Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
@baarca jako k vám že by šla? nebo pro matýska jednolůžko
Odpovědět
a dneska nám dorazil ten robot, už tady lítá, klučina jeden pilnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata My už postel bohužel máme, myslela jsem k Matesovi jednolůžko. Jen jsem naštvaná, že jí neměli před těma 2 lety, ale teď už postel měnit nebudeme. Robot super, já jsem zase ráno zápasila s Matesem o vysavač, páč vysávat chce prostě on :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Baru....Javorinu jsem taky koukala, maji krasny nabytek ja furt nemam cas dojet si do Cestlic podivat se kt omu hanakovi, at vim, co ten jejich nabytek stoji
Odpovědět
@baarca Ále, postel máte taky pěknou, tak se budeš aspoň "realizovat" u Matýska ;-) U nás právě opravují terasu a byla tu zase paní na záclony, tak uvidíme, co představí zase další firma. Možná, že k Amálce to už bude jasný a nebude snad ani tak drahý. Roletky vychází kolem 5tis., to už nabídku mám a do nich jdeme a záclony budou možná dražší, zas ale to nebude 40, že
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak mame finalni projekt, hotovo slus....zkusim to ofotit a hodit semka, uz jsme delali jen kosmeticke zmeny pristi tyden bych mela mit uz pohledy, fasady, okna atd
Odpovědět
@kristi to je rychlost!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi To je rychlost :-) A kdy začínáte stavět? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca @azafata to ja nevim, kdyz to dobre pujde, tak bych to videla na jaro/leto - jde o to, jeslti prodame byt
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi A mezitím nějaký pronájem nebo kde budete?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jeste bychom chteli byt nekde tady na Vinohradech mezitim, uvidime, co se kde naskytne, pro me to je jeste porad jaksi daleka budoucnost...nejlip by bylo prodat nas byt a treba platit tady jeste najem jakoby
Odpovědět
@kristi to by mohlo jít dohodnout, ozvlášť, když máte tu realitku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@azafata ahoj - vcera jsem potkala Petu na Brumlovce, jsem nevedela, ze je taky pilnej a cvici ;-) uz jsem vybrala sedacku, je fakt super ta kravickova, do noveho auta jako delana ve ct se moc tesim na schuzku, budem mu uz davat zalohu za praci a fakt uz budu mit nejaky obrazky z venku a muz se jde dneska zeptat, jak to bude s hypotekou, bojim bojim |-|
Odpovědět
@kristi Petr chodí do Brumlovky už dávno dávno, já teď nechodím, ale taky jsem chodila ;-) Já nevěděla, že ty tam chodíš??? sedačku taky kravičkovou koupíte? já vybírám auto nový zase pro změnu dneska nám opravují terasy, konečně našli díru, tak snad už nepoteče hypotéka na tu stavbu? nevím, jak to s tím je, snad jde dát do zástavy nějak pozemek?
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata jooo, ja tam chodim uz od sprna, dost pravidelne da se rict ;-) jj,kravickovou,ale 15-36 kg, moc se mi libi,a prej ty Romery jsou dobry a z ceho vybiras auto, se pochlub ;-)
Odpovědět
@kristi aha aha, protože si vzpomínám, že jsem tě tam lákala kdysi a nechtěla jsi, že to máš daleko ;-) romery jsou nejlepsi ;-) auto nejakej kombik, asi pětku, nebo uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
petka je krasna :-) jj,ja jsem tam zacla, pac tam chodi ta moje nej kamoska Marketa, tak proto....a je to tam fajn ;-)
Odpovědět
@kristi já teda popravdě řečeno auto vybírám už dlouho, vždycky pak najdu důležitější investice, ale teď už to začíná bejt akutní, i když jsem pořídila golfky do auta, stejně se blbě vejdem, nechtěla jsem kombíka, nelíběj se mi, ale je fakt, že tam nacpeš hodně krámů jo a máme vybranej design lustru, teď čekáme na posudek statika, jestli půjde zavěsit a pak by se zadal do výroby
Odpovědět
Profilova fotka
no, mne zustane Octavka, jsem rada, ze jsme nekoupili zadny maly auto pro me, pac by to bylo zbytecny - nedala bych tam ani hole, natoz nekdy v budoucnu kocar, takze budu jezdit se starousem a muz v novem - teda jasne, ze si novy taky nekdy pujcim ja :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata ukaz lustr? to bude nejakej kristal urcite
Odpovědět
@kristi křišťál by to byl, vyrobila by ho Preciosa a ukázat nemůžu, neb je nakreslenej jen na papíře, chceme indi vindi výrobit přemejšlím, jestli bych zvládla jezdit s nějakým offroadem............. nevím, asi zase nevyberu nic, jako vždycky
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata to vis ze bys zvladla....ja myslim,ze ty velky auta jsou super. kamoska ma GLK, takovy to hranaty, je to moc pekny, prijemny...ma ho v bile a vypada skvele
Odpovědět
@kristi no, mně se celkem líběj, ale x3 je prej nějaká blbá a x5 už je dost velká......... no, budiž, já v tom ale vídám v centru vždycky ty bloncky na podpadkách a úplně mě to rozseká, sedí tam sama, nána a telefonuje jak se s tím parkuje, to fakt netuším, jela jsem párkrát s x5 a parkovat jsem si radši ani netroufla, resp. na místě pro dva jen :-D a podle mě to musí mít děsnou spotřebu, né :-o
Odpovědět
třeba tohle http://www.otomoto.cz/index.php?sect=... ale nevím, nevím..............
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata tak ty novy auta uz nejsou tak zravy jako driv...na parkovani mas vsude kamery, jet o prospikovany systemama na vsechno... velkyho auta bych se nebala, to v pohode zvladnes a je to daleko bezpecnejsi
Odpovědět
tak já jezdím se sedmičkou, to zaparkuju, ovšem v nákupáči hledám místo pro dva :-D no ale stejně si radši vezmu svý auto, abych něco někde....... ale to vysoký nevím, jak se s tím točí a tak ještě jsem našla tohle: http://www.otomoto.cz/index.php?sect=... zas nevím, kolik penez by to mělo stát, takhle si kolegyně našetřila na nějakou audinu a za týden jí to ukradli, 600litrů v kýblu, no, to by mě jeblo :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
a neni lepsi to koupit novy, Evi? kolik stoji uplne nova petka?
Odpovědět
@kristi ježíš, to by stálo třeba 1,5m :-o :-o :-o :-o to néééééééé, tolik mé úspory skutečně nečiní
Odpovědět
Profilova fotka
slevu ti daj vzdycky ;-) nam taky dali. Si to porid na uver.... i kdyz si pamatuju, ze Peta rikal, ze novy auta neeeee..... ja to vidim treba na kolegovym Sueprbu...koupil rok staryho, stal 600 v plny nalozi...a kazdorocne do nej nasype tak 150, pac mu treba prestane jet, elektronika v cudu atd...takze za nej uz davno zaplatil stejne jako my za novy....
Odpovědět
@kristi tak koukám koukám a nová pětka kombi stojí asi 1,8 a X5 skoro 2 :-o :-o :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?