Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
sklep neee, plnohodnotny patro bude jen jedno, jako na jedny casti toho L bude jen ten op, kuchyn a jidelna, to bude jen prizemi a na strane co bude ten wellnes bude to klasicky spaci patro...vse rovne strechy, pokud to pujde a samo velka terasa myslim,ze to bude vypadat fakt hodne podobne jako tohle http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/k... balkonky ani terasy nahore nebudou, neprijde mi to ucelne
Odpovědět
Profilova fotka
pokud to bude jen trochu financne mozne, tak budem stavet z cihel, drevostavbu nechceme...pokud to nevyjde, mohly by casti ( napr. ta jedna cast L ) byt ze dreva
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě se vrátím k těm cenám. Je rozdíl, jestli jde o projekt pro stavební povolení nebo o projekt pro realizaci stavby. Což má Kristi. Tam bude ta cena přiměřená, myslím.
Odpovědět
Profilova fotka
@sylviiik diky, taky si myslim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Jůůůůů, to zní úžasně :-) Pánský pokoj mě dostal :-D
Odpovědět
@kristi no to je krááááása
Odpovědět
já pomýšlím nad dřevostavbou.......... ale u nás je to fakt jen pomýšlení, zatím, ještě nemáme ani dodělaný byt ještě bych se přimlouvala za třetí koupelnu, pro hosty, neb když budete mít jednu u ložnice a jednu u dětských, tak když by u vás někdo spal, neměl by se kde umejt, pokud teda nebude něco v tom wellnessu
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Ještě jsem se chtěla zeptat, asi jsi to už psala, ale nějak se nepamatuju: jak velký máte ten pozemek? Nějaká koupelna dole by se určitě šikla.
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata @baarca dole bude asi wc a sprcha, proste malinka koupelna asi nekde u toho wellnesu bych to videla mam uz navrhy doma, juchu.....ted musim odvezt Miu do Pardubic, ale vecer nebo zitra vam to ofotim nebo naskenuju a dam sem k posouzeni Evi, od drevostavby me zrazuji lide z okoli, pry je v tom vsechno slyset a ty spary se rozklizuji Baru, pozemek ma 1400 m - z toho nam kus ukrojej jeste na tu cestu,ale to bude tak 200-250m
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Tak to je už slušně veliké, to bude super zahrada. Na návrhy se moc těším x-)
Odpovědět
@kristi fakt myslíš, že ty dřevostavby ne-e??? No, je to ke zvážení, že jo, páč je fakt, že tady jak máme ten dřevěnej vršek, je to taky slyšet, ovšem, patří tam nějaká vrstva, co nám tam nešla kvůli statice, takže cihly, myslíš? nebo nic jinýho už asi není, teda kromě takovejch těch betonů atd, ale to, předpokládám, nechcete, my teda určo ne na návrhy se moooc těším!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata tak uz jsou v albu - ovšem každy patro je z jiného domu, snad se v tom vyznáte... u toho spodku bychom rádi tu saunu měli s výlezem na terasu, takže bychom chtěli přehodit tu chodbu na druhou stranu, snad to nejak pujde i s tema schodama vrsek je bez vyhrad, takhle se mi to moc libi
Odpovědět
Článek se načítá
No krása, jen bych udělala pár úprav, např. zvětšila ložnici a obývák a šatnu a nějak přeuspořádala tu sauna místnost
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyz mrknes na ty komenty pod fotkama, tak tam jsou nejaky upravy popsany....satna urcite vetsi, OP nevim jak to vyjde....a sauna bude asi jinde
Odpovědět
nevím, jaký komety????? jsem nějak mimo
Odpovědět
Profilova fotka
komentare pod fotkama :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Fakt to vypadá super. Těch pár drobných úprav a bude to dokonalé. Hlavně slintám, jak budeš mít všude okna - v kuchyňském koutu, ve všech koupelnách, šatnách... Fakt skvělé.
Odpovědět
@kristi aha, to jsem teda fakt mimoň, já četla komety :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata :-D :-D :-D @baarca okna nejsou definitivni, do kuchyne potrebuju nacpat americkou lednici a jeste ji vestavet, takze to nevim, jak udelat
Odpovědět
Tak už jsem si taky sjednala schůzku ohledně té studie ;-) Jinak tu byl dneska chlapík kvůli klimatizaci, zdá se, že půjde udělat bez nějakýho velkýho kopání, hurá a Amálčin pokoj skoro hotovej, chybí jen něco na okna a jedna police a zásuvky osadit, ale je nábytek, vymalováno, elektrika a dokonce má na zdech obrázky zvířátek jsem jí nechala namalovat jsem taky pilná, co?
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata a na kdy Evi? my se uvidime zase ve stredu
Odpovědět
až na ten další týden, takže za 14 dní jinak jsem na mrtvici, Amálie vůbec nejí, nevím, co mám dělat, všichni mi říkali, jak za pár dní dostane hlad a nají se, ale ono prd, nejí už od neděle, za den sní tak jeden pribiňák a vypije 100 ml mlíka, to je vše, je to na posrání akorát
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Jí rostou ty zuby, ne? Mates taky jídlu při zubech moc nedává, jak je jinak žravý. A super, že je pokojíček. Doufám, že hodíš fotky, na ty zvířátka jsem zvědavá.
Odpovědět
@baarca no jo, zuby to jsou, ale aby se nám nerozplynula :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata To pak dožene, jen co jí dají pokoj. Matesovi už měsíc lezou spodní trojky a né a né se proříznout. To je teprve masakr.
Odpovědět
Profilova fotka
my sice mame zuby vsechny, ale zase ma Mia od vcerejska horecku anevime z ceho
Odpovědět
@kristi chuděrka................ amíska měla podle mě šestou nemoc, ještě k těm zubům :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no, u nas se aspon uz rekne, co ji boli atd....takze zvladame v pohode,pres den sjem ji cipek ani nedavala
Odpovědět
@kristi tak ať je jí dobře, snad je to jen nějaká podzimní viroza! my už jsme v pohodě, snad
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata posledni cipek jsem ji davala v noci, od te doby nic, t ak snad je ok
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?