni kapitoly si Mates usmysli, ze uz chce ven :-) :-) Chci urcite vyuzit toho mesicniho volna na materske pred porodem, ale nevim, jak dlouho volno mit budu a zda vubec budu neceho schopna. Kdyz budu obhajovat v zime, je to lepsi i v zime odevzdat - jeste by mi vytykali, ze mi tam chybi treba neco aktualniho... Jinak, Evi, ten navrh kuchyne vypada vazne paradne. Budete mit tedy skleneny obklad za linkou?
Odpovědět
skleněnej obklad bude ;-) nejspíš šedivej ty jo, to je blbý, že máš školu v brně, to bys blbě stíhala do podolí :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Vzhledem k hrbolům na D1 bych porodila někde na Vysočině :-) Včera jsme byli na předporodním kurzu a bylo to celkem fajn. Provedli nás i po porodním sále a to jsem fakt koukala - vypadá to tam moc dobře. Tak doufám, že bude volno.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?