Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj tak chceme stavět teda nechat si postavit kanadský srub...máte ho někdo? vaše zkušenosti co ano či co ne, jaká jsou negativa.....? Dík
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha tak to víš, že je tam každá ta daná firma prezentovaná, ale tak to si myslím, že není na závadu... zase kdo začíná hledat a tak vůbec se zajímat, si alespon prohlédne a přečte...... No zajímavého pro tááák zkušenou srubařku... to už se asi nenajde :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn :-d :-d i ty šprýmařko,,, stále se učím, stále a je to príma :)
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 ŘEŠENÍ!!!! NA NEOBLOMNÉ ÚŘEDNÍKY!!!!!! JUPÍ A RYCHLE DO TOHO!!! FUNGUJE TO! :) Institut autorizovaného inspektora zavedl nový stavební zákon. Inspektor vydá certifikát, který fakticky nahrazuje stavební povolení. Stavebník se tak může vyhnout mnohdy zdlouhavému a pracnému stavebnímu řízení.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.realit.cz/aktualita/staveb... tož to je věc :) už jsem o tom slyšela, ale totok??? HONZIKU, to je to, co jsme chtěli najít :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha Jak je možné že ta roubenka celá shořela? To tam nepřijeli hasiči, nebo za jak dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
@sonafa praštilo přímo do ní a hasiči hasili 3 hodiny, měli špatný vítr a podobně,,, tak nějak to říkali,,, :(
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn Jitu,časopis mám také jsem ho již prolistovala,je moc pěkný,a tedy já to neviděla tu roubenku,kde to bylo?Chudáci,to je tedy síla
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.katastrofy.com/scripts/ind...
Odpovědět
Profilova fotka
@berger2 :-( děs co....
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha Ahoj, stavebního inspektora lze využít a obejít stavební úřad, ale pouze na stavební povolení. Pokud je tam potřeba nejdřív územní řízení, to může provést pouze stavební úřad. Chystám se to také využít při stavbě komunikace.
Odpovědět
Profilova fotka
@pekbit no vidíš, stále novinky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn masakr,tak ti povím, :-( to se hned tak nevidí...............
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kasha @pekbit díky za tip, určitě se tím budu zabývat. U nás jsou 2 registrovaní inspektoři, tak doufám, že budou umět poradit i s tím územním rozodnutím @jptn ten časopis se dá koupit v trafice nebo se musí někde objednat ?
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 dá se normálně koupit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak jedna koupelna už je hotová krom jedné příčky která se musí ještě obložit palubkama,do horní mi včera přišla vana,která se bude obezdívat takže do konce týdne by měli být koupelny komplet:) Už dorazili fancoily,tak se může dodělat podlaha v obýváku..no už se to konečně rýsuje tak to vypadá,že až se za měsíc budeme stěhovat,tak to nebude na stavbu ale opravdu do domečku:)dnes odpolko něco nafotím a dám to sem:) @esmeralda2 držim palečky ať vše dobře dopadne!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ahoj Jani, tak to je super, že po těch počátečních obtížích vám to tak krásně odsejpá :-) , určitě fotky vlož..... a jen tak dále ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn Ahojky Jituš, to ano ikdyž korunky už docházejí,snad to dáme!určitě se pochlubím:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii juuu, tož to se těším na ty fotečky :) neb jich nám tady dáváš málinko :(,,, my co nejsme tak rychlí aspon fotíme :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha to máš pravdu ale je to právě tím nedostatkem času a né vždy si vzpomenu..ale napravim to:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jupiiii :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha To je fakt pech. Jestli máš tu shořelou roubenku poblíž, tak dej časem vědět, jestli ji zbourali nebo jestli šlo to dřevo ještě použít. @janillii Pěkně vám to odsejpá, už se všichni těšíme na fotečky. Pro mne, prosím, detail fancoilu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jani,tak držím palečky at je brzy hotovo,:) moc už vám to po těch peripetiích přeji:)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonafa ahoj všem,,, jojo, budu pozorovat,,, No a časopis je nyní na netu zadarmo, tedy jsem si ho pročetla a srubařů je tam zatím více,,, :) a docela hezké obrázky a povídání :) díky...
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké ráno všem :-) já mám dneska volno, paráda ;-) @kasha Ano vím, prolistovala jsem ho tam, než jsem ho koupila, ale pro mě je tištěná forma nenahraditelná :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak jsem Vám včera něco málo nafotila,koncem týdne přibydou fancoily pro @sonafa,obložený komín a otová vrchní koupelna..každým dnem se to mění:) včera po mě střechaři chtěli výšku veluxů tak jsem tam hodinu lítala s metrem a snažila se je tam představit :-D Teď sháníme krbovou vložku s teplovodním výměníkem,máte ji někdo? já jen jestli mi někdo doporučí výrobce.. příští týden se bude dodělávat podlaha v obýváku(čekali jsme na fancoili) a do dvou týdnů se bude pokládat dřevěná podlaha:) O víkendu pořádám brigádu,svolala jsem kamarády na velký úklid protože je tam neskutečný bordel,nevyužitý materiál..no určitě víte očem mluvim:) takže po počátečních nezdarech to konečně vypadá nadějně a musim říct že tam mám konečně lidi,co makaj a jsou fakt dobří! Všem Vám děkuju za podporu,hodně mi to pomáhá!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jani tak jsem vše zkoukla, moc hezké a fakt jedete teda ;-) šikulky.... tak at se daří a mooc se těším na další již interiérová fota ;-) ... a k brigádě... hmmmm pěkně jsi to vymyslela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn Děkuju Jituš..no opravdu každý den tam jsou změny:) to víš,sama bych se tam plácala dlouho,tak aspon využiju nabídky kamarádů co se pořád ptají jestli chci s něčím pomoct:)
Odpovědět
Profilova fotka
Posílám pozdrav...Já se nějak časově zasekla a nestíhám, příjde mi, že je na zahradě vše roztahané, rozdělané a nic není dokončené. No budu trpělivá, aspoň záhon v rohu jsem dodělala, tam vím, že už žádné přesuny , kopání , stavění neproběhne. Musím rychle načíst, co je tady nového. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii :)))) a mně se nikdo neptá, zda nechci pomoct, to je divné :))) hmmm, čím to je? a to znám dost lidí,,, asi nejsou ochotní,,, tak to je :( nebo mají hodně své práce :) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha tak u mě je to spíš tím,že jsem tady na to sama tak asi proto..jinak by se asi taky nikdo nepřetrhnul :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?