Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
no,ja bych klidne jela hele,jako Mia je na terase a hraje si....kua, to je dobry
Odpovědět
no to je super, máš ji venku a na očích x-) jedeme na chatičku, návrat v úterý, přejem krásné Velikonoce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my vam taky, jsme mezitim letely jeste ven :-D uzijte si to moc a moc a at te Peta pekne vypraska :-D ,a t jsi pristi rok zdrava
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ono u toho našeho kolegy šlo hlavně o to, že on sám na to nebyl a manželka ho do motorky de facto natlačila, tak to špatně dopadlo... Jinak dneska mám poslední den v práci. Včera jsem tu byla do 8, předevčírem do půl 8... Dneska musím před 5 vypadnout, protože si jdeme vyzvednout nové autičko. Je to úplný masakr, ale už se nemůžu dočkat, až to budu mít z krku.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru a bude naka rozlucka v praci? k autiku gratuluju. ja mam konecne fotku zvetsenou, tak jeste koupit ram s paspartou a hura to povesit. snad pridelame ty policky
Odpovědět
Profilova fotka
Rozlučka bude, ale až v úterý. Dneska to je ještě extrémně pracovní a skoro všichni už mají Velikonoce (včetně mého šéfa). Koukám, že jsi akční. Já už se tak těším, jak budu doma a budu mít čas... Doufám, že mi Mates ještě nechá chvíli volno.
Odpovědět
Profilova fotka
no, vim, ze musim tlacit na pilu, vis? Roba by to sam nikdy neudelal
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam konecne policky, to jsem stastnej clovek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a taky objednanou zaclonu, nakonec jsem to vybrala uplne super....snad v patek uz bude usita, tak vyfotim.. Baru, jak je doma bez prace?
Odpovědět
Profilova fotka
mam teda 5m ty sampanovy zaclony a k tomu po kazdy strane 1,5 metrovej sal z takovy nadherne menavy sedo-stribrno-medeny hodne husty zaclony, to cely i s usitim za 1500 Kc :-D
Odpovědět
kristi: gratulujuk záclonám, to je super cena!!! my byli dnes v bytě, už je koupelka, ale nejsou ještě podlahy, mají hotové terasy, pěkné a úplně super wellness, obrovskej, sauna, šatny, posilka, bazének po sauně, spousta sprch, moc se mi to líbilo dnes jsem teda nadšená x-) už aby to bylo
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Evi, tak to je moc fajn...to nebudes muset vylezt z baraku, kdyz budes mit vsechno u nosu..... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
no, bazén na plavání tam není :-D ale pěkné hřiště pro děti, houpajdy a tak a zdá se, že za plotem ;-) fotka záclonek?
Odpovědět
Profilova fotka
jeste nejsou, se sijou....budou v patek, snad je vyzvednu a v sobotu povesim
Odpovědět
jo jasný ;-) to bude krása ale, já mám záclony moc ráda, je to takový čistý a uzavře to prostor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pak vyberu i neco do obyvaku.....nejdriv je ozkousim a pak uvidime, co a jak dal...
Odpovědět
jj, tam ti půjde fialovej voál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ten prave nemaji.....bych to spis hodila do jiny barvy.....bezovou, zlatou, zelenou....
Odpovědět
třeba bude jinde ;-) jinak, zelená se hodí
Odpovědět
Profilova fotka
jinde to je 3x drazsi. Tam toho maji hafo prave, jen si zase musim vzit s sebou barvu, at to doladime
Odpovědět
a to je v těch pardubicích?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je....tedka v sobotu tam byli lidi z Decina...mazec...
Odpovědět
Pocula som ze vraj pekne zaclony maju aj v Polsku a dost lacne :)
Odpovědět
Profilova fotka
v Polsku toho maji,....i super koberce, jela bych tam hnedka....ale je to daleko
Odpovědět
v tom mas pravdu ale ked potrebujes toho viac ( koberce, zaclony, super veci na terasu - kvetinace, .... ) tak sa ti to vyplati. .......... my sme tam tiez jazdili len na velke nakupy pre maminu do domu.......... teraz ked uz chceme mat vlastne tak tiez rozmyslame ze Polsko bue nase nakupne centrum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
niccky, a kam jezdite? nechci nic z trziste, z kramu by mi to ani nevadilo..ja koukam na polskem aukru, jaky maji bozi povleceni apod
Odpovědět
no, já bych si na to polsko dala bacha, se tam vždycky jezdilo, ale............
Odpovědět
Profilova fotka
tak treba ty koberce Shaggy 5 cm vlas tam maji asi tak o 50% levnejsi nez tady, krome toho daleko vetsi vyber....napr. i presne stejne fialovej jak mam stenu
Odpovědět
pokud je to stejné, tak ok ale pokud to jen vypadá stejně, byla bych opatrná
Odpovědět
Profilova fotka
se mi libi tahle lampa http://www.palnas.cz/cs/katalog/stoja...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?