Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
kamoska bude mit satnu od Woodu,ale nacerno, tzn. -30%, proste bez papiru
Odpovědět
Ona je teď ta sleva Marianne 25%, takže se to pořídit dá, jen to domyslet. Ale už to mám snad rozmyšlené a asi si tam necháme udělat korpus skříní, je to podle mě praktičtějí a vyjde to snad i levnějc. Skříň v chodbě je jasná, tu už objednám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi ranni ptace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsme zpátky z dovči. Bylo to fajn, počasí skvělé a pořád jsme chodili venku. Mates všechno krásně zvládal, naštěstí se už nají za 15 minutek, takže jsme vždycky jen někde našli lavičku nebo pařez a pak se šlo zase dál. Děkuji za přání, teď to máme v rychlém sledu všechny za sebou. Kristi, tu látku Cecilii mám také výhlédlou, je vážně nádherná. Chtěla jsem z ní povlečení, ale ta blbá Mírova peřina je o 5 cm širší jak ta látka.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, vitej zpet...fajn,ze jste si to uzili. Latka je super, je dosti jemna, ja myslela, ze bude vic pevna a sahala jsem na ni a nevim, zda to treba na ty polstarky nebude moc jemny. Kazdopadne je to novinka, takze si ji mohu koupit kdykoliv.
Odpovědět
Profilova fotka
No, na polštáře k pohovce to je určitě moc jemné a asi by to nevydrželo, ale povlečení nebo záclony si myslím, že by šly v pohodě. Já chci dát tu v zelené barvě do rámu a pověsit do naší zelené ložnice. Dneska jdeme zase na svatbu, tak jsem zvědavá, jak nakonec vyjde počasí, nevypadá to nic moc. Včera Mates celkem hodně blindil, tak doufám, že dneska už bude v pořádku.
Odpovědět
Dobré ranko, prodáváme s manželem byt 3+1 (85; 6 m2; Patro: 3 z 5) se zasklenou lodžií, OV, ve 3.patře domu z roku 1998, PHA 13,Stodůlky. Výhled je situovaný na V a Z. V bytě jsou plastová okna, plovoucí podlahy, prostorná šatna. K bytu náleží sklep. Výborná dopravní dostupnost. v případě zájmu IP.
Odpovědět
Profilova fotka
na svatbu je teda fakt hnusne, tak to pekne prezijte a uzijte si to
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka to plánovala rok dopředu. No, počasí se fakt nenaplánuje.
Odpovědět
Profilova fotka
to je des, tak hlavne,ze neprsi - zatim
Odpovědět
Ahoj holky, jsme zpět z Rakouska, za chvíli frčím na nákup, do bytu a pak na chatu, já se snad nezastavím :-D Na látku jsem koukala taky, ale je tenká, no............ Tak jsem na chatu vzala jinou, takovou tlustou, až budou závěsy hotové, vyfotím, budu je šít sama, snad to nějak rozumně stihnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak svatba nakonec vyšla parádně. Sice jsme obřad prokojili, ale jinak to bylo moc hezké. Teda základní scénář od nás okopírovali - obřad v pátek odpoledne, aby mohli všichni přijít, Písecká brána jako my a večer velký raut :-) Ale fakt to dotáhli do detailů a úžasný nápad měli s přesunem z Písecké brány do restaurace - pronajali historickou tramvaj, kterou jsme všichni jeli. Naštěstí měli tu restauraci kousek od nás, tak jsem po 7 vyrazila s Matesem domů, vykoupala, nakojila a nechala ho s mojí mámou a on stejně krásné spinkal. A po 8 jsem zase byla zpátky na oslavě.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
peknyyyyyyyyy, to vypada povedene. :-) ja nevim, co dneska vymyslet, naky napady kam na vylet?
Odpovědět
Profilova fotka
Já už dneska nebyla na netu. Jo, svatba byla povedená. Je mi svým způsobem líto, že to už mám za sebou a že se to nezopakuje :-o My jsme dneska měli takový jednoduchý program - výlet do Šárky, protože jsme potřebovali vyzvednout u Mírových rodičů zapomenutou Matesovu mikinu. A poprvé jsem řídila s Matesem, byla jsem teda krapet nervozní. Ale musím se otrkat, abychom mohli na plavaní. A já sama do Ikey bez dozoru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vyjste to meli moc krasny, tys vypadala jak holcicka :-) rizeni si zvyknes, takyjsem se bala, zastavovala atd. Ted uz ok
Odpovědět
Profilova fotka
No, to říkali Mírovi kolegové, že jsem vypadala na 16 :-D :-D No, pořad lepší než vypadat jako vyžilá čtyřicítka, ne :-D :-D :-D Naštěstí auto už zvládnul krapet odřít Míra, tak se tolik nebojím :-) Mates naštěstí většinou v autě hned usne, tak se snad také uklidním.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, presne tak. Rozhodne lepsi vypadat mladsi nez starsi ;-) Mia je taky spaci, usne vetsinou hned. v pondeli by mi mely prijit veci z Nextu, jupiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
Mě zrovna také psala ta moje paní z mimibazaru a dovezou mi hadříky už zítra. Já jdu ještě poklidit a tak chrupkat. Sice máme nočního spavce, ale přecijen někdy o půl 6 mám budíček a pak už většinou nezaberu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám hadříky doma a jsou naprosto skvělé. Jé, já je Matesovi závidím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty se mas, co jsi vlastne pokoupila? ja snad zitra, pani rikala, ze maji postu i v so a ne otevrenou, tak cekam, cekam...
Odpovědět
Profilova fotka
Nejhezčí jsou šedé laclíky se slonem a svetr se psem. Pak ještě trička s dlouhým - v Mothercare měli dokonce tričko s kočkou, která není růžová. Další modrá trička s dlouhým z Nextu, bodýčka, dvoje tepláky. Brala jsem to v různých velikostech. Ze zimního oblečení se mi podařilo sehnat super bundičky z Nextu u nás v bazaru za 150 a kombinézu už také mám z mimibazaru z HM. A co bude mít za parádu Mia?
Odpovědět
dobré ráno ;-) tak včera přijel první kus nábytku do bytu, měla jsem takovou velkou škříňku pod tv dva roky ve sklepě zabalenou, tak teď už se dočkala své příležitosti A přišly tapety, dneska je pojedu vyzvednout x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to je fajn, kdy myslis, ze to bude k bydleni uz tak nejak hotovy? mne ceka baleni kufru :-|
Odpovědět
chceme se přestěhovat do konce září, resp. koncem září přijedou stěhováci a do té doby to nějak dáme do stavu k bydlení ;-) budem sice 3 týdny bydlet bez kuchyňské desky, ale to se taky nepodělá, musíme pak tady v bytě všechno připravit na pronájem a nechci mít krámy na dvou místech
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, moc hezké. Mia bude kočka (ne, že by bez těch hadříků nebyla ;-) ). To šedé s hvězdičkama - čepici a rukavice bych i pak odkoupila, to je fajn i na kluka. Evi, to už máte opravdu brzy, to je skvělé. Tapety máš jaké?
Odpovědět
tapety mám filalové takové, vyfotím, až je nalepím, pustím se do toho tento týden, bude to jen na jedné stěně v ložnici ;-) a holky, vyrábí se mi toaletka, z toho jsem úplně odvázaná (překvápko od Petra k narozkám), se zrcadlem a šuplíčkem x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
jako taky vám ukážu oblečky, dám je do nějakého alba na rajčeti ;-)
Odpovědět
tak tady http://evmi.rajce.idnes.cz/Miminko/
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, jasne, my to dyl jak jednu zimu nosit nebudem :-) ja si koupila nove povleceni v Tchibu, hodi se mi moc http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP... to modro-bezove s kytkama
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?