Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
tak jako roční dítě ještě může bejt v týhle ne? akorát se dá matračka dolů..............
Odpovědět
aza - my mame k tomu guliverovi bilej nabytek jeste po mne a asi budu kupovat bilou komodu malm jeste. jestli bara pise, ze se ta bocnice da stahnout jen o 15 centaku, tak mi to pripada skoro i zbytecny jinak cernej sportak schvaluju! ja bych taky brala cernej, ale kupovali jsme jetej kocar, tak jsem si nemohla vybirat
Odpovědět
Že jo ;-) Já bych zatím stejně koupila jen komodu a nějakou skříň až později............ Postel bude v ložnici a pak jí přesunu do pokojíku, jen nevím, jak to budu zvládat, když ložnice bude nahoře, se asi naběhám. Když by měla bejt v ložnici dýl, tak se mi zas ale nehodí bílá, bože, za totáče bylo prd a jak to měli lidi jednoduchý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
azafata - taky mame Teutonii a jde to vyborne vyprat, mame tmave hnedy a uvnitr kyticky, vsem se moc libi a po vyprani to je suche za 2 hodiny
Odpovědět
Tak super. I když, na té černé už to bude nejspíš fuk............
Odpovědět
Profilova fotka
nnas kocarek je hodne tmavy jukni na stranky www.kocarky-teutonia.cz mame barvu 3430
Odpovědět
Pěkná, taky jsem nad ní váhala. Nakonec jsem vybrala 3400
Odpovědět
Profilova fotka
Dost dobra, pekna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, vyfotila jsem ti, o kolik se ta bočnice na postýlce stáhne - http://www.modrastrecha.cz/album/view... a změřila jsem to - je to asi 18 cm dolů. Já, jak jsem prťavec, si cením každého centimetru, o který nemusím Matese zvedat, ale třeba Míra si tu bočnici dolů nedává. Není to určitě nutné, ale já jsem řekla právě, že ta tisícovka navíc mě nezabije a je to hezké bukové dřevo. Teda já bych se takhle tmavých kočárků bála na léto, ale nevím, nemám s tím zkušenost. Jen vím, jak se cítím já v černých kalhotech, když svítí sluníčko.
Odpovědět
Baru, tak koukám, že zas o kousek se to stáhne, to by se hodilo. Ale jde odmontovat úplně? Jako ta Ikea? Na léto budeme mít ještě světlej kočár, tmavej bude až sporťák a ten už je otevřenej, tam už je to jedno ;-) Jde o to, jak dlouho to mimino v téhle posteli vydrží, páč už teď jsem šokovaná, kolik všechny ty krámy stojej a na jak dlouho pak jsou......... Když třeba vezmu 7litrů za sedačku, co vydrží necelej rok........, kočár jakbysmet :-S a ty hadry, to navlíkneš dvakrát a je to malý!!!!
Odpovědět
mates už je v pokojíku, nebo stále v ložnici? ještě musím koupit chůvičku odsávačka je nutná? někdo tvrdí, že nezbytná, někdo to zas nepoužívá.......to asi zjistím až posléze, že jo
Odpovědět
Takže frčím do bytu objednat kuchyň a pak masáž ;-) pápápá
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem krmila Matese a pak sebe. Bočnici jsem sice neřešila, máme vedle naší postele hned dveře, takže jsme postýlku přirazit nemohli, ale jinak si to lidi dost pochvalují. Ale určitě jde sundat - jelikož je stahovací, není přidělaná napevno. Mates je ještě u nás. Přecijen, ranní kojení máme mezi 5 a 5:30 a některé noci se probudí a je potřeba mu dát dudlíka. Do pokojíku ho plánujeme přesunout tak kolem 6. měsíce. Odsávačka záleží. Můžeš odstříkávat ručně, když získáš grif, asi to jde lehce, ale já tedy grif nezískala. Odsávačku mám, bo jsem ji velmi levně koupila od kamarádky, a pomohla mi na začátku, aby se dělalo víc mléka a teď si odstříkávám něco do zásoby. Tuhle sobotu máme s Mírou první výročí, tak chceme jí večer ven a máma bude hlídat a krmit Matese.
Odpovědět
aza - odsavacka urcite nutna neni, dopredu si ji nekupuj, az podle potreby... a autosedacka je sice draha, ale my jsme taky radsi zainvestovali do kvalitni, nechteli jsme takovy ty trojkombinace s kocarem. a kdyztak ji muzes mit pro druhyho prcka a nebo prodat potom..
Odpovědět
aha aha, takže to chce asi elektrickou...... ale teď už fakt jedu, nebo to nestihnu :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Některé holky zas říkají, že ta manuální je lepší. No, nevím, člověk by to musel vyzkoušet. Já mám Medelu Mini Electric, ale jak říkám, nijak jsem ji nevybírala, přišla jsem k ní jak slepý k houslím. Nejdříve se mi vůbec nedařilo nic odsát, jen to tak trochu kapalo a dostala jsem ze sebe stěží 10ml, ale je nutné vytrvat a teď po tom prvním ranním kojení vytáhnu tak 80ml. Počkej, zd ají vůbec budeš potřebovat. V případě nouze můžu zapůjčit.
Odpovědět
Tak jsem teda právě od elektro pána zjistila, že ta moje vybraná pračka a sušička není nic extra a že sušička je dost poruchová :-S se asi poseru................. takže to nekoupíme. Pane jo, další brouk v hlavě
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, proc si nekoupis AEG?? http://www.elektro-soucek.cz/detail-z... nebo kamoska ma whirpool tu novou radu a taky spokojena moc http://www.whirlpool.cz/index.php?l=1...
Odpovědět
jéé, to já neeee, to tamto je proti AEG královna ;-) Já to ještě promyslím. Tepelná čerpadla v sušičkách mají beztak jen dvě značky :-S Ta moje vybraná má prej problém ten, že se tam zanáší filtr v nějakým pátým okýnku či co..... Pračka je ok. Uvidíme, já chci nějakou, co budu na 100% spokojená............nebo si nechám tu, co mám.
Odpovědět
Profilova fotka
tomu ja nerozumim, a co mas tedka?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, moc to řešíš. Pokud chceš fakt super pračku, kup si Miele, ale to se nedoplatíš... Těším se dneska ve 12 ve Vozovně.
Odpovědět
Profilova fotka
ja se taky tesim, akorat jdu jeste zjistit, jak daleko je to pesky od zastavky
Odpovědět
Profilova fotka
takze ja vystoupim v 11:51 na zastavce tramvaje c. 5 Vystaviste, a kdybych chtela do te Stromovky tak musim vlezt do arealu vystaviste nebo jak????
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, tak se můžeme srazit na zastávce tramvaje. Vozovna je uprostřed Stromovky, tak ať nebloudíš.
Odpovědět
Profilova fotka
Já dorazím o pár minut později nízkopodlažní 12. Jo, a až pojedete mezi zastávkama U Průhonu a Ortenovo náměstí, koukej napravo - tam je Pivovar.
Odpovědět
Profilova fotka
no prave, tak ja beru kocarek, tak se muzem srazit tam, kdyby to nevadilo, priste uz budu vedet... mela bych tam teda byt v 11:50
Odpovědět
Profilova fotka
Fajn, není problém. Tady tam budu vystupovat. 12 je v 11:50 na Orteňáku, takže dorazí asi tak o 4 minuty později.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak se tam pockame, pred vchodem.....
Odpovědět
ahoj, aza - ja mam susicku aeg s tim tepelnym cerpadlem a je super, v utery jsem ji poprve zkousela a paradni. ma ji i nekolik znamych a vsichni jsou spokojeny pracku a susicku v jednom bych si nekupovala....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda devcatka,me az boli huba, jak jsme mlely pantem :-D :-D :-D :-D Evi, mne se ta postylka libi, no http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?