Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
nestiham, nesvacim, ja to proste nestaciiiim... byla jsem v Ikei a nemam nic, pac byl vyprodej a lidi neuveritelne moc, takze tak.. zaclony jsou uz usite, o vikendu, tzn. v nedeli povesim a ukazu
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem chtěla vyslat do Ikea Míru, protože bych potřebovala několik drobností, ale s takovou by mě pak asi za to zaškrtil :-) Takovéto slevy, to je na nic. Suší se mi plínky a jdu do Stromovky, když je tak hezky.
Odpovědět
No, holky, já o slevách nic nevěděla a šla si tam koupit kuchyń. Byla jsem teda dost zděšená a na nervy, ale nakonec koupila, u kuchyní to bylo v pohodě, lidi se rvali jen o nějaké nesmysly tam dole u pokladen, kde jsem si ovšem vystála mega frontu a pak musela jet ještě do skladu do Počernic si to sama naložit. Jako mazec. A byla jsem na samosběru jahod, takže jdu dělat knedle a marmelády ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my si daly pivecko s devcaty v Riegracich a pak peknou prochazku s Miou domu...oklikou, pac je krasne...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, jahody závidím. I když se musím přiznat, že jsem v neděli sbaštila jogurtový dort se spoustou ovoce - jahody, maliny a třešně. Celé pondělí jsem Matese sledovala, zda mu nenaskakují pupínky, a úplně v pohodě - vůbec se neosypal. Naštěstí mám odolné dítě.
Odpovědět
Profilova fotka
DObre ranko, tak dneska jedem zase okolo Ikei, tak doufam,ze uz to bude lepsi, ja potrebuju mit ty policky :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, dej vědět, zda se to už v Ikey uklidnilo - já zas nutně potřebuji boxíky k přebalovacímu pultu, bo nemám kam dát plínky a spol.
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, pisnu ti sms :-)
Odpovědět
holky, ona Ikea je naštěstí veliká, takže jediná fronta je u pokladen, jinak se to dalo. Tak když risknete 20 minut u pokladny, můžete vyrazit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, díky za info, to je super, že už se to uklidnilo. To je šílené, co s lidmi provedou slevy :-)
Odpovědět
jé holky, my máme vybroušenou podlahu, v týdnu to nalakujuý, chce to třikrát, tak mám práci na každej den :-D a stojí nám spodek kuchyně s deskou, koupili jsme masivní buk a mám to naolejovaný, ještě to vezmu jednou, je to moc pěkný byt zatím nic :-S
Odpovědět
a máme obloženo za kuchyní, šlo to dobře, Petr řezal a já obkládala a spárovala a je to hotový x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty jo, Evi...vy jste fakt sikulove, kde jste se to naucili???
Odpovědět
Profilova fotka
jdu veset zaclony 8-)
Odpovědět
mám v albu :-) nenaučili nikde, já to dělala poprvé ty obklady, okoukala jsem to na koupelně, to mi pomohl strejda a ty podlahy, to zas už jednou Petr brousil, kuchyň byla prča, to nám šlo nejdřív nejhůř :-D ale pak už to šlo samo, ještě nemáme přidělaná dvířka a smontované šuplíky a musím koupit horní skříňky, ale akce sklad v počernicích mě odrazuje........... ale dnes tam asi zajedu záclony vyfotit!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Evi,je to krasny, moc jste sikovni.... jdu veset, pak vyfotim
Odpovědět
kuju x-) ale je to moc moc práce, únava veliká........... hned pak vyfoť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem splavena jak mys
Odpovědět
já taky, neb převlíkám postele, peru, luxuju a tak, musím, protože to tady mám zanedbaný kvůli tý chatě a odpo zase jedu tam záclonky stále ještě nejsou v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz mam obe, ale tedka to nestiham fotit, jedem s Miou pryc, ale dobre to vypada, to teda jo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Evi, kuchyně vypadá moc hezky. Ta dřevěná deska je hezká a do takové kuchyňky se to dá i risknout vzhledem k praktičnosti. Mates měl včera 1 měsíc, utíká to rychle. Už tedy bohužel nespí tak dlouho jako na začátku. Budí se tak po 4-5 hodinách, ale to se bude ještě měnit. Včera neměl moc svůj den, ale jinak je zlatíčko. Tento týden má být bohužel pěkně hnusné počasí, ale ten příští týden budeme mít po šestinedělí a mohly bychom se srazit ve Stromovce, pokud budete mít čas. Já akorát ve čtvrtek 2.7. vyrazím na velkou jízdu po Praze 6 - na kontrolu k doktorům, k mámě do práce, k sobě do práce... Doufám, že zrovna bude mít Mates dobrý den.
Odpovědět
Baru: deska bude praktická, je napuštěná ochraným olejem, takže nějaké rozmáčení nebo zničení nehrozí, dokonce ani flek se na tom neudělá, když to poleju ;-) se srazíkem souhlasím, já jsem free, když to vím dopředu, jinak jsem v tehově ;-)
Odpovědět
Jo á máme novou mikrovlnku, koupili jsme v sobotu v Elekro worldu. Normálka i uvařila špagety. Dala jsem vodu do talíře a do toho syrový špagety a za deset minut byly hotový ;-) hotovej zázrak, jídlo ohřátý hned, no, nemůžu si jí vynachválit
Odpovědět
Profilova fotka
Šikovná mikrovlnka :-) Já jí teď používám převážně na sterilizaci dudlíků, také šikovné :-D Koruna posílila, tak jsme konečně objednali tu sedačku - splitback v tmavě hnědě s křesílkem.
Odpovědět
taky z německa jako kristi?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, taky z Německa. Akorát ta naše bude bez područek a v tmavě hnědé. Také jsem se, Evi, chtěla zeptat - kdy půjdeš na UZ kolem 20. týdne? Jsem zvědavá, zda to bude kluk nebo holčička :-)
Odpovědět
baru, myslím, že 17.7. jenže Petr to nechce vědět :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba to uvidíte sami, jako u nás. Nám to vážně doktor říkat nemusel, cože to tam je. Dokonce to bylo vidět i v 32. týdnu, což běžně nebývá.
Odpovědět
Baru, já to jisto jistě nepoznám :-D Chci si to nechat říct, Petr se buď rozmyslí, nebo to prostě budu vědět jen já. A vám to řeknu, když mi to povědí, jinak jsem ale slíbila, že budu mlčet jako hrob ;-) U nás je to jak u vás, já chci holčičku, Petr kluka ;-) I když teď jsem viděla 2-letýho klučíka v takovejch parádních oblečkách, že to bylo úchvatný, tak jsem si zas říkala, že kluk by byl dobrej :-D Ono už je to jedno, něco tam je, tak uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ono si vážně nevybereš. Původně jsem si říkala, jak tu holčičku raději, ale teď si vůbec nedovedu představit, že by to nebyl Mates. Sice si užíváme s čuracími vodotrysky, ale za holku bych ho nevyměnila.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?