Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Baru: 3,5 je jen za tu základnu, plus 3,5 za sedačku ;-) A právě dělají i základny na poutání pásem, ale musela jsem to pořešit, páč ten isofix je lepší ;-) Koupí se základna na pás a buď to bude Teutonia tario s easy base, nebo Maxi cosi s easy base. Na postýlku mrknu ;-) Kristi: to bych nesměla bejt pár let letuška, já s bezpečnostníma příručkama i spím :-D
Odpovědět
Baru: postýlka pěkná a není drahá, popřemýšlím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ta postýlka vypadá v reálu rozhodně lépe, než na těch jejich fotkách. Něco málo je vidět na těch našich fotkách na Picase.
Odpovědět
ajaj, tak samozřejmě bílá už je s příplatkem ]-( já teda na bílé netrvám, ale musím pak k tomu mít ten nábytek, resp. zatím jen komodu, aby to nebylo každej pes jiná ves.............. a jako masiv buk můžu, ale lamino dekor buk mi připadne nejhorší barva, jakou si dovedu představit :-D Tak abych pak měla zas na ten zbytek...... jako Kika má nádhernej nábytek pro děti jo, ale ty ceny, pane bože :-o
Odpovědět
ahoj, tak jsem dala do alba fotky kuchyne, jestli chcete, mrknete. jeste tam zbyva dost veci doladit, doplnit dvirka nad mikrovolnku atd. ale pro hrubou predstavu staci aza - my mame v detskym pokoji bilej nabytek a postylku z ikea tuto: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... a je fajn
Odpovědět
Profilova fotka
Monique, kuchyně je nádherná. Ten obklad za pracovní deskou máš lamino jako pracovní desku? Vypadá to moc hezky. Evi, souhlas s tím bukem - v laminu to vypadá děsně, ale když je to přímo to dřevo, je to fajn. Já mám slabost pro dub, ale dubové postýlky nejsou. Ale tahle je OK.
Odpovědět
baru - diky, jsem z ni nadsena. v realu vypada lip nez na fotkach. za pracovni deskou mam lamino, presne jak pises taky nesnasim buk, dub vede :-) uz koukam po nakym fortelnym jidelnim stole....
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, ta je kraaaaaaaasnaaaaaaaaaa, co ti mam rikat ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Monique: kuchyň je fakt krásná x-) x-) x-) ta postýlka asi nemá stahovací bočnici, že ne? Holky, mám objednanej kočár, vyšlo to teda na neuvěřitelnejch 30.700 kč, jsem málem upadla, ale je to vyřízený. Ta sedačka vyjde draho, ale zase, bezpečnost je důležitá. Bázi jsem vzala tu, co se kurtuje pásama a vypadá to bytelně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mas Evi tu Teutonii nebo kterej?
Odpovědět
Teutonia cosmo+fashion korba+maxi cosi cabrifix+easy base vzala jsem nakonec černej a vevnitř má takový kuličky bílý, korba je stříbrná a vevnitř ty kuličky a sedačka je černá s červeným lemem............ a to jsem šla pro fialovej :-D jo a přijde koncem listopadu, to jsem teda šla na psolední chvíli jo a dávám fotky z bytu
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je na posl. chvili, hrozne jim to trva, jak to maji na zakazku
Odpovědět
Článek se načítá
naštěstí autosedačka bude dřív, kdyby něco
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, byt je moc hezkej...uz se tesim na navstevu
Odpovědět
Však jo, návštěva bude, jen co se nastěhujeme. Nazařízení čekat nebudeme, neb to už bude chodit Mia do školy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
j, to je jasny, zvlast kdyz je to tak velky tak jsem napslaa dopis predsedovi a dofuam,ze to budeme nejak resit
Odpovědět
holky, diky za pochvaly! aza - ta postylka nema stahovaci bocnici, ale zatim mi to neva. takze jsi nakonec nevzala ten mistral? cosmo je hodne podobny mymu mistralu S a ten teda do terenu neni...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, ten vysoký strop je bomba.
Odpovědět
aza - ted jsem koukala na ten tvuj bytecek ve mlyne a super, slintam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nam stacila postylka jeste po mne, takova ta klasicka stara, jen se natrela na bilo....takze fakt retro. Novou bych si vybrala urcite, mne se libi ty od Bebe jou
Odpovědět
Monique: to kosmo má takovou bytelnější konstrukci a v kuse, Mistral má přehazovací rukojeť, jenže ta se mi zdála na nic, když má jedny kola velký a jedny malý............ Do terénu jezdit moc nebudeme a tohle snad v lesíku u nás a na chatě vydrží, vzala jsem velký celkem stabilní kola. Mistral P nemá otáčecí přední, takže to nepřicházelo v úvahu. Já teda nevím, na co je ta stahovací bočnice, jen mi to připadalo dobrý :-D A zbytek nábytku máte jakej? Komodu Ikea a nějakou skříň? Kristi: jo, to by mi stačila taky, ale nevedeme :-S Máme akorát kolíbku po mně, ale nevím, jak se k ní dostat, je u strejdy no...... A mám ohrádku po bráchovi. Jsem zvědavá, jestli to nějak vyřešíte, neb bůhví, co je ve smlouvě, třeba je tam prostě sjednaná cena (jako u nás) a kolik lidí tam je je jedno. Můžou říct, že levnějc a v jednom to hlídat nebudou............. Baru: jojo, je to krasavec, jen jsem zvědavá na vytápění.............
Odpovědět
Profilova fotka
tam tadadaaaaaaaaaa, predseda odepsal, tyhle zalohy byly za jinou budovu, navic vypsala vyberova rizeni na kazdou sluzbu zvlast, tak jsem teda zvedava, jak to bude vypadat,ale kazdopadne je to clovek rozumnej a a evidentne vi, co dela...takze spokojenost.
Odpovědět
No hurááá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vidis, staci se jen zeptat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Se stáhnutou bočnicí k dítětí lépe můžeš, např. je to fajn, když na postýlce Matese oblékám nebo si s ním hraju na bříšku. Ale zas na druhou stranu stáhne se to dolů jen cca o 15 cm, takže to má smysl jen dokud je rošt v té nejvyšší poloze, pak je to asi jedno. Ale i přesto je přístup k dítěti jednodušší. Já to tak chtěla a jsem spokojená, zas ta cena nebyla na strašná. 20t, co chtějí za postýlku od Stokke, bych fakt nedala.
Odpovědět
Já právě uvažuju nad tou Ikeou za 1500, ta to ale nemá........... I když, zas ticka navíc by mě nezabila...............Pak prodávaj ještě s vyndavacíma příčkama, že tam dítě zase pak samo vleze. Já nevím, no..... Nevím ani barvu :-S musí se to sladit se zbytkem...... Jo a dostala jsem vynadáno, že budem mít černej sporťák............. ale mně ta černá připadla nejpraktičtější a není to úplně černé, má takový šrafování a střecha je zevnitř bílá. Korba bude stříbrná, ale zdálo se mi, že sporťák by se zamazal..........
Odpovědět
Profilova fotka
mne se libi tahle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... i tahle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... Evi, nevim, jeslti zamazal, asi tak stejne jakko golfky, a to vyperes uplne v pohode....ja mela nejvic zaspinenou strisku u golfek a to slo praskema kartackem... elis maji taky cernej + sedej vnitrek.
Odpovědět
Jako já si šla pro fialovej jo..............jenže v krámě mi říkali, že si to nikdo nekupuje, neb pak se to zas "berevně nehodí" k dítěti............. Tak jsem si řikala nějakej světlej, ale jaksi jsem dostala stíhu, že se zamaže. Tak jsem vybrala černej zvenku, vevnitř má bílou střechu a potah takový šrafování jako..... A korba je zas naopak stříbrná a šrafování černý je uvnitř.........a sedačka je černá, páč měli buď divoký barvy jako růžová a světlá modrá a žlutá, nebo takový různý tmavo modrý a tak. No a Petr, že je to moc tmavý, tak já nevím, no............. Můžu to přeobjednat na celej stříbrnej, ale to bude zaprasený myslím..... černá se přeci jen míň špiní. No co, to už je fuk :-S
Odpovědět
Jinak přesně tyhle postýlky dvě mám jako předvybraný........... jen nevím s tím stahováním bočnice no. Zas ale, postel za 1500, pak se koupí nová, až bude špuntice lézt sama, ne? Se mi líbí, že si jí můžu dát k posteli svojí s tou oddělanou stranou. Zas ale do ložnice by se mi hodila ta dřevěná a ne bílá............ se podívám asi podle nábytku.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, no jasne, si ji nechate na druhy a pak koupis takovou jak my nebo rovnou velkou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?