Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka @petraop @bzulenka @katunkaj Ahojky broučci, už jste mi to určitě říkali a ptám se poněkolikáté. Zítra nám budou montovat kuchyň, jupííí, ale nějak nevím jak dlouhou hmožděnku můžeme použít. Při předávce říkali 5 cm. Je to tak?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Leni, taky moc gratuluju k domečku :-) A kdy se postěhujete vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi, podle mě může 5 cm zasahovat do zdi, takže 5cm + tolik, kolik bude ve skříňce (mimo zeď). Ale raději ať odpoví ještě někdo, nejsem si tím úplně jistá. Nám to dělal truhlář, který se přímo domlouval s klukama při stavbě, takže jsme to nechali na něm ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka andrejko moc dekuji.Koukala jsem do papiru a je tam 5,5.tak jim rekneme at pouziji 5cm hmozdinku a bude to o.k. Kdyztak jeste zavolame do Rdr.moc dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Lenicko ode me take velika gratulace.At je domecek pro vas navzdy domovem kde budete stastni a radi se tam budete vracet.
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeee vy jste všichni tak sikovni uz si bydlite zaviiist snad se ja dockaaaaaaaaaaaaaaaaaam akorad jako nechapeme proc trva ten projekt tak dlouho :-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@luciana55 luci my taky cekali dlouho.Myslim,ze projekt prisel po 6tydnech.
Odpovědět
Profilova fotka
no to nechape pani co nam vyrizuje papiry ze to tak dlouho trva
Odpovědět
nám přišel projekt za 5 týdnů
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super kez by na prisel také drive :-)))
Odpovědět
Dekuji za gratulace. Ty jo,bojujem se synco,nejde nam nastavit jina teplota,vchodove svetlo se rozina i pres den, ale jinak jsme stastni..vseho se jeste bojime,jsme opatrni,sbad se to casem podda ;-) zitra prijedou montovat kuchyň tak uz to bude komplet. Je tady nekdo,kdo si sam pridelaval na stenu tv? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka jj, já si přidělávala na stěnu TV, teda držák - úplná brnkačka ;-) Manžel přidržoval :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@andydrzka kecáááš!!!!!!! JAK???jaký máš držák?děkuji za jakoukoliv informaci ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
normálně podle návodu navrtáš a přiděláš, není to žádná věda, to úplně v pohodě zvládnete. Kupte si nástěnný držák na TV dle parametrů vaší televize, prodávají se buď pevný a nebo různě výklopný - my máme nahoru a dolů, abychom se dostali lépe ke kabelům ...co konkrétně chceš vědět? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka super!! a jak fasáda? Nám ji dělali v neděli, je úžasná!! Včera bleskosvod a na kuchyň čekáme do pondělí, holt byli kluci moc rychlí ;) A doufám, že nám dnes konečně sundají lešení :)
Odpovědět
@petraop Fasadu zatim nemame,snad to byjde tento tyden,at tam uz nestrasi to leseni. Tak posli fotku!to je super,ze jste spokojeni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop @bzulenka Petulko vy mate fasadu?Jee ja uz chci taky,ale zrejme u nas to bude za nejaky mesic:( Ted delame poptavku po bleskosvodech,tak jsem zvedava na naceneni. Holcicky a mame kuchyn:) fotecku pridam brzy do alba i tu nasi nestastnou pracku.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop @bzulenka @andydrzka @katunkaj Máme zkolaudováno:) V pondělí dostaneme čísílko popisné:)
Odpovědět
evapetrikova - super gratuluji... a stěhování už vypuklo, nebo vypukne ?
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Ahojky moc děkujeme, měl jsme trošku obavy skrz komín a nakonec to prošlo:) UF. Stěhování probíhá postupně. Čekalo se na kuchyň, a ještě se musí smontovat skříně. V ěděli přijedou stěhováci:) ale strašně nás už SE.. ČEZ. To je mazec!!! Takže čekáme na něj.
Odpovědět
@evapetrikova Evi!!! gratulace k úspěšné kolaudaci!!! Se máte :) ;-) kde jste koupili hasičák a za kolik? Co máte s pračkou???
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ano fasádu máme a už i sokl, dělali jsme zaráz ať to je vyřízené :) Gratuluji ke kolaudaci!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahojky Leničko, stavební úřad po nás hasičák ke kolaudaci chtěl. Nikde jsem však nenašla jaký typ máme koupit. Tak jsme koupili asi v Bauhausu ten nejlevnější a stačil:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Jo a pračka, ach joo:( Zřejmě projektant neuměl počítat. Díky ventilu se nám tam pračka nevejde:( A přesahuje cca 2-3 cm přímotop:( a to není dobrý. No jdu zavolat stavbyvedoucímu jak to budeme řešit....ach jo
Odpovědět
@evapetrikova @bzulenka Mělo by to být v požární zprávě od projektanta. Musí mít hasební schopnost 183B (tuším). A hlavně! papír o revizi.
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius U toho hasičáku stačil - záruční list.
Odpovědět
@evapetrikova asi to zase bude úřad od úřadu....
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius A kam jste šli pro tu revizi? K hasičům?....Vtipkuju:)
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius a gratulace nebude?:)
Odpovědět
@atilius @evapetrikova Vím jaký typ, jen mě zajímalo, kde ho Evča kupovala, zda net či hobbymarket. Má to být práškovací hasící přístroj 6ti kilový 34a, Revizi? spíše atest, ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?