Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam muze bez RP...zrejme jel rychle :-|
Odpovědět
ale prosímtě, jakto? to mu snad na místě ani sebrat nemůžou, ne????
Odpovědět
Profilova fotka
jel hooodne rychle, nevim. Za chvili dorazi, tak se poptam...
Odpovědět
Tak se schválně poptej, páč Petrův šéf jel 220 a řidičák jim nedal, jenže jeho řidič jim ho měsíc předtím nechal za 190 :-( Jedeš do tý Ikea? Já možná jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, jel 194 na miste mu ho nechali, pujde to do spr. rizeni....mozna nekde mame nekoho, kdo by to zaridil... ja nejedu, je krasne, psala kamoska at dorazime na bazen :-)
Odpovědět
no tak to je dobrý, páč ve správním řízení mu nic nevezmou ;-) stejně se k tomu ani nedostanou :-D jj, tak já asi pojedu, jedu tram do bytu, tam mám auto, něco tam uděláma vyrazím...... jak se mi bude chtít..........
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to ja neivm, jak to teda funguje, proc myslis, ze mu to neseberou? tak dobre porid, ja pojedu az bude osklivo
Odpovědět
kristi: páč mám doma právníka, ti se vyvlíknou ze všeho :-D tomu kolegovi chodí pořád jen dopisy, ať se kamsi dostaví a kdesi cosi, ještě nikdy nikam nešel a už je to 3/4 roku
Odpovědět
Profilova fotka
no,to rikal Roba,ze je moznost, proste si bud neprevzit postu a ono se to promlci
Odpovědět
tak tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, ja mu to poradim :-)
Odpovědět
Kristi, pokud si ale nepřevezme poštu, považuje ji úřad automaticky za doručenou, takže pozor na to. ;-) Takže se to určitě nepromlčí. Úřady se sice dlouho neozvou, ale až se ozvou, pak to stojí za to :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja myslim,ze jak u ktery posty, ted ti nevim jak to funguje. No, snad si to nejak zaridi
Odpovědět
Kristi: je to bohužel tak, jak píše llucinka. Pokud manžel poštu nepřevezme (ani na další pokus), úřady to považují na doručené. Vím to z praxe, na jednom takovém úřadě sedím 8-) Omlouvám se za skok do diskuse.
Odpovědět
Kristi, to právě nezáleží na poště, ale to jsou zákony ;-) my se teď soudíme s jedním chlapíkem a vím, že mi i sama soudkyně řekla, že pokud si poštu nepřevezme, je to jeho problém, protože ji soud považuje za doručenou. :-) Přeji hodně štěstí, aby z toho manžel vyvázl jen s pokutou a řidičák mu nechali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diky vsem za rady :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Je pravda, že pošta se považuje za doručenou. Ovšem, na přestupkové řízení má příslušnej úřad jeden rok na projednání. Pošlou dopis, pane, dostavte se. Pokud se nedostaví, tak by ho jaksi museli maximálně nechat předvést, že............ Což asi těžko ;-)
Odpovědět
Mám tyče na závěsy na chatu, závěsy a světla do bytu, zatím jsem vzala ty papírové koule, neb teď tam nemáme ani žárovku, tudíž večer nevidíme ;-) A pro malou mám sluníčko na strop, úchvatné x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
slunicko krasne,jaky byl vubec vcerejsi UTZ????
Odpovědět
UTZ pěknej, máme vidoe a fotku x-) x-) x-) ale zlobila, musela jsem chodit po schodech, aby se otočila, jinak jsme viděli jen zádíčka :-D dneska namontují digestoř ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
he, tak to mam taky tak, musela jsem litat nahoru a dolu, no des
Odpovědět
:-D :-D :-D Petr to samozřejmě komentoval tak, že jsme tam chodit neměli, že miminko prostě chce klid :-D Digestoř vidí, resp. její konstrukce, hurááá!!!! A prej kuchyň za 14 dní, tři týdny, tak to abych začala už konečně balit ;-) Jako ale nevím, jak my se přestěhujem, těch věcí je šíleně moc :-o Hlavně takovejch těch jednotlivejch, co pomalu nikam nepatřej, to úplně nesnáším :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vyhazet :-) to je nejlepsi rada
Odpovědět
Profilova fotka
premyslim,ze to koupime mamce, pokud se to da rozlozit http://www.modrastrecha.cz/bazar/show...
Odpovědět
to je výjimečně pěkný, konečně něco jinýho, než držák na papír ;-) akorát myslím, že se to nerozkládá, já kupovala něco podobného a už to bylo smontované...........
Odpovědět
Profilova fotka
slecna psala, ze jo, ze se to nejak da. Za krasny penize - 4500
Odpovědět
fakt??? tak to je super ;-) Jen bych na to radši půjčila velké auto na odvoz a nerozdělávala to, neb aby se to nevyviklalo ;-) Lib mi dal levnější nabídku na skříň jak wood, tak ta do chodby bude od nich a šatnu ještě řeším............
Odpovědět
jo a řikal P, že poštu přebirat a pak se omlouvat, proc se nemuze dostavit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?