Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj tak chceme stavět teda nechat si postavit kanadský srub...máte ho někdo? vaše zkušenosti co ano či co ne, jaká jsou negativa.....? Dík
Odpovědět
Profilova fotka
@geodett taky mám vždycky pocit, že tam jsou samý stavby, nedostupný pro normální smrtelníky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kudrlinkal východ a mnohem více se to hřeje přes střešní okna
Odpovědět
Profilova fotka
@kudrlinkal máme trojdílné francouzské dveře na jížní terasu - 270 cm = 3 x 90 cm. abychom dostali do obyváku více světla, neudělali jsme nad ním podlomenici, ale i přesto je zde přesah střechy minimálně 2 metry. každopádně neexistuje, aby se srub v létě v přízemí přehřál. je tu spíše chladněji. velké prosklení tady má hodně lidí. vůbec bych se toho v přízemí nebál. doporučuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@kudrlinkal my mám 3m francouzské okno (trosklo) na výcchodní stranu. Udělali jsme nad tím průhledné zastřešení polycarbonátem, ale tím plným, co vypadá jako sklo. Tím máme více světla ve srubu. Východní sluníčko toho moc nevyhřeje. Z jižní strany nám ale sluníčko krásně hřeje do všech oken.
Odpovědět
Profilova fotka
@kudrlinkal máme velké prosklené štíty na SV a JZ. Ještě nebydlíme, tak jsem přijížděli do uzavřeného domu a v létě bylo nahoře o poznání tepleji. Ale po otevření oken se i nahoře rychle vyvětralo a v létě se dalo normálně spát (při otevřeném okně)...
Odpovědět
Profilova fotka
Na tejto konkrétnej stavbe čo sme stavali bolo trojsklo 6-14-6-14-6 okná sú otočené na južnú stranu a nie je problém s teplom.Mimochodom výška presklenia je 8,7m.
Odpovědět
Profilova fotka
@cederlog to je nádhera, kde je to?
Odpovědět
@cederlog pacia sa mi tie korenove nabehy. Z akeho dreva je to postavene?
Odpovědět
Profilova fotka
@cederlog já vám naopak tento barák nepochválím, protože post and beam vůbec nemusím, ale jedním dechem dodávám, že jsem se díval na vaše stránky a práci, kterou jsem tam viděl, lze považovat na první pohled za exkluzivní. kdybych začínal stavit, určitě bych vaši výrobu navštívil.
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 Hodruša Hámre
Odpovědět
Profilova fotka
@dzairo77 smrek
Odpovědět
Profilova fotka
@tomas80 to nevadí ale ináč dakujem za pochvalu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cederlog není zač. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
máme internet :-| ten přijmací talíř, který jsem prdl do štítu, jsme nafíkali nahnědo, aby trochu ladil, ale moc neladí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tomas80 ja mam ve stite bilou krabici od TMobile s modrym svetylkem, staci rok a pavouci a ptaci vykonaji sve, benda neni skoro videt :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem. Poradíte prosím, čím jste natírali schody?
Odpovědět
Profilova fotka
@martisko3 olejem, ale je to na nic. nášlapy zalakuju
Odpovědět
Profilova fotka
@martisko3 lak
Odpovědět
Profilova fotka
@tomas80 @jptn děkuji :-)
Odpovědět
@tomas80 jo? na oleji lak nedrží.
Odpovědět
Profilova fotka
@martisko3 i nám to doporučili rovnou, co nám schody staveli
Odpovědět
Profilova fotka
@xavik on ten olej, který jsem použil tam totiž nějak není. nevím proč, ale není. je to pořád jako bych tam ty dva litry nedal....
Odpovědět
Profilova fotka
@martisko3 olej a v pohode, venkovni lazurou a porad jsou na tom videt otisky bot, holt to mam moc tmavy :)
Odpovědět
Profilova fotka
600 budeme to muset rozdělit na starý a nový zákon :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tomas80 mas na mysli samozrejme ten stavebni ze :-D
Odpovědět
@esmeralda2 Datla. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cože, už nejsme pod zákonem...?
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato už nebo už zase :-D pravda říká se že se člověk vrací do dětských let :)
Odpovědět
Rada elektroinstalace: pozor při použití husího krku prumer 25 mm. dva kabely cyky 5x2,5 napriklad k troube nebo při použití stineneho kabelu ( elektrosmog) není šance dva kabely krkem protáhnout.
Odpovědět
Profilova fotka
@ammma no je to honicka to je fakt :) na par mistech jsem tam potreboval dostat 4 ks 3x1.5 :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?