Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

30. pro 201377830
  • Baru, obe svetla jsou fajn, vic se mi libi to barevne, jsou krasny, uz jsem je videla v hodne bytech i barech a na fotkach..

do toho druhyho se ale chytat prach urcite bude

• Takže si nakonec bude do ložnice hladká koule. Já si nemůžu pomoci, ale čím víc koukám po světlech, tím víc se mi líbí prostá koule z mléčného skla.

• pardon, my jsme jeli vybrat Robovi to kreslo...

vybrali jsme nakonec tohle, moc se nam libi, bylo pohodlne i trochu zdravotni
    http://www.rim.cz/futura/fu650.htm
    a za dobrou cenu, navic od ceske firmy

ja jsem taky cim dal vic pro jednoduche lustry a svitidla....

• Sponzor fóra
  • mrkni na ten www.palnas.cz, tam je fakt super nabidka

• ahoj holky!

baru: prach ze svtěla bys vysála tí miele lixem 😉 ale koule taky dobrá 😉

mám za sebou děsnou noc, tak si jdu lehnout, no, když se věci serou, tak se prostě serou, jsem málem zhebla 😠

kristi: utz máme, ale fotku nemám, neb jí sbalil petr a už jí nechce vydat, neb já ho mám u sebe, tak on má fotku 😃

dasho: to je pech s tím bytem, ale vy najdete určo jinej 😉 zas ten nájem neplatíte tak vysokej, tak se to dá a můžete hledat, ty patra mě pobavily 😃

• ty jo, to je tak krasny....mazej lezet a spat 🙂 juuuuuuuuu, bude dalsi miminkoooooooooooooo

• spát běžím a pssst, je to tajemství 😉

• ja nic, ja mlcim jak hrob...

hele, ale jsem rada, ze to slo rychle, v tyhle dobe se to malokomu povede. Jsme holt dobrej rocnik 😃 😃 😃

• no, tak to já taky 😉

• Ahoj holky, jak se mame? to je krasne, co?

Baru, neco pro tebe
    http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80146249

• Ahoj Kristi, tak jsem se zvládla ještě z Brna vrátit jako 2v1. Překvapivě to šlo celkem v pohodě, Mates během přednášek ani moc nekopal. To bude chytré dítě 🙂
    Na to světlo jsem zrovna koukala v tom jejich časopisu Ikea Family a říkala jsem si, že škoda, že ho ještě nemají na prodejně. Taky mě celkem zaujalo.

Evi, že máš muže v posledním čísle Ekonoma? 😉

• jeee, Peta je v casaku, tak to se musim jit projit do trafiky

• Kristi, koukám, že už máš záclony. Vypadají skvěle, krásně tu ložnici zútulnily.

• Baru, jjo, vesela jsem vcera jak blazen, ale jsou bozi. Objednam urcite jeste do obyvaku, neni pres ne videt, coz je fakt skvely.

• A to jsou z těch Pardubic? Napíšeš mi kontakt, prosím?

• Sponzor fóra
  • Díky, nejsem si jistá sice, zda se tam ještě stihneme dostat, než se Mates vyklube, ale třeba pak někdy později.
    To také bylo dobré, ve škole se mě všichni ptali, v jakém že měsíci jsem a když jsem říkala, že mi zbývají necelé tři týdny... koukali na mě trochu divně. Ale jsem ráda, že nebudu muset řešit na podzim s Matesem cestu do Brna. Písemné práce už nějak zvládneme doma.

• to je mazec, no, ty fakt vypadas tak max. v 6m....kdy mas prvni termin??

• Termíny máme v rozmezí 14.-21. května. Ale já si myslím, že spíše až k tomu 21.5., protože to by odpovídalo tomu, jak se akorát Míra vrátil z kol s kamarády 😉

• jo taaak, no ja dodneska nevim, kdy jsme pocali, pac to bylo takhle nejak v kvetnu,ale kdy, to fakt netusim....

• Ahoj holky! Jojo, Petr je v Ekonomu a pak ještě v Euru, má tam článek, z minulého pondělka 😉

Holkýýý, já byla včera na koncertě Tiny Turner!!!!!!!!! To bylo úúúúžaassnýýý!!!! Úplně celej koncert jedna větší perla, nežz druhá!!!

• ty se mas, Evi.....to musel byt super zazitek.

Roba premysli, ze si koupej ty klubovy sedadla v O2 arene, coz znamena, ze pak na kazdou akci mas vstupenku za tu nejlevnejsi cenu, na hokej dokonce za 1 kc a jeden s tebou jde zdarma. Tak jsem zvedava, zda si to po prazdninach pronajmou.

jak je?

• no, ty klubovy jsou super, ale myslím, že možná škoda peněz, ne? ta hala je dělaná tak, že je vidět odevšad dobře!

záclonky báječný!!!! přesně takhle jsem si to myslela 😉 😉 😉

možná pojedeme na U2, Petr teď na Tinu nemohl, páč musel odjet do Paříže, tak jsem nakonec šla s taťkou, ale na zážitku to neubralo, jen škoda, že to Petr nemohl vidět.

Jak je? Blbě.....................fuj.

A volali nám z Lexxusu, jestli si myslíme, že je možno podpisovat! Jako jestli MY SI MYSLÍME??????????????? Si asi spletli pojmy a dojmy, ne???? Realitka se nás ptá, jestli je byt hotovej?????????????

• no, zase tam sezenes spoutu kontaktu a tak silene drahy to neni, to kdyz fakt chodis na akce, tak to vyjde na stejno, jako kupovat lepsi listky,jakozto my na stani nikdy nepujdem, k tomu mas raut atd, je to docela dobry prave.

za zaclonkovou pochvalu dekuju 🙂

U2 zavidim, co vim, tak je vsude vyprodano

Lexxus - ani nemluvim 🙂

• tak když chodíš na hodně akcí, tak asi jo 😉

na stání bych taky do týhle haly nešla, páč ze sedaček je super vidět 😉

U2 uvidíme, co seženeme, sestřenky nějaké lístky mají, ale já chci do jiného města

Jako L. má za jeden byt neskutečný peníze a tohle???? Bych je trefila do hlavy 😠

• Ahoj holky,
    Tina Turner musela být skvělá, v novinách jsou super recenze.
    Já jsem vyzkoušela tu zeleninou halu v Tržnici a celkem fajn. Výber veliký, ovoce, zelenina, bylinky, sazeničky (Evi, rajčátka také měli)... Na něco málo se můžete podívat na http://picasaweb.google.cz/barbora.pisova/Holesovice?feat=directlink

• Bytík krásnej, ale docela bych chtěla vidět někoho, kdo si ho pronajme za 59tis. měsíčně bez garáže, to mi přijde neskutečně přehnaný 😮

• no,t o me taky, Evi...masakr, co? je tady hrozne moc bytu na pronajem, asi tady nikdo nechce bydlet 😃 😃 😃

Baru, juuu v trznici to vypada fajn, kolik chteli za ty sazenicky bazalky nebo co to je?

• Kristi, bazalka v malém květináčku je za 20-25 Kč. Všechny bylinky byly v tomto rozmezí, ceny naprosto v pohodě a třeba zrovna bazalky měli asi 4 druhy.
    Ten byt vypadá super, ale ta cena je opravdu extrem...

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Tepelná čerpadla BOSCH lákají nízkými náklady a snadnou obsluhou
    Cihly HELUZ zvyšují akustický komfort v bytech i kancelářích
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    Archiv článků od partnerů