Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
to máš proto, že je to prostě tvoje miminko, to je pro každou maminku nejlepší. já se těším na cokoliv, hlavně, ať všechno dopadne dobře a tak ;-) ale jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, vlastní miminko je nejlepší :-) A ani ten řev nejde člověku na nervy... Já bych zvědavostí nevydržela, kdyby to nebylo nevidět.
Odpovědět
No.................. tak to snad vidět bude, protože já už se nemůžu dočkat. I když, teď jsem byla u mudra sama, jenom v poradně a Petr nebyl a pak se hned ptal, co to teda bude, tak já nevím, on je zvědavej, lae říká, že se to NEMÁ vědět, nevím, z čeho tak usuzuje
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsme tu, tak jdu fotit..... ja bych si to nechala rict a jeste lip, kdby se to dalo rovnou nejak vykoumat aby to byla zase holcicka
Odpovědět
tak já frčím do té ikea :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, objednala jsem na you-desmo tu sedačku s křeslem v tmavě hnědé a zlevnili dopravu na EUR 50. V půlce července bychom to měli mít.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem cetla, Baru, ale nestihla jsem pogratulovat......tak se moc tesim, jsem zvedava, jak to bude vypadat.... obcas tu nasi otru,ale jinak je v pohode... fotka se zaclonou uz je v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkná záclona, Kristi. Jsem také na sedačku zvědavá. Ta látková má mít v sobě teflon, aby odpuzovala špínu, tak doufám, že bude sama odskakovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D treba jo :-) to je zima, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Roba bude prodavat jeden mezonet tady, koupil to Rusak a tedka to chce strelit, tak bude mit klice, uz ted se tesim, az se tam podivam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je hrozně hnusně a zítra prý mají být silné deště, to asi ani nevylezeme ven. Nejhezčí počasí bylo, když jsem byla v porodnici. Mates mi zase po kojení hned zabral. Doufám, že bude spát v noci. I když on si asi hlavně kompenzuje včerejšek, kdy skoro vůbec nespal.
Odpovědět
Sedačku s teflonem máme. Špínu neodpuzuje. Je krásná, nedám na ní dopustit, ale špiní se.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ono si nevyberes, ze jo.....pokud jsou deti, stejne se to zaspini
Odpovědět
no, já ji zašpinila i sama :-D :-D :-D ale jde to vyčistit a Baru nebude mít bílou podělala se nám myčka ]-( opět ]-( zase 4,5k v prdeli ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To já si spíš dělala srandu, jak se ti snaží v obchodě namluvit, že když je to s teflonem, tak se to vůbec nezašpiní. Souhlas, že se zašpiní všechno. Proto ta hnědá. Kristi, ještě jsem se chtěla zeptat, když tu pohovku dovezli, donesli ti jí až do bytu? Vy jste tedy v přízemí, tak to asi nebyl takový problém. Ale já doufám, že mi to vynesou do 3. patra. S Matesem bychom to asi sami nedali.
Odpovědět
tak jako vážně po tom voda steče a tak jenže, jak se udělá skrvna, což já prase udělám, že jo, tak čištěním se tam pak lepí stále více špíny
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, nedonesli.....pekne ji nechal na ulici a hotovo...to je jen dovozce, je za to neplatej.
Odpovědět
dovizce by měl složit za porvní zamykatrelný dveře ale
Odpovědět
Profilova fotka
Teorie dobrá, dovozce to jen doveze, ale je to služba na dvě věci. Tak to budu muset nějak vymyslet - buď zmobilizovat Míru s bráchou nebo třeba u pračky jsem to udělala tak, že jsem tomu chlapíkovi dala dvoustovku na ruku a on mi to vyvezl nahoru.
Odpovědět
Profilova fotka
ono je to rozlozeny, da se to unest....a vytahem se ti to snad vejde
Odpovědět
baru: dala bych mu prachy na ruku a je to, za pár stovek ti to každej vynese, zvlášť, když přijdeš otevřít s miminkem na ruce
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to asi jo......u nas to byl teda samotnej ridic, ani tam nebyli dva, takze by to chtelo spis nekoho z baraku nebo aby Mira byl doma
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, udělám se sebe chudáka. S tou pračkou jsem vystrkovala břicho, musela jsem se hodně snažit, v prosinci to ještě nebylo tak vidět :-) Hlavně záleží, kdy to dovezou. Kdyby třeba odpoledne, tak Míra příjde dříve z práce. Ale pokud dojedou v 11, tak to těžko. Nějak se to vyřeší, hlavně, že vím s čím mám počítat.
Odpovědět
tak mám objednanou opravu myčky
Odpovědět
Profilova fotka
co se s ni stalo? jako doma nebo na chate?
Odpovědět
doma asi programátor už podruhé!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, a to uz asi nemas v zaruce, co?
Odpovědět
Profilova fotka
se mi docela libi tyto hodiny, pac ujizdim na zelene http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... mam nove prostirani a premyslim i o tomhle koberci z Ikei http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
V záruce to bohužel není a ještě k tomu stejně nemáme papír od toho. Prej je záruka na náhradní díly jenom 1/2 roku, o čemž silně pochybuju, ale to je šumák. Kdybysme tady bydleli nadále, koupím novou, ale na těch pár dní a pak pro nájemníka to stačí, když se zase posere, bude byt bez myčky a šlus. Koberec pěknej, kam s ním? Hodiny se ti podle mě nehodí do té fialové, resp. bys musela koupit ještě něco zeleného, aby to nebyla jediná zelená věc. Jinak fialová a zelená jdou krásně. Já do Ikey pojedu snad dneska, kdybys jela, můžem si dát spolu kuličky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prave, ze toho zelenyho uz mam dost,, prostirani, polstare, svicky atd....proto ta zmena. ja tam dneska nemuzu, nemam auto.. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?