Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
dneska jako včera, jako mašině, trochu ale bolí břuch ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, hlavně odpočívej, dokud můžeš. Už se těším, až za váma budu jezdit kočárkovat :-) To s tou cenou pro Holešovický pivovar je dobré, jako hezké to je moc, zajímavé taky, ale nemůžu si pomoci, ta cena mi připadne jako hlavně dobré PR, protože ty lofty prostě pořád nemůžou prodat. A že se snaží: designblok tu byl, články v novinách a teď tohle. Dneska jsem tu měla chlapíka z Woodface - prohla se nám boční stěna skříně v předsíni, asi jak si sesedá barák. Ostatní stěny skříní jsou OK, protože jsou přímo u stěn, ale tahle je v prostoru a prohla se. Opravit to půjde, říkal chlapík, jen se obávám, že to nebude 100% jako reklamace na Woodface, ale budeme muset něco platit, že za to může dům :-| No, uvidíme, jak nám to spočtou. Hned jsem se bránila, že nás tedy měli upozornit, že to třeba do novostavby nedoporučují a tak, ale nevím, zda se dá něco uhádat. A během posledních 3 dnů se mě dva lidi koukajíce na Matese ptali, zda je úplně čerstvé novorozeně???? I když, on když spí a je zachumlaný, tak to poznat moc není, ale i tak :-D
Odpovědět
ty jo, tak stěna skříně se prohla, jo? to ale nebude snad domem, ne? to byste museli mít místo podlahy skluzavku :-| já zas dneska volala na servis siemens........... tak nejdřív 5 minut vyčkávání a pak to vypadlo, pak znovu a to tam skočil záznamník, že mi zavolají a prd :-| chci to objednat ještě před porodem, ať se tím pak nemusím zabývat........... jo a břuch zas nebolí, takže nic :-( Tak když mu kouká jen hlavička x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, prý že strop si sesednul a tou vahou tlačí na tu boční stěnu a tak se prohla. Ještě to zkonzultuju i s těma našema stavebníkama, zda je to možné. Možná by stálo za to nechat to přeměřit, zda je opravdu strop níž. Uvidíme také kolik si řeknou za tu opravu. Co zase řešíš se siemensem? Myslela jsem, že už to všechno máš.
Odpovědět
se mi to nějak nezdá, že to svádí na strop teda................. :-| se siemensem................. nějak se namrazil divně mrazák, se tam udělaly rampouchy. Jenže nic tam nevyteklo, bylo to zavřené, tak chci, ať se na to dojdou mrknout. Byl tu pán z toho elektra a taky říkal, že to není normální.
Odpovědět
Profilova fotka
No, každý to bude svádět na druhého, to je jasné :-| Uvidíme, dneska se choval ten člověk celkem služně, za týden by mi měli poslat odhad na tu opravu, tak uvidím, kolik si řeknou a podle toho to budu řešit/neřešit. Jo, siemens je mražák, nespojila jsem si to. Pěkně je pohoň. To je jak u mě v práci, všichni byli zvyklí, že se každý termín dá odložit, jen ten termín porod jaksi ne :-N No, jdu spát, jsem celkem KO z těch Matesových zubů/nezubů, tak musím spát, když spí on.
Odpovědět
Bych je pohonila, když by se mnou někdo hovořil, že :-| Zítra jdu na ně zas ;-) tak, dobrou holky kluci x-)
Odpovědět
tak siemens jsem dnes opět nesehnala, kuchyňáře taky ne ]-( ]-( ]-( ]-( a v břuchu stále žádná změna :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jen ať se Amálka pěkně dopeče, to zas taky není špatné. Jak říkají porodní asistentky: ještě se nestalo, že by tam někdo zůstal :-D U nás se snad uklidnily ty zuby, pořád venku nejsou, ale od včerejší noci je Mates zase zlatíčko. Včera jsme spolu zvládli vánoční nákupy a už skoro všechno mám.
Odpovědět
Profilova fotka
teda Baru, to jsi dobra, ze uz to mas.....mne jeste par veci chybi,ale nastesti jdou objednat pres net, takze snad uz do obchodu nebudu muset.
Odpovědět
Profilova fotka
Já už taky to, co zbývá, poobjednám na netu. S kočárkem už do obchodu před Vánoci nechci. Dneska je zase krásně. Máme kurz masáží kousek u čimického háje, takže pak zase dáme procházku.
Odpovědět
Profilova fotka
ja si pujdu zacvicit a pak snad neco vymyslime, kdyz je tak krasne, asi dame prochajdu. Vcera to Mia usla bez kocaru z Narodni az domu, to jsem cumela
Odpovědět
Článek se načítá
já nemám ani jednu věc :-( :-( :-( jsem zvědavá, jak to budu s miminem honit teda :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jakto, Evi? a vymysleno mas?
Odpovědět
no nemám právě, ale fakt jako vůbec nic :-(
Odpovědět
cožpak o to, rodičů, prckovi atak, to se vymyslí a petr zařídí, ale jemu teda, to nevím................. :-S všechno jsme vždycky vozila z venku no................. žádné hadry nepotřebujeme a věci do bytu to je zase blbý
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hm, tak dekuji adminum, ptala jsem se konkretne holek z Prahy, ktery tady resi spoustu veci kolem, ale JA odbocuju od puvodniho tematu. Vyborne.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ja to stihla precist, a ja bych to nevyuzila, zatim jsem si tam jeste nikdy nic nekoupila.
Odpovědět
leni, ja to taky cetla a nemam zajem, dik.... zda se mi, ze to admini dost hroti....
Odpovědět
Profilova fotka
no, asi jak kdy....hlavne, ze vime, na co se Lenka ptala.. devcata, ja mela prvni letosni svaracek a byl mnam
Odpovědět
tak mám rozjednanej trezor do bytu, jupíííí a přivezli regály do sklepa, to bude mít Petr zábavičku :-D a mám uklizenej byt, takže klidně můžem rodit už ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak super, rikas, ze zitra by to teda slo, jo? by to krasne vyslo, ze bysme se v nedeli stavili podivat
Odpovědět
no šlo ;-) i dneska klíďo, ale jako zatím nic, i když, břuch cejtím........... jdu na prochajdu na domovní schůzi, tak třeba to rozhejbu trochu, zítra máme poradnu, tak nám kdyžtak řeknou, jak to vypadá ale jako hodilo by se mi to, že by se to sfouklo takhle krz víkend, že jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne, pres vikend je to super, ale vyckej treba na nedeli, nedelnatka jsou hodny deti
Odpovědět
tak že bych počkala? :-D :-D :-D :-D no uvidíme uvidíme, zítra bych ještě chtěla mrknout na nějaký dekorační látky, tak možná teda v tu neděli jak tu byl ten pán s tím trezorem nabízet, tak ten měli termín 1.12. a už mají od 16.11. no a my.............. houbeles, asi se čekalo na uklizení bytu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, přes víkend to je v porodnici blbý, není čisté prádlo :-D
Odpovědět
aha, tak teda nohy u sebe ještě :-D :-D :-D vyřídím to v břuchu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukam,ze te bruch moc neposlechl :-) :-) :-) jeste jednou gratuluju a moc se tesim, az prdolku i tebe uvidime. x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad to bude v Motole s prádlem lepší než v Podolí :-D Je to princezna, moc se na ní těšíme. A Matesovi se mooooc líbí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?