Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, tu tmavší, skoro jako naše auto :-) Brusle objednám a v úterý si je vyzvednu, taky to chci vyzkoušet. Doufám, že nás oba nepřizabiju :-N
Odpovědět
Ja vim, mne se take libila, mela jsem ji koupit misto te me hruzy... je to velke a neprakticke. Jenze tady Stokke je jeste o 50% drazsi, takze jsem to zavrhla. Je pravda zidle je dulezita a pokud bude mit clovek 2, tak se to vyplati... Je ja bych tak sla s vami, in-line jsou super, predpokladam, ze mluvite o nich.... :-D No nic, jdu stehovat, tech kramu co se nam nahromadilo.....
Odpovědět
Profilova fotka
bra ranko, ja si taky bduu kupovat brusle. Vcera jsme byli v tom Port 62 na Carodky, to bylo super, pivko, spekacky, deti si behaly a hraly. Ja mam taky jen Ikeu zidlicku, sedi v ni dotedka, nam to teda stacilo, pac je aspon mala, vsechny ostatni jsou takovy divny paskvily obrovsky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja uz mam presnej pudorys a s tou kuchyni to bude orisek, je to malinkyyyyyyyyyy,a le snad to pujde. Na dylku jen 2440, to by melo stacit, ale jak vymyslime ten ostrov :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dasho, souhlas se židličkou. Já mám taky tu Chicco Polly. Na úklid hrozná, drobky zalezou všude možně a ještě ani jednou jsem u ní nezměnila pozici než tak, jak jsme ji složili :-S No jo, omyl, stane se, když člověk neví... Ráda bych teď pořídila kvalitní židličku ke stolu, už mě nebaví ho do téhle pořád soukat. Já byla na čarodky s kámoškou ve Žlutých lázních, bylo to fajn, ale lidu hrozně. Bylo teplo, pohodička a mě tak štvalo, že si nemůžu dát žádný alko...jsem byla na vodě celý večer :-S Už se těším až porodím a budu si moct dát vínko.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, diky mooooooc :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsme zvládli oba můj první den v práci. Počítač není, přístupy nejsou, tak nemám co dělat a asi budu mít po zbytek týdne (placené) volno 8-) A ten příští možná taky 8-) Dneska jsem teda alespoň kromě školení pro nováčky a testů z bezpečnosti práce a spol. zvládla vyskartovat 3 šanony :-D No, chystá se to na stěhovaní, tak jsem probírala ještě svoje staré věci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, Baru, tak to jste dobri, ze jste to zmakli :-) kam se budete stehovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Do Butovic, je to sice zapadákov, ale alespoň na metru. No a hlavně to bude nová budova, to kde jsme byli, byl fakt dům hrůzy.
Odpovědět
A já už mám objednanou židličku, jupííí, jupíííí, jejejeje x-) x-) x-) x-) x-) Baru: tak to jste šikulové oba dva ;-) Dneska jsem byla v té Proklimě vybrat látku na markýzu, půjčili mi domů vzorky, takže vybereme s Péťou a hurá na to. V mailu už mám něco z návruhu osazení terasy, taky snad dovybereme tenhle týden a objednáme. Amísky pokojíček se stále ještě kreslí, ale už se to prý rýsuje. Holky, ta moje kočka už fakt baští, já jsem tak šťastná!!!! Sice je u toho oblemtaná až za ušima, ale to je jedno, hlavně, že jí chutná x-) x-) x-) x-) Kristi: 2,4m není moc, ale ukaž ten půdorys, jak to tam je?
Odpovědět
Profilova fotka
hod mi mail, poslu mailem, neumim to semka dat vy jste akcni, super,ze bude takovycvh novych veci. Amy je uzasna, prtava krasna
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Evi, to je fajn, že Amálce chutná x-) Fakt mi příjde, že v mém okolí buď děti úžasně prospívaly na mlíku a pak nechtěly normální jídlo a nebo obráceně. Takže si to teďka vynahradí, kočka, a poroste jen do krásy x-) Do té Proklimy bych se mohla zítra taky vypravit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pdf mate obe v mailu, kdyz vas neco napadne budu rada
Odpovědět
Kristi: koukala jsem na to rychle, zkusím něco povymyslet Baru: jojo, baští!!!!!! Jako nijak veliký porce, ale slušný a hlavně jí to chutná, zítra jí dám i ovoce už x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to co jsi psala promyslim, ale spis necham nekoho,at mmi udela par navrhu
Odpovědět
A já už mám židličku!!!!!!!!!!!!!!!! Sice ještě čeká v Salzburgu, ale už jí doručili, jupíííí x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak supeeeer :-) budou naky fotky ze krtu? jiank nam prislo vyuctovani za plyn, jak jste rikali, samo jsme se vesli do 1100 za mesic, takze krasa, jsem nadsena, fakt dobry. A to jsme se jeste sekli asi 2x ve VS a poslali nekam jinam zalohu, to jeste musim proverit
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je rychlost s tou židličkou, to je fajn. Mám objednané brusle, zítra si je vyzvednu a o víkendu snad vyzkouším ;-)
Odpovědět
foto budou, ještě se fotograf nevyjádřil kdy. židlička jupííí
Odpovědět
Profilova fotka
Grrrr, tak mi teď přišel z toho internetového obchodu email, že zítra mají inventůru, tak brusle budou až v pondělí ]-( Dneska jsem nestíhala, ale kdybych věděla, že budou mít zavříno, tak bych to stihla.
Odpovědět
Baru: grr ]-( Holky, nemáte některá parní hrnec? Chci si jeden pořídit, zatím vařím v páře na pařáku na knedlíky :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, já taky všechno vařila jen v tom paráčku a neměla jsem s tím žádný problém :-) Teď už většinou zeleninu a maso lehounce osmahnu na oleji a pak dusím. Jen květák a brokolici dělám pořád na pařáku.
Odpovědět
Profilova fotka
ja si musim koupit dneska paracek, pac nemam a vcera delal S italem v kuchyni tak super rybu, ze to musim nutne vyzkouset
Odpovědět
Tak já chci ten hrnec, snad to teda nebude další krám do bytu. Vybrala jsem takovej, kterej vaří v různejch komorách různý jídlo a je pak hotový najednou, tak uvidíme. Četla jsem na něj super reference, tak doufám, že budu spokojená. Mám dietku, tak ono nám to prospěje snad všem.
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli to využiješ i na jídlo pro vás, tak to je jiná. Ale jen na jídlo pro malou by mi to přišlo zbytečné. A co máš vybrané? Nějaký ten Tefal či co?
Odpovědět
http://www.mall.cz/parni-hrnce/morphy... tohle když bych ho měla, tak ho využiju měl dnes přijít, ale nějak mi chtěli připočítat dopravu, pacholci, tak jsem to zrušila a zajedu si pro něj osoně, teď ještě musím vybrat nějakej blízkej obchod
Odpovědět
Profilova fotka
Juuu x-) Ten je teda. Mall je tady u nás. Pokud to nemáš zaplacené, tak ti to můžu vyzvednout a ve středu dovézt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Evi, to byla dobra nahodicka, co?
Odpovědět
Profilova fotka
a ja si koupila paracek za 79 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tu cenu bych taky viděla tak nějak :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?