Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
no to jo, ale je mi jasný, že přijdu zase s kalkulací třicet nejmíň :-S já mám bohužel debilní požadavky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja to mam jen jako botnik, no.....tak uvidis, treba te prekvapej
Odpovědět
botník jako vysouvací police? nebo jenom police? šatní tyče nic? šuplíky?
Odpovědět
Profilova fotka
z jedny pulky je botnik cca po 40 cm police az do vrchu. a v jedny tretine je tyc na bundy - tak asi na 4 ks, ty co se prave nosi. V druhe pulce skrine je schovany ten kotel. Mam tam i vysavac apod. Vejde se tam dost veci
Odpovědět
Profilova fotka
dam ti to na chvilku do alb
Odpovědět
mrknu
Odpovědět
vidím vlastně u toho kotle se neplatí za vnitřek asi....... já chci právě tyč na všechny bundy a kabáty, všechny boty a šuplíky na čepice a šály a takový věcci
Odpovědět
zas jako tyč je levná, že joi a police ostatně taky na boty, tak jen ty šuplíky dva jsou dražší.....
Odpovědět
Holky, tady je zas něco exkluzivního :-D http://www.modrastrecha.cz/bazar/show...
Odpovědět
Profilova fotka
tak zase vsechny boty nenosis porad, ani bundy. Zimni mam treba ted ve skrini v loznici a v chodbe jsou jen ty,co se nosi.... cepici mam jednu, Roba zadnou tak to my neuzijem a kdyz uz na lyze, tak to mame v druhy skrini, tohle je fakt jen chodbovka, spis je proto, aby se zakryl ten hnusnej kotel
Odpovědět
aha aha, já tam právě chci dát všechno, aby mi to neoxidovalo jinde. Čepic mám pár, ale mám hodně šátků, šálek a takových věcí a právě i ty věci na lyže a na motorku by se tam nacpaly......... Ta skříň bude mít nějakých 1,7m, tak se to snad vleze. Teda, bude muset, zbytek poletí do popelnice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to vis ze vleze, ja jsem to musela zakryt, takze toho tam vic proste nenarvu....
Odpovědět
Článek se načítá
To je jasný, my zas takhle musíme v praovně zakrýt nějakej výklenek, pod kterým je skrytá roura :-S ale vymyslelas to dobře, že ten kotel není vidět..... Zítra si zajdu k Lib
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to asi museli vsichni vymyslet, pac to maji vsichni takhle vyteleny v chodce, jen ty vetsi byty to maji ve spec. mistnustce, no...
Odpovědět
To víš no, měl to zakrejt developer, že jo, ale co si budem povídat...... Tam měla bejt nika udělaná minimálně. To jsou takový detaily, co na projektu nevidíš......... Já zírala, když jsemj viděla tu obří rouru vedoucí přes pokoj :-S no a prej, že tak je to v projektu. Jako v nabídce vizualizace to teda nebylo. Ale co už, hlavně, že jsou ty možnosti, jak to zakrejt.
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsme to vedeli, nika tam je, dalo se to zakryt v pohode. Furt lepsi mit vlastni :-)
Odpovědět
Já bych byla pro centrální dole v domě, ale myslím, že vám ho tam nedali proto, že už by byl velkej a muselo by se vyřizovat emisní povolení, takhle to měli z krku Lib už je ale jen na Zenklovce, sakra, jsem tam teď chtěla jít, no nic, zajedu i tam stejnak chci jet do bytu smontovat tu komodu ;-)
Odpovědět
jako jsem tři měsíce doma a ještě jsem nedostala ze socky ani cent ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jakto? a volala jsi tam? ty jsi na neschopence nebo jak?
Odpovědět
jsem na neschopence a volám tam už několik dní, výsledek nula, je pořád jen obsazeno, nebo je tam někdo, kdo to nemá na starosti ]-( dnes jsem začla volat v osm, máme deset a nic ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou docela drsny frajeri, pritom je to pekna sumicka
Odpovědět
nic, jedu tam osobně, nemám už na ně nervy ]-( ]-( ]-( ]-( asi budu křičet, ale zkusím se udržet, já jak jsem nasraná, tak jsem drsná, ale nemůžu si pomoct, ať mi vysvětlej, z čeho si mám koupit jídlo a zaplatit nájem, že
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobre porid
Odpovědět
Profilova fotka
Aspoň, že je sociálka kousek od Liboveckého, co? :-) Já tam musím taky, kvůli potvrzení, jak mám vysokou mateřskou. Brrrr Jinak u nás se pořád spurtuje, takže pořád kojím. No, nic moc, doufám, že to rychle překonáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ahoj, spurt už máme od pátku za sebou a z Matese je zase vzorné miminko. Dneska jedeme na pár dní na "dovolenou", počasí vypadá nadějně, tak budeme asi pořád venku. Mějte se tu. Mimochodem, dneska mi je 28. Včera jsme u našich slavili a strašně jsem se přejedla :-) Ale on to ze mě Mates zase hned vysaje.
Odpovědět
Ahoj holky, tak my se právě vrátili ze Salcburku ;-) Na socce jsem nepořídila, papíry ztratili a snad se pokusí do 14-ti dnů mi to poslat, když tedy "říkám, že potřebuji peníze". Bezva, kdo jim to neřekne, tak má asi smůlu a jeho papíry se nehledají ]-( Baru: tak to všechno nejlepší!!!!! Jsme skoro stejně, mně bude příští týden 29 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, jeee Baru tak to opozdene gratuluju, mne bude 29 v rijnu (boze, to to leti). Chci si zajet dneska do Ikei koupit jednu latku, moc se mi libi....a taky ty samolepky, polepim s nima nas konferencak http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... a http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Pěkná ;-) Na závěsy, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
tak nejedu, Roba potrebuje auto. Tajk asi zitra nebo ve stredu. No, na potahy na polstarky a mozna i na takovy zavesy, ale jen uzky, to se uvidi
Odpovědět
to bych možná zítra šla s tebou ;-) jdem dneska na 4D mrknout na špuntici
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?