Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
kristi, ta fialová váza v albu je výstavní!
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to je kvetinac
Odpovědět
Ahoj holky: tak mala uz spinka, tak snad ji zitra bude lepe. Diky za radu, tu stavu ze svestek urcite zkusim, ja ji davam takove ty susene svestky, ty ma rada a predtim jsem zadne problemy nikdy nemela, spise by se dalo mluvit o jine konsistenci... Kristi: snad to malou prejde co nejdrive, je to hodne neprijemne. Ja jsem vubec nevedela, co delat, kdyz se treba jen napila, tak to slo vsechno ven. Ale snad to po tom spanku prejde... Prave ze tady delajii velke byty, nebot z hlediska bezpecnosti je to lepsi nez barak. V baraku nikdo moc bydlet nechce, nebot potom se nedaji vyuzivat takove ty doprovodne veci jako bazen, posilovna, squash kurty, joga saly, sauna, para, jacuzzi apod. No a ja nechci velkou zahradu, kde bych musela porad sekat travu, navic tady jsou tropy, takze hadi, pavouci, jesterky a dalsi potvory jsou na tve urovni, dale treba komari nejsou, my bydlime ted na 9 patre, coz je v podstate 18, nebot vsechny byty jsou duplexy. Pak jsou tu jeste penthousy, ale ty maji 600 m2, coz uz mi pripada hodne a take se mi nechce tolik platit. Ty maji ale zahrady, ze se tam da hrat pomalu fotbal... Kristi: ta vaza je moc pekna, koukala jsem do albicka, ta tvoje barvicka v kuchyni je moc a moc pekna. Vubec jsi to zaridila moc hezky. Azi: no to je fajn s tim tvym bytikem, tak snad brzy budete bydlet ve vlastnim. Ja bych si take prala, aby u nas v Praze byly takove bytiky se sluzbami jako tady. Jenze u nas na terase by mi asi vsechno pochcipalo pres zimu, rybicky by zamrzli apod... :-( Tady je treba super posilka, nebo bazen, clovek nikam nemusi, sjede o patro niz a ma to k dispozici. To same se saunou, parou, jacuzzi apod. Akorat je maji oddelene pro muze a zeny, takze s manzou nemuzeme chodit spolu, coz je trochu nuda, ale i tak je to super. Holky mejte se, jdu se divat na film, The Reader s Kate Winslet, vyhrala za to Oskara, tak jsem na to zvedava. Pry je to moc dobre. Baaru: my jsme v Praze skoro sousedky, ja bydlim o ulici dal. My jsme take chteli koupit v tom pivovaru, ale nakonec to vyhraly Vinohrady, takze Kristi je pomalu sousedkou. Mejte se, zase jsem se rozepsala....
Odpovědět
Profilova fotka
At se ty vase male co nejrychleji uzdravi. S kefirem do porodnice nebudu mit problem - ja jsem zatizena na jogurty a spol, takze to bych stejne davala Mirovi na seznam, co mi ma do porodnice dorucit. Tak jen pridam jeste svestky. Dashi, jen bohuzel tady v pivovaru nemame bazen, ani posilku ;-) Ale jinak je to moc fajn...
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, my taky nemame, ja jsem i docela rada, zase by to byly penize navic, co by se musely platit, aniz bys to treba az tak vyuzivala...
Odpovědět
Našla se paní z mého bytu................. Je zmlácená a zfetovaná, ale přežila. Okradli jí, zfetovali a odvezli do Francie do b......... Včera utekla a teď je u známé v SRN.
Odpovědět
Profilova fotka
jezisi kriste, to je desny. =-)
Odpovědět
Azi: no to je strasne. Hlavne ze prezila a zdrhla odsud. Clovek si s takovymi klany nemuze zahravat, tam neznamena vubec nic. Mohlo to dopadnout mnohem hure. Ona ti sama zavolala? Ja vim, ze u nas v CR by bazen byl narocny, jen to vytapeni. Tady se s nim tolik delat nemusi, jen cistit, ale o to se stara specializovana firma. Ale ta posilka je super, i ty tenisove kurty a dalsi jsou perfekt, jenze zase, chce to mit misto. Rekla bych, ze posilka je bezva do kazdeho baraku, je to sice trochu narocne na udrzbu, ale ne zase tak moc. Akorat u nas to vsechno stoji velke prachy, tady se na spolecne prostory prispiva asi 500 RM mesicne, coz je asi 2500 Kc. To mi silene nepripada a to uz zahrnuje vsechno, co je spolecne, uklid, elektrika, vytahy, odvoz bordelu a vyuzivani vsech facilities. Jinak ten film byl bezva, ja uz jsem videla skoro vsechny filmy, ktere vyhraly nejake Oskary, stoji za to. I ten Milionar z chatrce byl bezva. Ten preklad jsem videla na idnes, jinak ja vzdycky tapu, co ze to je za film v originale.
Odpovědět
Profilova fotka
tak Mie je lepe, teda uz neblinka, jen ma horecku, pry normalni prubeh....
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, to je dobře, že se Mia lepší a že už neblinká. Určitě bude brzy fit. Evi, to vážně hrůza, člověk o tom občas čte v novinách a tak, ale nenapadlo by tě, že se to může skutečně stát někomu známému. Snad se z toho rychle dostane. Jinak, dorazila konečně zrcadlová skříňka do koupelny a o víkendu asi bude probíhat instalace. To se moc těším, zatím mám v koupelně jen malé zrcadlo opřené o umyvadlo, no nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
a ja rikala hned, at jde na cajtarnu, no. Chudak holka. tesim se na foto skrinky
Odpovědět
Holky, snad to s ní dopadne dobře, jo, ozvala se sama. Uvidím, co dál, se ta situace sakra zkomplikovala. Já přeci nevyhodím na ulici někoho, kdo si něčím takovým prošel :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak nejsi socialka, ne? tak at jde k rodicum a pak si najde jinej byt. Stejen asi tedka dyl nebude ready na to, aby pracovala
Odpovědět
chjo, to asi nepůjde............. no, se přiznám, že tuhle situaci asi nechám na Petrovi, páč já jsem bezradná. Petr se podle mě ale taky spíš tvářil, že jí nemůžeme vyhodit :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsme v nemocnici, radsi si nas tu nechali,pac mala byla uz na hranici s dehydratovanosti, takze je na kapacce a ja se nudim, tak mi muz aspon dovezl notase...ale to me taky nebavi... doufam, ze zitra pujdem domu..
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, tedy, chudák malá Mia. Slyšela jsem od více lidí, že tyhle virozy řádí, ale tohle už asi není bežné. Snad jí ty kapačky rychle pomůžou. Jak snáší nemocnici Mia? Nebo to prospí? My jsme včera večer vybalili tu skříňku do koupelny. Sice byla hodně dokonale zabalená, ale jedno z bočních skel, které kryjí světlo, bylo prasklé. Tak budeme muset řešit reklamaci. Nebo v nejhorším doufám, že by šlo koupit jen to boční sklo jako náhradní díl.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru,docela dobre...hodne spinka, na ruce ma kapacku,ta uz bude tak za 3 hodky dokapana. Jinak je hodna,jak je oslabena,tak uz rezignovala. tedka je tady nova holcicka vedle, ten samej problem, takze to fakt radi dost. to je teda spatny, ze se to rozbilo, kazdopadne to reste pres toho dopravce.... sakra, ja se dneska chrtela tak moc divat na hokej :-(
Odpovědět
je, kristi, chudák malá, to je teda pech, že je jí tak zle...... tak ať se z toho dostane!!!! my byli dneska v hloubětíně, musím říct, že ten projekt je úplně božskej, super postavený domy, už tam mají i dětský skluzavky a tak, makaj na posilovně a sauně, bude to krásný. Ale holky, to okolí je šílený. V tom lese bydlej bezďáci!!!! jsem úplně čuměla, kde se tam vzali. Normálně tam maj vždycky tu haldu odpadků, igelitek a dělaj ohníčky!!!!!!!!!! Já se těšila, jak budu chodit se psem a s kočárkem, no, to abych si koupila pitbulla!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Evi,to je teda dost husty, co? to bych se bala..mate to tam nejak oploceny?
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, doufám, že dneska už Mie lépe. My jsme přidělali skříňku v koupelně a je fakt parádní. To prasklé sklo je z boku od vany, tak to ani není vidět. Ale zítra začneme řešit reklamaci, zatím to funkčnosti naštěští nevadí. Ale každopádně konečně nám uprostřed koupelny netrčí drát a konečně se vidím v zrcadle. Evi, to je síla, ale tohle jsme měli i na Červeném vrchu - jinak velmi dobrá čtvrť, vilky na Haunspalce, nový projekt od Skansky a když si udělala pár kroků směrem k Šárce, v lesíku tam měli ohníčky. Brrrr...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je ji lepe a o to hur je mne, spis psychicky, nesnasim to nicnedelani, nudu, nikdo te o nicem neinformuje, jidlo je na pobliti se, proste udesny...chci domu. Mia se tu nudi, uz by chtela behat, ale vzdycky ji musim zabrzdit,aby si nevyrvala kanylu, no hruza proste. skrinka je krasna a velmi taky chvali menazku, mame tu samou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, a jak dlouho vás tam chtěji držet? No věřím, že musí být těžké Miu zabavit, ale hlavně, že jí je líp, když už zvládne i zlobit :-) Menážka a celá ta sada z Ikea je prostě krásná - musela jsem jí mít. Mírovi jsem to zdůvodnila, že jí potřebuji kvuli večeři pro jeho kamarády, kterou jsem před časem dělala ;-) A příjemně mě překvapilo, že se z ní velmi dobře nalévá a nekape. Teď ještě plánuji vyrazit do bazénu, když mám za sebou práci s úklidem po montáži té skříňky.
Odpovědět
baru: oplocené to je, je tam ostraha a tak, ono to nebude nebezpečný, těch pár bezďáků vyženem, ale nehcápu, proč se tam tak natáhli :-o
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko, stale v nemocnici, ale tak okolo obeda uz pujdeme domu, uffff. Jinak me vazne jebne tady... Baru, ja mam tu menazku, 2 vysoky dozy a 4 malinky dozicky, je to krasny, skoda ze nemam i odpovidajicic slanku,ale kamaradka mi koupila darem takovou moc hezkou, taky v dr. stojanku, bilou a cernou, takze to i ladi....vyfotim, az budu doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, tak to jsou dobré zprávy, že vás pustí. Hlavně, aby Mia byla v pohodě. Já jsem pořád nadšená z té koupelnové skříňky, teď ta naše koupelna vypadá stokrát lépe. Dnes mi přišlo v emailovém newsletteru z Rodiny, že už mám nárok na nástup na mateřskou (těch 8 týdnu před), tak jsem hned řekla šefovi, že když mě našte, tak jdu dom :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, to uz je jen 8 tydnu do? to je mazec
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, utíká to jako voda. Asi až budu doma, tak se to trochu zvolní a spíše si budu říkat, co se malej fláká, ale zatím to je spíše sprint. Ve čtvrtek jdeme konečně zase na UZ - jsem zvědavá, jak tam bude natočený. Tento víkend mám zase školu v Brně, doufám, že se ještě vejdu za lavici :-D
Odpovědět
holky, u nás mají snad zítra kolaudovat
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to je super. Budete mit nějakou přejímku nebo předpřejímku?
Odpovědět
no, to je ještě moc moc brzo, zatím nás nic neřekli, otázka je, jestli bude vůbec opravdu ta kolaudace ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?