Bungalov 1471 od Euroline. Někdo kdo bydlí nebo staví?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, zdravím všechny. Najde se tu někdo, kdo staví Bungalov 1471 nebo už někdo v takovémto domečku spokojeně bydlí? :-) Jaké máte zkušeností ?
Odpovědět
1
6
7
Prosim stavel nekdo tenhle baracek svepomoci???kolik Vas prosim vysel???
Odpovědět
Profilova fotka
Já ho stavěl svépomocí, 2,1mil.
Odpovědět
@olin1981 dekuji moc za odpověď. Taky se chystame stavět svépomocí ma jaře. A mate tepelne cerpadlo
Odpovědět
olin1981> Ahoj, moc hezké to máte, musím chválit. Osobně mám v plánu kopnout příští rok a ještě řeším pár detailů co se projektu týče. Máme podobný styl, takže pokud možno rád bych se Vás zeptal na pár rozměrů, budu moc vděčný za odpověď. Moc se mi líbí závětří u vchodu, mám ho taky zakreslené, akorát si ještě nejsem jistý jeho hloubkou, u Vás se mi zdá tak akorát, můžete mi napsat kolik ho máte hluboké? Svoje mám zatím 1m, ale vzhledem, že plánuji také větší přesahy střehy nevím zda to není moc. Zároveň bych se zeptal na ty větší přesahy, kolik je prosím máte, 1m? Co se mi na první pohled z Vašich fotek líbí je střešní krytina, ta je opravdu povedená, o jakou značku a typ se prosím jedná? Máte to opravdu moc pěkné, rychle a za hezké peníze postavené. Gratuluji ke krásnému bydlení. Stavění zdar :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@milanor ahoj závětří je 80cm hluboké a přesahy střechy jsou 105cm,počítám to i ze zateplením a fasádou! Střešní krytina je KM beta-rota velko formátová taška. http://www.kmbeta.cz/sortiment/info_R...
Odpovědět
Profilova fotka
@kacajarda Tepelné čerpadlo zatím nemáme do budoucna možná pořídíme, sice jsem si nechal než jsme zalili podlahy rovnou natáhnout a připravit trupky k Tč + 5 tis,ale zatím máme el.kotel a krbovou vložku a spokojený!
Odpovědět
@olin1981 Díky za odpověď, ale asi jsem lama nebo je to včerejším silvestrem :-D , takže teď po zateplení a natažení fasády je přesah 105cm nebo jste to myslel tak, že 105cm - polyš a fasáda? Jak to závětří u vchodu, připadá Vám to dostačující i vzhledem k většímu přesahu střechy? Já mám zatím v projektu rovný 1m a zase bych měl radši těch 20cm do plusu v zádveří než venku v závětří. Kdybych plánovat klasické přesahy střechy tak bych to asi nechal, ale nechci udělat před vchodovými dveřmi jakýsi "tunel". KM Beta Rota je krásná, hodně se mi líbí tento styl, základní cena je vyšší jak u klasické tašky v provedení Briliant. Zatím nemám spočítanou střechu, ale mohl bych poprosit o nástřel ceny na kolik vyšla Vás Rota třeba vůči Hodonce v Briliantu pokud jste tedy řešil podobné dilema a nešel rovnou do Roty? Děkuji, pokud nechcete psát cenu za krytinu sem napište mi prosím info aspoň do SZ, byl bych moc vděčný ( máme podobné rozměry půdorysu) M.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
@meesha83 Ahoj, Prosím můžeš doporučit firmu na Berounsku?
Odpovědět
Profilova fotka
@radge Ahoj, nam stavela firma Krajstav z Berouna a jsme moc spokojeni. 😉 kde budete stavet?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Dobrý den, začínáme také stavět tento baráček, mohu někoho poprosit o foto, jak vyřešil koupelnu? Vůbec si nevím rady :(
Odpovědět
Profilova fotka
@alena0804 http://www.modrastrecha.sk/group/6355/
Odpovědět
Profilova fotka
@alena0804 my estte nemame dokonceny domcek takze fotky nemam ale zrusili sme bidet, nechavame len wcko, davame dvojumyvadlo , a oproti od dveri vana a k oknu sprchovy kut.
Odpovědět
Článek se načítá
My koupelnu upravili dost, rozšířili jsme ji směrem do pokoje. Je ale fakt, že jsme rozšířili o metr celý dům, takže se z toho pokoje vedle koupelny dalo ubrat a pokoj zůstal pořád dostatečně velký. Bidet jsem zrušila a jsem ráda. Máme bidetovou spršku a je to super. Vešla se nám vana, sprcha a velké umyvadlo a mám tam i boiler. Okno jsme zmenšili.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, s přítelem se nám zalíbil bungalov 1471 a rádi bychom ho viděli naživo. Nenašel by se tu někdo, kdo má baráček již postavený a byl by tak ochotný nás pozvat na prohlídku? Ideálně někde v okolí Ústeckého kraje. Mockrát děkuji 🙂
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?