Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

30. pro 201377830
  • Evi, tu tmavší, skoro jako naše auto 🙂 Brusle objednám a v úterý si je vyzvednu, taky to chci vyzkoušet. Doufám, že nás oba nepřizabiju 😬

• Ja vim, mne se take libila, mela jsem ji koupit misto te me hruzy... je to velke a neprakticke. Jenze tady Stokke je jeste o 50% drazsi, takze jsem to zavrhla. Je pravda zidle je dulezita a pokud bude mit clovek 2, tak se to vyplati...

Je ja bych tak sla s vami, in-line jsou super, predpokladam, ze mluvite o nich.... 😃

No nic, jdu stehovat, tech kramu co se nam nahromadilo.....

• bra ranko, ja si taky bduu kupovat brusle. Vcera jsme byli v tom Port 62 na Carodky, to bylo super, pivko, spekacky, deti si behaly a hraly.

Ja mam taky jen Ikeu zidlicku, sedi v ni dotedka, nam to teda stacilo, pac je aspon mala, vsechny ostatni jsou takovy divny paskvily obrovsky 🙂

• Sponzor fóra
  • tak ja uz mam presnej pudorys a s tou kuchyni to bude orisek, je to malinkyyyyyyyyyy,a le snad to pujde. Na dylku jen 2440, to by melo stacit, ale jak vymyslime ten ostrov 😐

• Dasho, souhlas se židličkou. Já mám taky tu Chicco Polly. Na úklid hrozná, drobky zalezou všude možně a ještě ani jednou jsem u ní nezměnila pozici než tak, jak jsme ji složili 😒 No jo, omyl, stane se, když člověk neví... Ráda bych teď pořídila kvalitní židličku ke stolu, už mě nebaví ho do téhle pořád soukat.

Já byla na čarodky s kámoškou ve Žlutých lázních, bylo to fajn, ale lidu hrozně. Bylo teplo, pohodička a mě tak štvalo, že si nemůžu dát žádný alko...jsem byla na vodě celý večer 😒 Už se těším až porodím a budu si moct dát vínko.

• Baru, diky mooooooc 🙂 🙂 🙂

• Ahoj, tak jsme zvládli oba můj první den v práci. Počítač není, přístupy nejsou, tak nemám co dělat a asi budu mít po zbytek týdne (placené) volno 😎 A ten příští možná taky 😎 Dneska jsem teda alespoň kromě školení pro nováčky a testů z bezpečnosti práce a spol. zvládla vyskartovat 3 šanony 😃 No, chystá se to na stěhovaní, tak jsem probírala ještě svoje staré věci.

• Ty jo, Baru, tak to jste dobri, ze jste to zmakli 🙂 kam se budete stehovat?

• Do Butovic, je to sice zapadákov, ale alespoň na metru. No a hlavně to bude nová budova, to kde jsme byli, byl fakt dům hrůzy.

• A já už mám objednanou židličku, jupííí, jupíííí, jejejeje 😵 😵 😵 😵 😵

Baru: tak to jste šikulové oba dva 😉

Dneska jsem byla v té Proklimě vybrat látku na markýzu, půjčili mi domů vzorky, takže vybereme s Péťou a hurá na to. V mailu už mám něco z návruhu osazení terasy, taky snad dovybereme tenhle týden a objednáme.

Amísky pokojíček se stále ještě kreslí, ale už se to prý rýsuje.

Holky, ta moje kočka už fakt baští, já jsem tak šťastná!!!! Sice je u toho oblemtaná až za ušima, ale to je jedno, hlavně, že jí chutná 😵 😵 😵 😵

Kristi: 2,4m není moc, ale ukaž ten půdorys, jak to tam je?

• hod mi mail, poslu mailem, neumim to semka dat

vy jste akcni, super,ze bude takovycvh novych veci.

Amy je uzasna, prtava krasna

• Jé, Evi, to je fajn, že Amálce chutná 😵 Fakt mi příjde, že v mém okolí buď děti úžasně prospívaly na mlíku a pak nechtěly normální jídlo a nebo obráceně. Takže si to teďka vynahradí, kočka, a poroste jen do krásy 😵
    Do té Proklimy bych se mohla zítra taky vypravit.

• pdf mate obe v mailu, kdyz vas neco napadne budu rada

• Kristi: koukala jsem na to rychle, zkusím něco povymyslet

Baru: jojo, baští!!!!!! Jako nijak veliký porce, ale slušný a hlavně jí to chutná, zítra jí dám i ovoce už 😵 😵 😵

• Evi, to co jsi psala promyslim, ale spis necham nekoho,at mmi udela par navrhu

• Sponzor fóra
  • A já už mám židličku!!!!!!!!!!!!!!!! Sice ještě čeká v Salzburgu, ale už jí doručili, jupíííí 😵 😵 😵

• no tak supeeeer 🙂 budou naky fotky ze krtu?

jiank nam prislo vyuctovani za plyn, jak jste rikali, samo jsme se vesli do 1100 za mesic, takze krasa, jsem nadsena, fakt dobry. A to jsme se jeste sekli asi 2x ve VS a poslali nekam jinam zalohu, to jeste musim proverit

• Tak to je rychlost s tou židličkou, to je fajn.
    Mám objednané brusle, zítra si je vyzvednu a o víkendu snad vyzkouším 😉

• foto budou, ještě se fotograf nevyjádřil kdy.

židlička jupííí

• Grrrr, tak mi teď přišel z toho internetového obchodu email, že zítra mají inventůru, tak brusle budou až v pondělí 😠 Dneska jsem nestíhala, ale kdybych věděla, že budou mít zavříno, tak bych to stihla.

• Baru: grr 😠

Holky, nemáte některá parní hrnec? Chci si jeden pořídit, zatím vařím v páře na pařáku na knedlíky 😮

• Evi, já taky všechno vařila jen v tom paráčku a neměla jsem s tím žádný problém 🙂 Teď už většinou zeleninu a maso lehounce osmahnu na oleji a pak dusím. Jen květák a brokolici dělám pořád na pařáku.

• ja si musim koupit dneska paracek, pac nemam a vcera delal S italem v kuchyni tak super rybu, ze to musim nutne vyzkouset

• Tak já chci ten hrnec, snad to teda nebude další krám do bytu. Vybrala jsem takovej, kterej vaří v různejch komorách různý jídlo a je pak hotový najednou, tak uvidíme. Četla jsem na něj super reference, tak doufám, že budu spokojená. Mám dietku, tak ono nám to prospěje snad všem.

• Jestli to využiješ i na jídlo pro vás, tak to je jiná. Ale jen na jídlo pro malou by mi to přišlo zbytečné. A co máš vybrané? Nějaký ten Tefal či co?

• http://www.mall.cz/parni-hrnce/morphyrichards-intelli-steam-48780

tohle

když bych ho měla, tak ho využiju

měl dnes přijít, ale nějak mi chtěli připočítat dopravu, pacholci, tak jsem to zrušila a zajedu si pro něj osoně, teď ještě musím vybrat nějakej blízkej obchod

• Juuu 😵 Ten je teda.
    Mall je tady u nás. Pokud to nemáš zaplacené, tak ti to můžu vyzvednout a ve středu dovézt 😉

• ahoj Evi, to byla dobra nahodicka, co?

• a ja si koupila paracek za 79 😃 😃 😃

• No, tu cenu bych taky viděla tak nějak 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?