Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
teda Evi, to je desny. Chudak Amálka a chudak ty, to musi byt sileny, kdyz je tak malinka, snad to bude vsechno v poradku |-| drzime pesticky
Odpovědět
Zítra tu bude Petr. Pokud to do té doby přežiju, což spíš ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, držte se holky obě. Taky držíme palce, ať je všechno v pořádku a hlavně, ať vás tam dlouho nedrží. Kdybys něco potřebovala, dej vědět. Jak mi Mates taky nepřibíral a hrozila nám taky ta nemocnice, tak to naštěstí naše MUDra vzala rozumně, že by to byl akorát pro nás oba stres a přišla bych o mlíko. Ale my byli v jiné situaci, Mates už měl 5 měsíců a vážil přes 6 kilo, tak nás tam nehnala.
Odpovědět
No, Amali příbírá, ale jen 100g/týden no, my tu jsme kvůli bakterii v moči, která se již několik dní neřeší a jen se testuje a testuje, už toho mám dost, dle mýho gyndaře by stačily ATB na dva dny a byl by pokojm, žádné testy navíc, nic jí není, prostě víc nejí, nechce, no nesmím jíst mlíko, páč co kdyby prej měla alergii na mlíčnou bílkovinu, jenže stejně dostává nějaký dietní UM, který je hořký a nechutná jí bych to rozkopala, kam jsem to vlezla, co je to za ústav tohle ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zánět močových cest měl jeden chlapeček v květnové diskusi. Bral teda ta ATB celkem dlouho, ale nemuseli být kvůli tomu hospitalizovaní, jen jednou za týden dávali vzorky na rozbor. Ale ti doktoři jsou tím testování fakt posedlí. A 100g za týden zas není tak málo, děti nejsou podle tabulek. No, nic, snad vás tam nebudou držet dlouho. Musí to být náročné. Ale je fajn, že zítra budeš mít Petra a nebudeš na to sama.
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, to je fakt des. :-( jinak u nas super, Mia chodi na nocnik, proste sama od sebe, takze konecne
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, tak to gratulace, že to Mia zvládla. U nás snad konečně se klubou zuby, raději jsem zrušila zítřejší plavání, protože Mates má náladu jak na houpačce, tak ať mi tam neřve.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, hlavne nestresovat a ono to prijde. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tentokráte to už zuby musí být, má všechny příznaky: slintá neuvěřitelně, všechno hryže (nejraději mne), nahoře se mu už v dásni ty zuby pěkně rýsují, srajdí, teče mu z nosu průhledná rýma.... Prostě to zuby jsou, ale otázka je, jak dlouho jim to bude trvat, než se prořežou.
Odpovědět
Profilova fotka
chudak malej a mas na to ty hajzliky z lekarny? ja davala i Nurofen aby byl chvili klid, ale ty gely jsou taky fajn
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, máme Calgel, kdyby to bylo vážné a potřeboval umrtvit :-D Ale jinak mažu gelem z Profimedu, je to přírodní, děsně mu chutná, tak tím níc nezkazíme. Ten Calgel mi zas připadne docela síla, tak ten si šetřím pro nouzi nejvyšší. Nurofen mám taky, ale ten snad nebude potřeba.
Odpovědět
Tak máme konečně antibiotika. Byla jsem dneska v práci, budu ještě zítra a v neděli, tak bude ve špitále Petr. Jinak má všechno úplně v pořádku, tak můžeme zase kojit, příp. dokrmovat MM. Snad je příčinou toho jejího nejídla ta bakterie a rozjí se. No, ale já už se asi nerozkojím tak, abych mohla jen kojit, mlíka ubejvá, odběr moc nebyl a ten stres k tomu.................. Ale už mi to nevadí, do třech měsíců vydržíme a pak už to není tak blbý s tím umělým. Aspoň už bych nemusela vážit, to by bylo bájo x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi, tak to je fajn, že jsou jinak výsledky dobré. ATB určitě brzy zaberou a pak už bude fajn. Co v práci? Snad někam neletíš? S tím kojením, to je jasný, že tahle to máš mnohem těžší. Ale děláš pro to maximum, i částečné kojení je kojení a to umělé taky není špatné. Vážení je opruz, to mi povídej.
Odpovědět
Nene, mám školení přes den, od odpoledne jsem zase tady s Amískem ;-) Zítra zase na letiště a v neděli taky. Tady prej budeme do úterka nejméně.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, já si říkala, co budeš tři dny dělat v práci ;-) Doufám, že ATB zabírají a Amálka bude brzy fit. Pak si to určitě s jídlem vynahradí, jak můj Matýsek teď. Jinak jsme dneska byli koukat v Dětském ráji na autosedačky a koukala jsem tam na tu tvojí Teutonii a celkem jsem slintala. Mají jí tam v hněde barvě, nádhera. Krásně se ovládala, úplně lehounce. Jenže když já chtěla houpací kočárek, což zase je na miminko opravdu super. A projedu úplně všechno, lesní cesty, teď ty závěje. Jak se ti s ní jezdí v terénu? Ale těším se na jaro, až budu moci vytáhnout občas golfky.
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, dneska má Mia narozeniny, že jo? Přejeme s Matesem všechno nej.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, jj...ma x-) diky za pranicko, predam dal. :-)
Odpovědět
holky, my snad zitra jedem domu, nechci to zakriknout ale rano odjezd na vysetreni jeste do jiny nemocnice, pak cekani na vysledky a kdyz budou dobry, tak hura dom budeme mit jeste sirup na doleceni no a taky leky z gyndy, bohuzel, dneska jsem tam volala a chuděrka něco má i tam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, držíme palce, ať je zítra všechno OK a můžete domů. Já jedu zítra do Brna na obhajobu. Posudky mám takové nevyrovnané (mám pocit, že je to jedna oponentka skoro nečetla :-S ), tak jsem na to zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
drzim pesti vsem ;-) Evi, chudak Amalka, ozvi se, az budete doma
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak mám úspěšně obhájeno a i Matýsek zvládl hlídání výborně. Evi, myslím na vás a doufám, že už jste doma.
Odpovědět
Ahoj holky, hurááá, jsme doma, před chvílí jsme přijeli Byli jsme ještě na gyndě, budeme jezdit každé ráno 8-10 dní :-o Dopoledne jsme byli na nějakým speciálním vyšetření ledvin, ale má to dobrý, bakterie ustupuje, takže budeme už léčit doma. Chudák moje holčička, co si musela zažít už takhle malá. Má za to slíbenej pokojíček, je mi jedno, co to bude stát, dostane ten nejkrásnější, jen, ať se mi uzdraví!!! Baru: gratuluju moc!!! Takže už jsi PhD.?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, hlavně, že jste doma, určitě to moc pomůže psychicky a ostatní už půjde lépe. Néééé, nejsem PhD, to bych nedala, ale LL.M. Pokojíček bude mít princezna určitě úžasný, už teď jí ho závidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, moc a moc gratuluju x-) co je LL.M? Evi, tak aspon ze tak, ze jste doma, sikulka mala si pokojicek zaslouzi
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, Magister Legum. Je to na právnický magisterský titul, ona to studium zaštiťovala Nottinghamská univerzita, tak z toho dávají toto.
Odpovědět
aha aha, to na ekonomce kdysi nabízeli v rámci nějakýho programu myslím, hrnul se tam jeden známej, nejdřív byl kdesi ve Finsku a pak, že půjde dělat tohle. Tak ještě jednou gratulujeme ;-) Amálka mi teď pro změnu blindí :-( Volala jsem tomu mudrovi, tak prej po těch antibiotikách to není, ale nevím, sní je a vyhodí celej obsah žaludku. Chjo............ takže mi nepřibrala ani deko. Jdete holky na Pragointerier? Ja snad v sobotu na chvili, ze mi mama pohlida, s sebou ji neberu.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, chudák holka malá. Mates taky dost blindil, ale rozhodně to nebylo všechno, co snědl. On se spíš přejídal a pak se to do něj nevešlo. Na Pragointerier bych vlastně mohla, že by zatím jezdil Míra s kočárkem po Stromovce.
Odpovědět
tak se tam potkame?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych tam mohla být tak ve dvě.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a to asi víš, že na stránkách Incheby mají kupon na poloviční slevu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?