Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Na 98% holčička :-D @azafata Já jím pořád, akorát mi to často užírá Mates :-D Já mám teďka dost volno, už nemáme s Matesem žádný kroužek, jen nevím, který den půjdu do Podolí. Ono tam mám teď ty poradny nějaké rozházené, jednak kvůli té plodovce a jednak kvůli té sekci. Ale určitě se nějak sladíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca tak to jsem nejak prehlidla, oooobr gratulace ;-) my mame krouzky 3 a nestiham nic, ja se pak podivam v lete na miminko
Odpovědět
@baarca tak vetsi porci ;-) my se vracime na vel pondeli, tak si zavolame/napisem na zoo nebo lefika ;-) @kristi co se ti nechce? Stehovat, nebo miminko?
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Evi, jak kdy......stehovani je v poho. A to tehotenstvi budu muset proste prezit, no....treba to bude vetsi sranda nez poprve
Odpovědět
@kristi to zvladnes hrave, Mia uz je velka, takze nebudes mit starosti s druhym prckem, sourozeneckym kocarem, dvojema plenama, postylkama a takovejma vecma, ta si t urco uzijes x-) x-) i kdyz jako ja rikam, ze nejradsi bych porodila nejlepe bez velkyho bficha a uz rocni mimi :-D teda presneji receno rocni holcicku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Tak to mě těhu fakt nevadí, nic mi není, jediné, co mám blbé je nízký tlak, ale že bych sebou někde sekla to zase naštěstí není. Ale spíš je vyčerpávající se přitom starat o prcka, což bys s Miou už měla mnohem lepší. A ta určitě by byla z miminka nadšená. No, nic, musím motivovat, aby se rozšiřovaly řady dvojmatek a nebyla jsem v tom sama :-D @azafata Hele, já si zase někdy říkám, že bych naopak brala, aby miminka pořád měla maximálně ten jeden rok. To jim ještě nerostou stoličky, nevztekají se, neutíkají, spí .... :-D A teda pak bych klidně brala to břicho bez toho porodu :-N Nicméně zatím jsou všechna vyšetření dobrá, jizva je silná ažaž, takže to vypadá nadějně i na normální porod. Jen mi holka dělá v břichu kotrmelce a na každém UTZ je jinak, v 32tt hlavou dole (doktor říkal, že to se už nemůže přetočit a já si myslela svoje), v 34 hlavou nahoře, dneska napříč.... Tak snad s náma budou mít doktoři trpělivost a dají jí čas se správně usadit. Jinak tu plodovku už mám naprosto v normě, to byla jen nějaká velká voda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca tak vidis, jak to mame kazda jinak, ja bych zase radsi klidne rodila, ale nemusela to tech 9m nosit a vubec, mne by se mohla narodit rovnou tak 2,5leta treperenda, predtim je to vazne takova malicko nuda...ted si to fakt uzivame vsichni. Ale to holt nepujde, tak proste to budu muset nejak zvladnout, ale cim vic jako musim, tim min se mi ichce
Odpovědět
@baarca jee, tak ja bych klidne rodila, ale nechci nosit :-D :-D A pro nas je to od roka lepsi ;-) Amalka se nevzteka a je celkove hodna, nebavilo me to krmeni, kasicky, mliko a resit takovy veci, ted si s ni v poho sednu nekde v kavarne nebo dojdu na wc, reknu pockej a ona postoji a pocka, dokud nechodila, tak co s ni, ze No ale vsechno ma svoje, miluju, jak se uci novy veci, to je na detech strasne krasny, kazdej den umi neco novyho a ja jsem furt dojata x-) x-) A tedka jak se nam jezdi s golfkama, jedna basen ;-) a umi zas novy slova, asi bude ukecana po mamince :-D Super, ze je jizva v poho, tak to snad zvladnete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Hihihi, tak zrovna přesně to já, co Mates chodí, nemůžu, někde si posedět nebo si odskočit, bo on naopak okamžitě utíká pryč :-N To "postojí a čeká" si vůbec nedovedu představit, toho si važ. Zrovna dneska jsem se lekla, že mi zdrhl z obchodu s dětskýma botama během chvilky, co mi prodavačka podávala jedny botky. Slyšela jsem jen je ho kroky, jak beží někam a najednou vůbec nebyl vidět. A navíc zrovna prodavačky větraly, tak byly otevřené dveře ven, tak jsem vyběhla ven a tam Mates taky nebyl... No, nakonec byl schovaný na kočárkem, který jsem nechala u vchodu :-N Ale jasně, je s ním teďka mnohem větší zábava, to nepochybně a taky mě těší, jak dítě roste, mění se a učí se nové věci, nechtěla bych mít doma věčně nemohoucí miminko.
Odpovědět
@baarca samozrejme teda ceka jen kdyz je to nezbytne nutny a to ona moc dobre vi, jako treba kdyz jsem na verejnym wc, nebo doma pocka nad schodama nahore, nez ji prijdu jistit dolu, nebo v garazi u auta a tak, kdyz bych ji to rekla jen tak na hristi, tak bere drahu taky, ale ze by nejak extremne utikala, to zas ne No ale zase se sama nenaji, ze, resp jo, ale rukama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to pokladi, co? my jsme u tchyne, Mia cele dny venku, vecer padne za vlas v pul 9 a pohoda. uz jsem si vybrala jidelni stul - v Donate http://www.donate.cz/interierovy-naby...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jdu uklidit byt, dneska to musime nafotit na prodejni inzerat :-( takze kdybyste o nekom vedely, sup sem s nim
Odpovědět
Článek se načítá
@kristi uz, jo? :-( ale zas buse barak ;-) Ja zas budu shanet najemnika na Prosek, slecna konci
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata no jo, nejdriv to chtel a pak zase ne, tak nic, ono to chce cas, nemuzeem chtit,aby to koupil ten prvni co prijde, ze? co noveho u vas vsech? ja jsem jeste poprosila architekta, at mi zvetsi OP+kk, tech 48m se nam zdalo dost malo
Odpovědět
@kristi Baru má holčičku x-) x-) x-) my jdem kouknout s potenciálníma nájemníka ve čt, kvůli tomu Proseku a na byt doma jsem oslovila taky architekty, jestli by mi to někdo nepomohl dodělat.... 48 by šlo, ne, celkem? už u vás někdo byl koukat, jo? to je nejvíc složitý někoho najít, pak už ty smlouvy atd, to se zmákne četla jsem na koňovi, že by eventuelně mohlo bejt mimčo x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata no super, krasa. Jak se jmenuje? :-) 48 je malo, Evi.....ted mame 30 a nemuzes nic, kdyz si vemu stul 160-180 cm, sedacka velka do rohu, nejaky soliterovy kreslo a k tomu linka s ostrovem, tak se mi to zda malo.. uz nemam prasky, to je pravda, ale doufam,ze to do zimy jeste vydrzime
Odpovědět
@kristi Karolinka x-) My mame 55 a prostoru jako blazen, podle me, stul mame 320cm, i mensi by stacil Ale pokud mate moznost vetsiho, tak super
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata takze gratulujeme, kdy ma vubec Mates narozky? ;-) no tak 55 je furt o 7 vetsi nez 48, ale tak urcite se to da.....kazdopadne bych se rada dostala jeste na kousek vic
Odpovědět
@kristi za deset dni cca No rikam, pokud to jde, proc ne, ja ten prostor miluju, Ami tady ma uplnej raj na vozitkach :-D Jinak ten vas projekt vypada bozsky, uplne snovej dum Jen co si ujasnime my, co vlastne chceme, tak bychom taky zavolali toho vaseho architekta a do neceho se pomalu pustili Furt se ale nemuzeme rozhodnout
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata jakto? to ja kdybych tak nebyla omezena penezma, tak bych postavila jeste vetsi silenost ;-) takovej dum do U atriovej http://www.novacihelna.cz/files/katal... neco takovej, zacali to ted stavet v Pardubicich
Odpovědět
@kristi :-D :-D No prave my jsme omezeni penezma az na maximum, resp. ted nemuzem stavet vubec nic a za ten rok, dva ci tri uz snad jo, ale nevime co, resp. nevime, na co dum bude - je blbost si postavit "chatu" o plose 200m2, ale zas by byla skoda si postavit 80m2 pididomek a rict si, ze tam nakonec chceme bydlet, proste, mame to slozity..... Nas byt je tedka 150m2 a to uz si dovedu predstavit, ze nam chybi technicka mistnost, hodily by se ty dva pokojiky pro deti o par metru vetsi, satna navic....... Jenze to uz je dost penez a na vikendy nema smysl, akorat by mi stvalo uklizeni, protoze i kdyz mas uklizecku, musis ji nejak "ridit" atd..... Ted jsem racila vymyslet, ze by se udelal mensi domek nudle s moznosti pristavby do U. No, takze tak je to s nama :-D Plus teda z ceho to platit, ze :-D kecat tady muzem, ale to je asi tak vsechno, ted aspon delame plot ( obycejnej) aby nam tam lidi nechodili na pozemek grilovat burty a pristi rok se uvidi Ten vas projekt se mi libi mnohem vic, nez ten z obrazku, to atrium je pekny, ale podle me v cechach se moc nevyuzije, i kdyz budiz, ale dispozicne mate vetsi pokoje a lip usporadany ;-)
Odpovědět
@kristi by the way, proc by mel bejt ten dum do U drazsi, nez vas? Je to nejak slozity? Velikostne vypada podobne, tri garaze nepotrebujes
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata no Roba by tri garaze uvital, to uz rikal ted.....uz v tomto projektu mame 2, pristresek venku ze strany a dve mista jeste na zamkovce pred garazi ja nevim, asi by to nestalo tolik co nas, i kdyz je to vlastne jednoducha stavba, zase je tam i vic oken, ja jsem dala tenhle v Picich jen jako priklad, jak by se mi to treba libilo....ale my jinej asi uz stavet nebudeme,t akze to neresim
Odpovědět
@kristi ty jo a na co by chtel tolik garazi? Pocita s dalsim autem, nebo pro navstevy? Za me, prostorna dvougaraz, aby se tam pohodlne vesla dve vetsi auta a clovek vystoupil a byla bych happy, co me uplne rozsekava, jak maj lidi garaze, v nich bordel a auta venku, to uplne nemuzu (vcetne rodicu ]-() Ten vas je fakt hezci a hlavne praktictejsi, mne se nelibi takhle za sebou pokoje a ta chodba dlouha, to je jak hotel..... Udela vam architekt i navrhy a vizualizaci zarizeni - nabytek atp?
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata no, pocita s tim, ze si koupi jeste jedno auto....takze to jsou 3, i kdyz my jsme tedka Octavku pujcili synovci, takze doma ji ted nemame. Nicmene, 2 velky auta a nejakej ten sportak by mi nevadili :-D :-D :-D uklizeno tam bude, mam rada prakticke veci, doufam, ze se tam vejde vse... arch. nam to udela, ale ja nevim, zda to od nej chci :-D :-D :-D respektive tam neni moc co vymyslet, o OP mam jasno, loznici taky a pokojicky jsou uplne v pohode....jinak rozmisteni jsme konzultovali
Odpovědět
@kristi chapu ;-) my zas musime mit misto na ty motorky :-D Ja myslela i navrhy jak pak nechat vyrobit nabytek a barevne a tak, ale zas je fakt, ze kazdej ma jinej vkus a hlavne, bydlet v tom budete vy, ze
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata to bych taky chtela, skutrika maleho ruzoveho :-D no, mne se zase ten jeho rukopis na zarizeni az tak nelibi, ale ja mam fakt vcelku jasno, jak by to melo byt dneska kouknu k nim na web a co nevidim http://www.europrojekta.cz/stavby/nad... :-) i kdyz ja bych to zaradila do Rodinnych domu, ne do nadstandardnich vil :-D
Odpovědět
@kristi moooc peknej rodinnej dum ale ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata dekuji, Evi... tak jsme dnes meli prvni jednani ve st. firme a dobry, pan majitel sikovnej a hlavne hrubou stavbu nam postavej, aniz bychom jim cokoliv zaplatili, coz znamena, ze ten byt nemusite prodat pod cenou (doufam).....a super je, ze kdybychom toho 15.8 zacli, tak rikal, ze do kvetna, max. cervna bydlime 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
@kristi ty jo, fakt? No tak to je hooodne solidni, az cumim :-o To je uspech! A i muzete zatim bydlet, co? Co vlastne ten pozemek, nechali jste si celej, nebo jste tu pulku prodali, jak jste chteli?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?